320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas FCFlora1990 Vaata postitust
    Esiteks kõik mu näpud ja žestid olid suunatud just hr pupartile tema "suurepärase" töö eest, kui ükskõik kes võib mängida kätega jne aga ei vilet ega kaarti ei näidata, ent kui Infonet siis teeb midagi - kohe kaart jne - sorry, aga natuke oli puparti töö imelik.
    Loll jutt, suhu tagasi.
    See oli puhas kollase koht. Õiglaselt antud kaart ja sinu poolt väga inetu käitumine.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #62
      Ma tunnistan, et emotsioone ei saanud taltsutada

      Kommentaar


        #63
        Minu arust oli see turniiri vaieldamatult kõige naljakam WTF moment. Kollane igati õigustatud. Selline žest kohtuniku suunas oleks isegi naljakas olnud, kui seda oleks tegija poolt naljana võetud. Peale punast läks reageering edasi. Ja ka veel tribüünile suundudes jalgpallikingi loopida selle kaardi eest .... ?!?

        Nii kahju, et vedasid alt oma meeskonda, kes tahtis iga hinna eest, ka pettusega, turniiri võita.
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          #64
          Brandon tegi jälle Mällarit.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Brandon tegi jälle Mällarit.
            Ja sina istusid terve turniiri pingil ning jalutasid auhinnaõlledega minema.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Ja sina istusid terve turniiri pingil ning jalutasid auhinnaõlledega minema.
              Ja sul olid jälle koledad püksid.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #67
                Pärnu mängud

                Ametlikud videod küll täies pikkuses meieni ei jõua aga siinkohal veidi minu väriseva käega tehtut.
                Lõikamist ma ei harrastanud, pole seda aega hetkel ja kui see tehtud saab, siis pole see ilmselt enam aktuaalne:P

                Täismäng teisest alagrupimängust Viikingite vastu - http://www.youtube.com/watch?v=WsxLwVZj8jg
                Kuulus "sisse imemine" ja seisuks 0-2 samast Viikingite mängust - http://www.youtube.com/watch?v=UPkRPLYK_po
                Veerandfinaal terves tükis, Roosade Pantrite välja lülitamine - http://www.youtube.com/watch?v=r0Zp2MFC0ow
                Poolfinaal WGS-i vastu - http://www.youtube.com/watch?v=FzjvZ4TlfRQ
                Finaalseeria esimene mäng kohtunike vastu - http://www.youtube.com/watch?v=aqI6fO0ynd8
                Finaalseeria esimene mäng Paide vastu, kahjuks ainult algus - http://www.youtube.com/watch?v=LzXpb_gmaC0
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #68
                  Väga meeldiv, et Pärnu turna võitis.. lahe sats

                  Kommentaar


                    #69
                    meenuvad ajad kui kõige tuntum nimi turniiril oli brandon paimal
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      #70
                      Esiteks oleks hea kui keegi selle mu tsitadi mulle annaks. Teiseks. Hoolma on juba aastaid satsis olnud. Kust see probleem tuli? Kõik peale ühe mehe on olnud samad näod aastast aastasse... Kolmandaks. Elx mängis Twisteri eest, sestap isegi ei hakanud eriluba küsima. Vaatas ainult pealt. Reeglid. Neljandaks. Varasemate aastatega oli meil mitmeid mehi puudu küll vigastuste pärast, küll muudel põhjustel. Näiteks kasvõi terava löögiga gamer. Ja mängumehi oli veelgi. Viiendaks. Pärnu mehed olid kohal tõesti ainult, et oleks lõbus. Ma arvasin, et alagrupist ei saa me edasi ja olin igati valmis minema üleminekumängudele. Kuuendaks. Värvavaht Erkkil oli juba enne esimest mängu vist kolm-neli õlut sees. Finaalide ajaks ma ei tea kui palju juba. Tegi ikka uskumatuid trikke! Seitsmendaks. Senješ oli jah pundis uus nägu. Reeglitega igati OK. Viimati MLis 5-6 aastat tagasi... 5s mängus... Kaheksandaks. Ma olen vist kõigi mängijatega tripkal istund ja Pärnu mänge vaadanud. Ses osas olid kõik fännid. Ja väravavaht Erkki on ses suhtes mu meelest suisa lege vend! Mina võin julgelt öelda, et võitisid fännid.

