320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Altosar osales siis lausa kahel päeval järjest turniiril. Vot on alles tubli mees Järgmisel aastal laululahing kohustuslikuks ja nuh eriload nii naa, aga jätta see viimasele päevale nagu Infonet tegi.... ja krt asi ei olnud ka selles, et neil polex olnud vahetusi.

    Kommentaar


      #92
      Selge see, et turniir vajab reforme. Aga milliseid? Pakun kõigile : tuleks ehk suvel millalgi kõik kokku, teeks mingi koosoleku, kuhu tulevad kõik fännirühmad oma ettepanekutega. Hetkel arvan rääkida tuleva aasta struktuurist ja korraldamisest ei ole vist mõtet, eks?

      Samas tahaks tõepoolest näha neid fänne kes märtsist novembrimi olid oma tiimi toetamas ja seda igal mängul kas kodus või võõrsil. Mitte neid kes kevade lõpus kadusid tribüünidelt nagu Tallinna Kalevi omad või keda ntx Tallinnas polnud üldse või peaaegu näha (Kuressaare, Paide), Infonet ka..... Kindlasti ei tahaks näha kohtunike tiimi - las mängivad ajakirjanike või oma tööanjda meeskonna vastu. Laululahing peab olema kohustuslik ja kindlasti toimuma varem kui kl 21 - näiteks pärast alagruppide mänge jne jne.....

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Maal kasvavadki ilusad asjad ja inimesed
        sa võid welco ja meie fännide kohta ükskõik mida öelda, aga hoia oma kuradi suu kinni meie tüdrukute koha pealt! sinusugused foorumi-pihkarid võivad sellistest tüdrukutest ainult unistada. pedekas.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas yordan Vaata postitust
          sa võid welco ja meie fännide kohta ükskõik mida öelda, aga hoia oma kuradi suu kinni meie tüdrukute koha pealt! sinusugused foorumi-pihkarid võivad sellistest tüdrukutest ainult unistada. pedekas.
          ???
          Ma tahtsin PraS-i arvamusele +1 panna, sest Welco tüdrukud olid tõesti kenad, millest selline reageering? Aa.. see on vist see va Roma kiiks.
          Ole mureta, PraS ise ka maalt pärit, ta teab väga hästi millest räägib.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #95
            Tänud ka minu poolt ägeda turniiri eest, aitäh korraldajatele ja kõigile positiivsetele tegelastele! Laululahing võiks aga tõesti vähe varem olla, mullune aeg oli ses suhtes päris hea. Oli ka rohkem osalejaid kui mälu ei peta.

            Aga kuradi Paide, teist aastast järjest jäävad nad meile finaalipääsul ette. Kuna olin üks jobu, kes osales ka rahvaliigaturniiril, siis ka seal pidime paidekate paremust tunnistama. Paistab, et Paide ei istu Rakverele kuidagi :/

            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Mina olen myrgeliga nõus. Vähendades meeskondade arvu, oleks turniir kordades huvitavam. Usun, et ei oleks selliseid ahve, kes vastasele sisse sõidavad ning siis veel jääb õigust ülegi, et muliseda (nagu meie esimene mäng kaleviga nt).
            Ma arvan, et meeskondade vähendamine seda küll ei mõjuta, et kes palju tagant sisse või kossi saab. Kui näiteks piirata satside ja meeskondade suurust sellega, et kui palju on erilubadega või kunagisi liigamängijaid, siis ma arvan, et neid veamomente tuleb rohkemgi sisse. Ma usun, et kogenenumad mängijad togivad või peksavad lampi kossi mõnevõrra vähem. Mitte, et see nüüd mingi etteheide oleks. Ma arvan, et sihuke robustne mängustiil käibki ühe fänniturniiriga kaasa. Eriti kui humal sees, siis reaktsioon mõneti aeglasem, aga see paratamatus. Loodetavasti päeva lõpuks jäid kõik ikkagi ilma püsivate vigastusteta.

