Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 1234567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 121
    gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kas Fänniturniiril on ka vaja pilet osta??? Pean silmas neid kes meile kaasa tulevad elama?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Loomulikult peavad, pühapäeval jääb Koeru A&O st lihtsalt igal matsil üks suur Taurus ostmata :-)
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Loomulikult peavad, pühapäeval jääb Koeru A&O st lihtsalt igal matsil üks suur Taurus ostmata :-)
    No Rein, arvesta sellega,et koerukad tulevad suure bussiga ja see ei ole üldse odav lõbu!
    Tallinna omadel jah lihtne,aga meie ei saa nii odavalt hakkama! Fänniturniir võiks siis ikkagi olla TASUTA!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Loodedavasti on see viimane Fänniturniir, kus on lubatud erandid! Olen päris mitme meeskonna asjapulgaga suhelnud ja kui selline erandite tegemine jätkub,siis loobuvad järgnevatest turniiridest.
    Kui on alguses paika pandud,et iga mängija võib osaleda vaid ühes turniiril, siis ei tohiks ju mitte midagi keerulist olla.
    See aasta on lubatud ka kasutada ühte mängijat,kes mänginud II või madalamates liigades.
    Fänniturniir peaks ikka jääma FÄNNIDELE!
    Oot mida? Mul jääb näiteks praegu karude eest müramata, sest olin oma klubi eest platsil. Lugesime nimelt välja, et kes kusagil mujal turniiril juba osaleb, see osaleda ei saa, kus kohast üldse mingite erandite teema päevakorda tuli?
    Aga olge mureta, platsi kõrval olen kohal!

edit: ok, lugesin uuesti reegleid ja näen, et sealt jookseb erand läbi, no milleks üldse siis reegleid teha?
    BVB - Pärnu

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust

edit: ok, lugesin uuesti reegleid ja näen, et sealt jookseb erand läbi, no milleks üldse siis reegleid teha?

No seda tahaksime ka meie teada,et milleks üldse on vaja erandeid teha, kui reeglid olemas!
    Ott Järvela

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Üldiselt olen buduga seekord nõus. Tulevikus võiks olla nii, et osaleda saavad need, kes pole mänginud kõrgemal kui 3 liiga ja samal aastal kuskil mujal turniiril ei mängi (kaasa arvtud rahvaliiga) ja mingeid erandeid ei tehta.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline Kasutaja yordan avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

Jumal küll kus on alles hala. Nagu te ise fännid ütlete, siis turniiri esikoht on teisejärguline - milleks siis nii palju hädaldada ja kaagutada täiesti teisejärgulise teema üle? Turniir peaks olema fun ja kui juba ette lähete sellise virisemisega sinna turnale siis kujutan ette, kuidas pärast hakatakse siin seletama, et turniiri võitjatel oli nii ja nii palju erandiga mängijaid satsis...

Olge platsil ja platsi ääres ise kõvad, mitte ärge ette ära ennast hädaldage. Electric Legionil poleks midagi selle vastu olnud, kui mõni isegi meistriliiga mees oleks platsile jooksnud. Olekski ainult (V)vunki kogu üritusele juurde andnud!

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Minu hala oli pigem sel teemal, et hirmsasti tahaks ise ka fun_ist osa saada aga seadusekuulekas nagu ma olen, susserdama ma ei hakka. Reeglid on reeglid. Ja siis on lihtsalt nõme vaadata kuidas keegi teine selle peale lihtsalt kuseb. Ise oleksin reegleid tehes välistanud ka rahvaliiga või lisanud nende kõrvale ka neljanda liiga. On ju üldtuntud fakt, et kui tipud välja jätta, on neljas liiga üks paras Puujalgade kamp. Mingil määral laieneb see ka kolmanda liiga viimastele, eriti pärast viimast liigareformi.
    Aga üldjoontes tõesti - funi on täpselt nii palju kui seda ise teed ja ei tasu teiste tegemiste pärast enda tujul lasta langeda.

Reservmängija Kasutaja RaitR avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

Suured tänud hea turniiri eest ja jõudu ja jaksu ka järgmisteks aastateks!

Reservmängija Kasutaja RaitR avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

a kus afterparty toimub?

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Huvitav.
    Eelmine aasta vingus Steiv, et kõigil on jalgpallurid meeskonda värvatud ja nüüd värvati endine ML poiss pulka omale satsi ja võeti võit ära. Loodan et oli magus see võidumaitse

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2013

Algupärane

Keegi teab, mis mahus mänge filmiti? Oli nagu näha, et kaameramees istus üleval pukis.

