320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Minu hala oli pigem sel teemal, et hirmsasti tahaks ise ka fun_ist osa saada aga seadusekuulekas nagu ma olen, susserdama ma ei hakka. Reeglid on reeglid. Ja siis on lihtsalt nõme vaadata kuidas keegi teine selle peale lihtsalt kuseb. Ise oleksin reegleid tehes välistanud ka rahvaliiga või lisanud nende kõrvale ka neljanda liiga. On ju üldtuntud fakt, et kui tipud välja jätta, on neljas liiga üks paras Puujalgade kamp. Mingil määral laieneb see ka kolmanda liiga viimastele, eriti pärast viimast liigareformi.
    Aga üldjoontes tõesti - funi on täpselt nii palju kui seda ise teed ja ei tasu teiste tegemiste pärast enda tujul lasta langeda.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #47
      Suured tänud hea turniiri eest ja jõudu ja jaksu ka järgmisteks aastateks!

      Kommentaar


        #48
        a kus afterparty toimub?

        Kommentaar


          #49
          Huvitav.
          Eelmine aasta vingus Steiv, et kõigil on jalgpallurid meeskonda värvatud ja nüüd värvati endine ML poiss pulka omale satsi ja võeti võit ära. Loodan et oli magus see võidumaitse

          Kommentaar


            #50
            Keegi teab, mis mahus mänge filmiti? Oli nagu näha, et kaameramees istus üleval pukis.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Huvitav.
              Eelmine aasta vingus Steiv, et kõigil on jalgpallurid meeskonda värvatud ja nüüd värvati endine ML poiss pulka omale satsi ja võeti võit ära. Loodan et oli magus see võidumaitse

              Üks mees tegi mängu ära või? Ja kui aus olla, siis väga magus oli isegi

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas stentambet Vaata postitust
                Keegi teab, mis mahus mänge filmiti? Oli nagu näha, et kaameramees istus üleval pukis.
                Filmiti pea kõiki mänge, kuid eraldi mängudest videosid tulema ei hakka - paari päeva jooksul tuleb üks suur kokkuvõttev video.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                  Üks mees tegi mängu ära või? Ja kui aus olla, siis väga magus oli isegi
                  Ma küll Pärnu vutikultuuriga just üleliia kursis pole, aga Hoolma on teil ka hardcore fänn? Oli mis oli, aga nagu ma osadele inimestele ka tänasel turniiril ütlesin, siis kui selline süsteem jätkub, siis järgmine aasta mängivad Pantrite eest Terehhov ja Viikmäe.

                  Aga aitäh korraldajatele ja meeskondadele, oli tore!

                  e: kui Steivi eelmise aasta turniiri kommentaar taustaks võtta, siis tegelikult on ju naljakas!?

                  Kommentaar


                    #54
                    It was fun to participate into the fans tournament. In the history with this epic blunder

                    If you wonder how I became FC Kuressaare fan, just have a read at this interview to Saarte Hääl back in March: http://tereitalia.altervista.org/how...other-stories/
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ma küll Pärnu vutikultuuriga just üleliia kursis pole, aga Hoolma on teil ka hardcore fänn? Oli mis oli, aga nagu ma osadele inimestele ka tänasel turniiril ütlesin, siis kui selline süsteem jätkub, siis järgmine aasta mängivad Pantrite eest Terehhov ja Viikmäe.

                      Aga aitäh korraldajatele ja meeskondadele, oli tore!

                      e: kui Steivi eelmise aasta turniiri kommentaar taustaks võtta, siis tegelikult on ju naljakas!?
                      Terehhov ja Viikmäe ei saa vastavalt reeglitele mängida. Ja hakkame siis uuesti peale sellega, et kes või mis on hardcore fänn? Naljakas on hoopis see, et meie kallal nüüd võetakse, kuigi ühtegi eriluba me ei taotlenud. Ja muideks, meie ei pannud ühtegi kätt ette ka erilubade taotlemisel, sest tulime kohale, et oleks fun. Siin käis üks suur hala juba enne turniiri ja tundub, et jätku on veel oodata.

                      Kommentaar


                        #56
                        Šeperini poolt väga inetu käitumine. Mees, mis su peas toimub?!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                          Terehhov ja Viikmäe ei saa vastavalt reeglitele mängida. Ja hakkame siis uuesti peale sellega, et kes või mis on hardcore fänn? Naljakas on hoopis see, et meie kallal nüüd võetakse, kuigi ühtegi eriluba me ei taotlenud. Ja muideks, meie ei pannud ühtegi kätt ette ka erilubade taotlemisel, sest tulime kohale, et oleks fun. Siin käis üks suur hala juba enne turniiri ja tundub, et jätku on veel oodata.
                          Tegelikult ei tahaks üldsegi viriseda, aga ma leian, et olukord, kus fännimeeskonnas mängib isik, kes on esindanud sama võistkonda meistriliigas, ei ole siiski normaalne. Aga mis seal ikka, las olla...

                          Kommentaar


                            #58
                            kõige naljakam koht turniiri juures kui 17 andis infoneti mängijale kollase vea eest, mis peale mängija kohe keskmise näpu püsti viskas ja punase otsa sai. platsilt lahkus ovatsioonide taustal, mõlemad käed ja keskmised sõrmed püsti. see oli täiesti idiootide punt.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              #59
                              Tahaks vinguda veidi! Kogu Soccerneti kollektiiv viibis eile turnal ja SEE nupuke on ainus mis te kamba peale genereerida suutsite :-D Laiv ise on mõnusalt meeleolukas!

                              P.S. Kas kogu turna ajaloos on olnud ennem korda, kus laululahingu võidavad KAKS fännigruppi? Siinkohal palavad tervitused Welcole! Loodan, et ananass maitses hästi

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                kõige naljakam koht turniiri juures kui 17 andis infoneti mängijale kollase vea eest, mis peale mängija kohe keskmise näpu püsti viskas ja punase otsa sai. platsilt lahkus ovatsioonide taustal, mõlemad käed ja keskmised sõrmed püsti. see oli täiesti idiootide punt.
                                Tsau Even

                                Esiteks kõik mu näpud ja ˛estid olid suunatud just hr pupartile tema "suurepärase" töö eest, kui ükskõik kes võib mängida kätega jne aga ei vilet ega kaarti ei näidata, ent kui Infonet siis teeb midagi - kohe kaart jne - sorry, aga natuke oli puparti töö imelik. Muidugi, ei tohtinud ma näidata talle midagi vaid ei pidanud kiusatusele vastu

                                Veel kord rõhutan, et mu ˛estid olid vaid preestri pojakesele mitte mingil juhul ei olnud nad suunatud või mõeldud suurepärasele publikule!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X