            Kommentaar


              #96
              Kas laululahingust on oodata ka mingit videot?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas yordan Vaata postitust
                sa võid welco ja meie fännide kohta ükskõik mida öelda, aga hoia oma kuradi suu kinni meie tüdrukute koha pealt! sinusugused foorumi-pihkarid võivad sellistest tüdrukutest ainult unistada. pedekas.
                Pedekad vist tavaliselt kaunitest neidudest ei unista.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                  Ja kui on keegi, kes jätkuvalt ei tee FÄNNIL ja PEALTVAATAJAL vahet, siis siin üks pilt Soome Ykkonenist!
                  Vasakul on fännid ja paremal pealtvaatajad!
                  Myrgel ma mitte üldse paha pärast, vaid sõbramehe poolest täitsa siiras ja soe soovitus - lõpeta juba ometi ära see fännide ja "fännide" lahterdamine, sest see lihtsalt ei vii mitte kuskile. Kui lubad väikese (ja jällegi sõbraliku torke), siis eriti muigama ajav on seda veel kuulata inimeselt, kes alles mõni aasta tagasi liigitus sellel ykkoneni-pildil vist ise pigem sinna parempoolsesse sektorisse..? Kui ma olen su enda jutust nüüd õigesti aru saanud.

                  Ole rahul-rõõmus sellega, mis sa ise oled, tee tribüünil oma asja (seda sa teed ju hästi) ja las teised olla nii nagu nemad on. Ma ei mõtle ainult selle siinse fänniturna teema pealt. Jäta see vastandamine, jalgpall on igaühele.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Myrgel ma mitte üldse paha pärast, vaid sõbramehe poolest täitsa siiras ja soe soovitus - lõpeta juba ometi ära see fännide ja "fännide" lahterdamine, sest see lihtsalt ei vii mitte kuskile. Kui lubad väikese (ja jällegi sõbraliku torke), siis eriti muigama ajav on seda veel kuulata inimeselt, kes alles mõni aasta tagasi liigitus sellel ykkoneni-pildil vist ise pigem sinna parempoolsesse sektorisse..? Kui ma olen su enda jutust nüüd õigesti aru saanud.

                    Ole rahul-rõõmus sellega, mis sa ise oled, tee tribüünil oma asja (seda sa teed ju hästi) ja las teised olla nii nagu nemad on. Ma ei mõtle ainult selle siinse fänniturna teema pealt. Jäta see vastandamine, jalgpall on igaühele.
                    Kindlasti ei ole soov vastanduda kellegiga. Kõik on olulised, nii need kes teevad fännitribüünil kõva kisa kui ka need kes nn "küljetribüünidel" pojaga vutti vaatavad. Hetkel käib jutt turniirist ja sellest, et sinna kvalifitseerumine on muutunud äärmiselt ähmaseks. Et asi selgem oleks, võiks eristada reaalselt eksisteerivaid fännigruppe fiktiivsetest. Võta seda kui väikest motivatsioonipaketti klubidele teha veel rohkem tööd fännidega - tekib sulle korralik fännigrupp, saad ka fänniturniiril pildile!

                    Sorry, kui ühel pool on madalama liiga fännigrupp Electric Legion, kes on oma tubli toetustööga murdnud isegi suurte jalgpalliriikide leheveergudele ja teiselt poolt vaatab vastu Infonet, kelle fännisektoris valitseb jätkuvalt vaikus, siis ma leian, et viimasel on veidi vara veel sellistest üritustest osa võtta. Eriti kui ta teeb seda klubi juhtide ja esiliiga mängijatega.

                    Kommentaar


                      Sama probleem on ka tegelt lastevanemate turniiril, kus idee järgi peaks mängima ikka tõelised asjaarmastajad, mitte endised profid.

                      Paraku tahavad meie endised tipud igasuguseid karikaid võita.

                      Kommentaar


                        Tahan ka tänada korraldajaid toreda turniiri eest!

                        Nagu arvata oli, tõusis jälle palju poleemikat sellest, kes-kas-kuidas mängis või kes on piisavalt fänn. Kuigi mind ennast ei häirinud mängijad, kes õllekõhtude ja puujalgade rivid pilbasteks harutasid (sest ma ise antud turniiri mängijate hulgas üle keskmise oskustega), saan ma pahameelest aru. Paljud tulevad turniirile, et lõbus oleks, aga ilmselgelt jääb seda väheks, kui saad päeva peale 3 x 3 minutit ässade vastu punnitada.

                        Ei ole saladus, et erinevad tiimid tulevad peale erinevate eesmärkidega: osad vahetavad paari minuti tagant viisikute kaupa karvaseid ja sulelisi platsile, teised mängivad pea terve turniiri 6-7 mängijaga ning "paksud poisid" istuvad pingil. Loomulikult ei saa ühte lähenemist teisest iseeneses paremaks pidada, aga mulle tundub, et fännid võiksid siiski rohkem ühel lainepikkusel olla. (Hea küll, metallivaraste eksistentsi eesmärk on midagi muud, nagu siin puust ja punaseks selgeks tehti.)