Vapper Karupoeg Kasutaja Juveman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Huvitav.
    Eelmine aasta vingus Steiv, et kõigil on jalgpallurid meeskonda värvatud ja nüüd värvati endine ML poiss pulka omale satsi ja võeti võit ära. Loodan et oli magus see võidumaitse

Üks mees tegi mängu ära või? Ja kui aus olla, siis väga magus oli isegi

JK Suema/Cargobus Kasutaja rauulo avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas stentambet Vaata postitust
    Keegi teab, mis mahus mänge filmiti? Oli nagu näha, et kaameramees istus üleval pukis.
    Filmiti pea kõiki mänge, kuid eraldi mängudest videosid tulema ei hakka - paari päeva jooksul tuleb üks suur kokkuvõttev video.
    Newton Heath 1878

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Juveman Vaata postitust
    Üks mees tegi mängu ära või? Ja kui aus olla, siis väga magus oli isegi
    Ma küll Pärnu vutikultuuriga just üleliia kursis pole, aga Hoolma on teil ka hardcore fänn? Oli mis oli, aga nagu ma osadele inimestele ka tänasel turniiril ütlesin, siis kui selline süsteem jätkub, siis järgmine aasta mängivad Pantrite eest Terehhov ja Viikmäe.

Aga aitäh korraldajatele ja meeskondadele, oli tore!

e: kui Steivi eelmise aasta turniiri kommentaar taustaks võtta, siis tegelikult on ju naljakas!?
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Eesti koondislane Kasutaja Rumori di Spogliatoio avatar
    Liitus foorumiga
    May 2013

Algupärane

It was fun to participate into the fans tournament. In the history with this epic blunder
    http://www.youtube.com/watch?v=Uq02vfezCmo
    If you wonder how I became FC Kuressaare fan, just have a read at this interview to Saarte Hääl back in March: http://tereitalia.altervista.org/how...other-stories/

Vapper Karupoeg Kasutaja Juveman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma küll Pärnu vutikultuuriga just üleliia kursis pole, aga Hoolma on teil ka hardcore fänn? Oli mis oli, aga nagu ma osadele inimestele ka tänasel turniiril ütlesin, siis kui selline süsteem jätkub, siis järgmine aasta mängivad Pantrite eest Terehhov ja Viikmäe.

Aga aitäh korraldajatele ja meeskondadele, oli tore!

e: kui Steivi eelmise aasta turniiri kommentaar taustaks võtta, siis tegelikult on ju naljakas!?
    Terehhov ja Viikmäe ei saa vastavalt reeglitele mängida. Ja hakkame siis uuesti peale sellega, et kes või mis on hardcore fänn? Naljakas on hoopis see, et meie kallal nüüd võetakse, kuigi ühtegi eriluba me ei taotlenud. Ja muideks, meie ei pannud ühtegi kätt ette ka erilubade taotlemisel, sest tulime kohale, et oleks fun. Siin käis üks suur hala juba enne turniiri ja tundub, et jätku on veel oodata.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Šeperini poolt väga inetu käitumine. Mees, mis su peas toimub?!

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Juveman Vaata postitust
    Terehhov ja Viikmäe ei saa vastavalt reeglitele mängida. Ja hakkame siis uuesti peale sellega, et kes või mis on hardcore fänn? Naljakas on hoopis see, et meie kallal nüüd võetakse, kuigi ühtegi eriluba me ei taotlenud. Ja muideks, meie ei pannud ühtegi kätt ette ka erilubade taotlemisel, sest tulime kohale, et oleks fun. Siin käis üks suur hala juba enne turniiri ja tundub, et jätku on veel oodata.
    Tegelikult ei tahaks üldsegi viriseda, aga ma leian, et olukord, kus fännimeeskonnas mängib isik, kes on esindanud sama võistkonda meistriliigas, ei ole siiski normaalne. Aga mis seal ikka, las olla...
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

blow Kasutaja Even avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

kõige naljakam koht turniiri juures kui 17 andis infoneti mängijale kollase vea eest, mis peale mängija kohe keskmise näpu püsti viskas ja punase otsa sai. platsilt lahkus ovatsioonide taustal, mõlemad käed ja keskmised sõrmed püsti. see oli täiesti idiootide punt.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud