320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Järgmise aasta üheks osalemise kriteeriumiks võiks olla osalemine laululahingus.
    Kui osaleb 18 võistkonda, kellest 6 laulavad.. mis mõte sel on?

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Karabas Vaata postitust
      Hei, jobu. Riigikeelt mõistame küll

      Suured tänud Soccernetile.
      Koeru JK ja muud peded -gorite v adu!
      Futbol dlja fanatov, a ne dlja futbolistov!
      Aga milles oli siis probleem? Mitu korda teadustaja ütles ka seda,et Infonet sai tehnilise kaotuse!Aga Teie üritasite selgeks teha,et Teie ei saanud aru! Meie võtsime seda turniiri lõbuga, aga Teie omad tahtsid vaese Infoneti ja Soccerneti poisid maha lüüa!

      Krt see turniir ei ole mõisa peale!

      Aga selle jamaga te küll enda poole kedagi ei võitnud!
      Ja sulle SUUR FÄNN teadmiseks,et Koeru mängijad kõik olidki FÄNNID!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Aga milles oli siis probleem? Mitu korda teadustaja ütles ka seda,et Infonet sai tehnilise kaotuse!Aga Teie üritasite selgeks teha,et Teie ei saanud aru! Meie võtsime seda turniiri lõbuga, aga Teie omad tahtsid vaese Infoneti ja Soccerneti poisid maha lüüa!

        Krt see turniir ei ole mõisa peale!

        Aga selle jamaga te küll enda poole kedagi ei võitnud!
        Ja sulle SUUR FÄNN teadmiseks,et Koeru mängijad kõik olidki FÄNNID!
        Noh, nagu ma sain aru, igal aastal ühe päeva jooksul kõik ÄKKI on fännid.
        Nägin, et olete fännid ja kui mängisime teie vastu kõik olid korrektsed. Aga siin internetis algavad jobu vestlused.

        Me tõesti ei kuulnud, et Infonet sai tehnilise kaotuse, Ja nagu mina arvan, organisaatorid pidid meile seda ise ütlema, aga teinud mees Tammeka meeskonnast( Äitah sulle )juba pärast meie mängu Infoneti vastu. Ja kui oli mäng Infonetiga teadsime, et isegi 0-1 on meie jaoks rahuldav resultaat. Ja siis see üllatus. On muidugi pärast seda suured mehed olid natuke aktiivsemad ja tõesti tahtsime vaese Infoneti ja Soccerneti poisid maha lüüa. Ja isegi praegu tahame. Ja veel flora, kalju, koeru ja teised. Sest me vihkame teid nagu teie vihkate meid ja ongi see on tõeline FÄNNI STYLE.
        FCLT

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Karabas Vaata postitust
          Noh, nagu ma sain aru, igal aastal ühe päeva jooksul kõik ÄKKI on fännid.
          Nägin, et olete fännid ja kui mängisime teie vastu kõik olid korrektsed. Aga siin internetis algavad jobu vestlused.

          Me tõesti ei kuulnud, et Infonet sai tehnilise kaotuse, Ja nagu mina arvan, organisaatorid pidid meile seda ise ütlema, aga teinud mees Tammeka meeskonnast( Äitah sulle )juba pärast meie mängu Infoneti vastu. Ja kui oli mäng Infonetiga teadsime, et isegi 0-1 on meie jaoks rahuldav resultaat. Ja siis see üllatus. On muidugi pärast seda suured mehed olid natuke aktiivsemad ja tõesti tahtsime vaese Infoneti ja Soccerneti poisid maha lüüa. Ja isegi praegu tahame. Ja veel flora, kalju, koeru ja teised. Sest me vihkame teid nagu teie vihkate meid ja ongi see on tõeline FÄNNI STYLE.
          Kus sa loed välja,et ma Levadiat vihkan???
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Kus sa loed välja,et ma Levadiat vihkan???
            Sina isiklikult võib olla mitte, ma räägin fännidest. Aitab sellest, loodan et kohtume veel staadionil, aga mitte Premium liigas, vaid ainult karikas. Istuge oma kolmas liigas
            FCLT