                        Laupäeval kodust Kalevisse jalutades mõtlesin, et ehk oleks toredam, kui turniir peetaks Šveitsi süsteemis (http://en.wikipedia.org/wiki/Swiss-system_tournament), sellel oleks praegusega võrreldes mitu meeldivat aspekti:
                        1) N arvu meeskondadega turniirisüsteemi moodustamine. N meeskonnal oleks kõigil M mängu, näiteks 7-tunnise turniiri puhul on võimalik a) 14 meeskonda, 10 minutit mäng, igaühel 5 mängu või b) 17 meeskonda, 10 minutit mäng, igaühel 4 mängu jne (võin aidata loogikaülesannet lahendada, kui vaja);
                        2) turniiril lõbu pärast osalejatel on sama arv mänge kui neil, kes "kaotama ei lähe" ehk karvased ja sulelised saavad kõik mängud ära teha teadmisega, et ässadelt teises mängus kell 16.37 tala saades turniir läbi ei ole;
                        3) korraldajate nõusolekul ja osalejate soovil saab eelnevalt kokku leppida omavahelised mängud, kes selleks soovi avaldavad. Kui näiteks viikingid ja roosad pantrid ning kaktused ja jalgpallihaiged tahavad omavahel mängida, siis antud süsteemi puhul on see täiesti võimalik ja minu arvates annaks väga palju üritusele juurde;
                        4) väheneks turniiri võitmise prioriteet ja tõenäoliselt mõni klubi jätaks "mittefännidest" ässad välja toomata ja laseks ka (päris fännidest) puujalgadel mängida ning
                        5) seda edasi arendades minu enda (loodetavasti mitte ainult) kiiks, et fänniturniiril ei olegi eriti oluline võitjat selgitada, mis tõenäoliselt tõstaks veelgi osade eneseusku, kes muidu platsile ei söanda, ning vähendaks ohtu fiktiivse(te) fännigruppide osalemiseks.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Aga jah, laululahing palun tuua ettepoole. No kasvõi ülemererahvas võiks oma ööööö-ga maha saada, enne kui viimasele laevale sõidetakse.

                          ja muidugi mainib ära märkimist V sektori jõuluvana, kes lubas järjekordselt turvameeste äratagumise korraldada
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust


                            Laupäeval kodust Kalevisse jalutades mõtlesin, et ehk oleks toredam, kui turniir peetaks Šveitsi süsteemis
                            Ahjaa, et asja mitte keeruliseks ajada, tuleks ikkagi kogu mängudegraafik enne turniiri valmis teha, kusjuures absoluutselt ei pea arvestama tasemekoefitsiente. Kuigi iseenesest on ju võimalik need varasemate aastate pealt mingi süsteemiga välja mõelda, Šveitsi süsteemi tavapära näeb ette võrdsete võistlejate mängitamise.

                            Ja kui korraldajatel soov on, võib lõpus parimate vahel medalimängud pidada.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              mõtlesin, et ehk oleks toredam, kui turniir peetaks Šveitsi süsteemis (http://en.wikipedia.org/wiki/Swiss-system_tournament)
                              Terve mõistuse hääl on alati teretulnud. Olukord, kus ühelt poolt nõuab kriitiku hääl "lõbu ja funi" ning teisalt tormab sama seltsimees barrikaadidele kohe, kui keegi üritab nimistusse möllida korra teises liigas vahetusest väljakule tulnud asjahuvilist (näide utreeritud, mõtet ehk hoomate), ei ole antud turniiri iseloomu arvestades ilmselgelt mõistlik ega jätkusuutlik. Turniirisüsteemi kaudu võitmist prioriteediks seades ei aita asjale reegleid poleerides kaasa ei ussi- ega püssirohi. Alati on keegi "fännim fänn" ning klubi sekretäri vahetusmängijate pingile toomine on selge märk aktiivsete toetajate kasvatamisel tehtud puudujääkidest. Ja seda Eestis, kus Meistriliiga mänge käib keskmiselt vaatamas kolm sõpra Prostokvašinost ja nende koer. Ainest Soccerneti seltsimeestele jagub, loodetavasti siin tehtud ettepanekuid tulevikus osaliselt ka arvestatakse.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Tegelt ju peaks olema ainukesed kriteeriumid (naljaga pooleks) et, kuskil ei mängi ja suudad enne mängu oma nime (hüüdnime) suhteliselt soravalt välja öelda st ka püsti seismist.
                                Fänni turniir ikka peakski olema puhas puujalgadest joodikute turniir.

                                Ja kõik endised alkohoolikud ja muidu karsklased andke nüüd kõvasti tuld mu pihta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X