                      Ja võit oli ikka suur suur ime! Pärast esimest 0:2 kaotust Pullidele arutasime, et mis valesti tegime ja kuidas võiksid asjad olla. Ja no finaalides oleks võinud vabalt ka mängud tappa saada, aga ma ei tea kust Erkki need supertõrjed välja võttis! Ja noh vastased ju ikka domineerisid. Me panime kont

                      Üheksandaks. Suur suur aitäh Flora fännidele, Pulli fännidele, kes meid turniiri kestel toetasid! Ja Jalgpallihaiglale ja Kalevile, kes meid ka finaalide ajal toetasite! Super värk!

                      Kommentaar


                        #71
                        Mõmm-mõmm, mõmm-mõmm,
                        mängib karu jõmm.
                        Äää-äää,
                        võiduta te ei jää!

                        Esimest korda kui selle laulu üles võtsime, siis ausaltöeldes ei uskunud, et te võidate Viikingeid, kuna mängupilt ei lasknud teid alguses üle poole platsigi. Aga et te kogu turniiri kinni panite, on minuarust täiesti uskumatu! Palju Õnne Pärnu Vaprad Karud!

                        Kommentaar


                          #72
                          Koeru Fännid jäid ka turniiriga rahule! Ei olnud sel turniiril mitte mingit sportliku eesmärki püstitatud ja lihtsalt tahtsime nautida seda mängu, mida me kõik armastame!
                          Aga mina siis suutsin asja ikkagi teravaks ajada, kui soccerneti poistega lasime FC Infoneti mängijate nimed jalgpall.ee-st läbi ja avastasime ka vale mänguri.
                          Kui tegemist on Fänniturniiriga,siis miks on vaja nii käituda?? Meil ei olnud eesmärgiks mingi võit, aga samas Infoneti omad tunnistasid oma viga. Samas kõige rohkem käisid närvi Levadia fännid, kes ei olnud nõus oma 3nda kohaga alagrupis. Et suured poisid nuttes turniiri pooleli ei jätaks, tegid soccerneti poisid ülla käigu ja vahetasid jonnipunnidega kohad ära.

                          Veerandfinaalis uuesti Levadiaga mängides olid meie Fännidel juba kumm tühi ja mõtted sauna ning külma õlle juures!
                          Suured tänud Viiendale Sektorile, TLN Kalevi fännidele, Paide LM toetajatele, JPH ,Tammeka fännidele ja teistele, kes meid selles mängus meeletult toetasid! Tunne oli nagu mäng oleks toimunud koduses Koerus!
                          Jalgpallifänn on ikka super olla!


                          Järgmisel aastal võib olla jälle! Aga see sõltub juba korraldatajatest, kas reeglitesse tulevad muutused või mitte.
                          Aga suured tänud eilse mõnusa õhtu eest!


                          Ahjaa, kui riigi keelt ei mõista(Levadia jonnipunnid) , siis ei tasu ka turniirist osa võtta!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Aga mina siis suutsin asja ikkagi teravaks ajada, kui soccerneti poistega lasime FC Infoneti mängijate nimed jalgpall.ee-st läbi ja avastasime ka vale mänguri.
                            Hea töö!
                            Aga miks Soccernet enne turniiri nimed üle ei kontrolli?

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Hea töö!
                              Aga miks Soccernet enne turniiri nimed üle ei kontrolli?
                              soccerneti poisse ei saa süüdistada selles, kuna täpsed nimekirjad ju anti pea turniiri alguses alles.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Ahjaa, kui riigi keelt ei mõista(Levadia jonnipunnid) , siis ei tasu ka turniirist osa võtta!

                                Hei, jobu. Riigikeelt mõistame küll

                                Suured tänud Soccernetile.
                                Koeru JK ja muud peded -gorite v adu!
                                Futbol dlja fanatov, a ne dlja futbolistov!
                                FCLT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X