            Kommentaar


              #81
              welcol olid tribüünidel kõige ilusamad tüdrukud
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Even Vaata postitust
                welcol olid tribüünidel kõige ilusamad tüdrukud
                Maal kasvavadki ilusad asjad ja inimesed

                Kommentaar


                  #83
                  Steivile ka siis see tsitaat: http://youtu.be/QS89yXcuCKo?t=15m4s

                  Kommentaar


                    #84
                    Kuna ürituse järgne aeg on ikka kokkuvõteteks, siis mõningaid osalejate seast läbi käinud mõtteid:
                    • 8 minutit mängu kohta on LIIGA vähe! Ilma fännideta ei ole jalgpalli ja ajaliselt fännide jätmine vaeslapse rolli ei ole hea märk!
                    • Erilubade taotlemise võimalus kui selline tuleks üldse ära kaotada. Selle aastaga muutus see täielikuks paroodiaks juba. Ei usu, et on fännigruppe kes ei saaks kuute meest kokku, ilma et peaks kasutama liigamehi.
                    • Fänniturniirile pääsemise eelduseks on laululahingus osalemine! Kui sul ei ole laule ega lauljaid, siis pole ka sa ka mingi õige fännigrupp, vaid Infoneti sarnane klubitöötajatest kokku klopsitud moodustis!
                    • Igasugu erimeeskondade kaasamine tuleks ära lõpetada. Soccerneti töötajad said täna ajakirjanike turniiril 2x20 minutit, milleks veel fänniturniirile ronida?
                    • Konkurents turniirile pääsu nimel peaks olema tugevam ja üheks argumendiks peaks olema see, kas fännigrupp ka reaalselt läinud aasta jooksul ka midagi korda saatnud on. Igasugu elasin-kunagi-viljandis-olen-järelikult-viljandi-fänn jura tuleks ära lõpetada.
                    • Mänguaja ja konkurentsi suurendamiseks kärpida registreerinud meeskondade arvu. 10 oleks täiesti adekvaatne arv!


                    Ja kui on keegi, kes jätkuvalt ei tee FÄNNIL ja PEALTVAATAJAL vahet, siis siin üks pilt Soome Ykkonenist!


                    Vasakul on fännid ja paremal pealtvaatajad!

                    Kui 2014 turnaks mingeid korrektuure näha ei ole, siis võib juhtuda, et nii mõnigi suurem fänngrupp jätab sel korral tulemata..

                    Kommentaar


                      #85
                      No kui erilubasid taodelda ei saaks, siis ei saaks ka mina mängida kuigi ma sellel hooajal puudusin vist maksimum 5-6lt mängult. Mõistlikkuse piires on asi normaalne

                      Kommentaar


                        #86
                        küll, sina, myrgeldis oled ikka tark, vaata ja imesta

                        Kommentaar


                          #87
                          Tammeka fännide mängud täispikkuses
                          Tammeka - Kalevite Kants 2:0 - http://www.youtube.com/watch?v=p5H2vcNt3d4
                          Tammeka - Soccernet.ee 0:0 - http://www.youtube.com/watch?v=A0BP5rUVzyU
                          Tammeka - Elektric Legion 2:0 penaltidega - http://www.youtube.com/watch?v=drZfcqWN55U
                          Tammeka - KüKK 0:1 - http://www.youtube.com/watch?v=CZO11HN8TII

                          Kommentaar


                            #88
                            Mina olen myrgeliga nõus. Vähendades meeskondade arvu, oleks turniir kordades huvitavam. Usun, et ei oleks selliseid ahve, kes vastasele sisse sõidavad ning siis veel jääb õigust ülegi, et muliseda (nagu meie esimene mäng kaleviga nt). Siis seda infoneti venda oli ikka päris halenaljakas vaadata Ja miks ei eemaldata meeskonda turniirilt, kui nad pettusega tegelevad? Mõistlikkuse piirides lubade taotlemine oleks normaalne, nagu sarvik väitis. Kohtunikud olid ikka hirmkõvad. Mänguoskused polnud muidugi midagi erilist, kuid füüsiline pool oli neil meeletu krt
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              • 8 minutit mängu kohta on LIIGA vähe! Ilma fännideta ei ole jalgpalli ja ajaliselt fännide jätmine vaeslapse rolli ei ole hea märk!
                              • Erilubade taotlemise võimalus kui selline tuleks üldse ära kaotada. Selle aastaga muutus see täielikuks paroodiaks juba. Ei usu, et on fännigruppe kes ei saaks kuute meest kokku, ilma et peaks kasutama liigamehi.
                              • Fänniturniirile pääsemise eelduseks on laululahingus osalemine! Kui sul ei ole laule ega lauljaid, siis pole ka sa ka mingi õige fännigrupp, vaid Infoneti sarnane klubitöötajatest kokku klopsitud moodustis!
                              • Igasugu erimeeskondade kaasamine tuleks ära lõpetada. Soccerneti töötajad said täna ajakirjanike turniiril 2x20 minutit, milleks veel fänniturniirile ronida?
                              • Konkurents turniirile pääsu nimel peaks olema tugevam ja üheks argumendiks peaks olema see, kas fännigrupp ka reaalselt läinud aasta jooksul ka midagi korda saatnud on. Igasugu elasin-kunagi-viljandis-olen-järelikult-viljandi-fänn jura tuleks ära lõpetada.
                              • Mänguaja ja konkurentsi suurendamiseks kärpida registreerinud meeskondade arvu. 10 oleks täiesti adekvaatne arv!


                              Ja kui on keegi, kes jätkuvalt ei tee FÄNNIL ja PEALTVAATAJAL vahet, siis siin üks pilt Soome Ykkonenist!
                              Vasakul on fännid ja paremal pealtvaatajad!

                              Kui 2014 turnaks mingeid korrektuure näha ei ole, siis võib juhtuda, et nii mõnigi suurem fänngrupp jätab sel korral tulemata..
                              Üldjoontes nõus aga..
                              * 8 minutit ühele fännile on piisav, eriti kui teie poolt tuleb nõue, et "pealtvaataja" mängida ei tohiks.
                              * Eriload - mina eemaldaksin ka rahvaliiga mängijad, või lubaksin lisaks rahvaliigale ka 4. liiga.
                              * Laululahing - võiks tõesti eelduseks panna
                              * Ka mina pole sellest šõumängust kunagi aru saanud (alati on selleks ajaks tekkinud halli täielik osavõtmatuse õhkkond), seda enam, et on alati öeldud, et turniiri jaoks on väga vähe aega. Soccerneti tiimi oli muidugi sel korral selleks vaja, et meeskondade arv alagruppide jaoks sobiv oleks.
                              * Argumendid turniirile pääsemiseks - kui hetkel ei suudeta isegi jalgpall.ee järgi kontrollida kas mees / naine vastab tingimustele, siis kuidas peaks keegi suutma kontrollida kas on käidud mänge vaatamas või mitte? Eriti kui on tegemist madalamate liigade meeskondadega.
                              * Mis ajast on võistlejate arvu vähendamine konkurentsi tõstnud? Minu arvamus on, et kõik kes vähegi tahavad sellest üritusest osa võtta, peaksid selle võimaluse ka saama. nende paari minuti mängu lisaaja pärast ei tohiks ohverdada potentsiaalseid osavõtjaid.

                              Ja tulen veel kord tagasi selle juurde, et Mürgel, sa ajad siin asju segi ja tähtsustad ultraid üle. Ka "pealtvaataja" väärib kohta fänniturniiril. Ka "pealtvaataja" on fänn. Või tahad tõesti üelda, et inimene kes on vaadanud kõik oma meeskonna kodumängud plus hulk välismänge ei vääri kohta sellel turniiril? Kui nii, siis.. ok jään viisakaks.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                #90
                                Keegi polegi veel siin kiitnud Flora fännide imetabast koreograafiat laululahingu ajal. Sel ajal, kui teised laulsid, kostitas üks ees toru peal istunud nats žüriid keskmise sõrmega ning ülejäänud laulu demonstreeris õlut juues oma selga. Florakate õnneks oli laul veidi ilusam kui koreograafia ja tõstis minu jaoks punktisummat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X