320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rimo Hunt (7/1)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Hunt võiks küll Saksamaale saada ja 3 liiga tasemelt ka väga hea
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #32
      mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?
        Mina ühtteist selle liiga kohta olen siiski näinud. Peamiselt siis 3.Liga klubide mänge karikasarjas Bundesliga ja 2.Bundesliga klubide vastu. Lisaks ka mõned mängud 3.Liga tippude vahel, mida üle kantakse kohati. Ülearu paljuneid paraku siiski ei tehta. Ja selle põhjal võib juba mõningaid järeldusi teha minu arvates. Tegu on siiski täisprofessionaalne liigaga. Konkreetselt Elversbergi taseme kohta on muidugi midagi keeruline midagi öelda, sest nende mänge pole tõesti kordagi elus näinud. Selge on aga see, et kui klubi jääks 3. Liigasse püsima, siis saaks Hunt väga korralikke mänge, sest liiga üldiselt on tasemel.

        Sellise võrdluse oskan ka näiteks tuua. Kui eelmisel aastal Stuttgartis sai käidud, siis sattusin juhuslikult Stuttgarter Kickersi treeningut vaatama, mis samal ajal Mercedes Benz Arena kõrval harjutusväljakul toimus. Vaatasin kogu treeningu ära ning tuleb öelda, et juba see oli täiesti teine tase. Kui võrrelda näiteks Levadia ja Kalju treeningutega, mida olen sattunud suviti ikka kohati nägema. Stuttgarter Kickers on aga hetkel 3.Ligas 15.kohal ehk ainult koht kõrgemal Elversbergist. Ühesõnaga selge on see, et taseme poolest oleks see Hundi jaoks siiski edasiminek. Saaks ennast heas konkurentsis ja keskkonnas proovile panna. Minu meelest igatahes parem variant, kui mingi Tšehhi liiga viimane sats.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?
          Aga mille järgi see 3 liiga tase siis sitt on?? Ise olen nende liiga tasemetega nati teisel teemal kokku puutunud ja ütlen,et paljude suurte jalgpalliriikide 2,3,4 liigad, teevad oma profesionaalsuselt päris paljudele teistele kõrg ja esiliigadele silmad ette ja nendel klubidel on olemas ka korralik publiku toetus! Ja Hunt saaks korralike ja põnevaid vastasseise nii liigas kui ka karikasarjades + muidugi heal tasemel infrastruktuur ja klubiline tegevus
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #35
            ma ei olegi öeld, et sitt on, mul tekkis lihtsalt küsimus, et mille pealt neid heaks peetakse.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              mul tekib selliste lausetega stiilis "3.liiga, tase väga hea" küsimus alati, et kus see teadmine tuleb, mis tase seal on, palju neid mänge keegi näinud on üldse ise?
              Kohapeal olen paari-kolme mängu sellel tasemel näinud ja ega selle järgi polegi nii lihtne öelda kui hea see tase seal täpselt on. Millega me üldse võrdleme?

              Natuke täpsema pildi tasemest annab Teeveri intervjuu ajast kui ta korrus allpool mängis.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #37
                Info about Rimo's performance in the constantly updated transfer window article:
                欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  #38
                  Hunt siis suutis testimisel omale vigastuse hankida!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #39
                    vaatan siin teie debatti 3. ja 4. liiga võrdluse teemal, ja noh ma ei tea....

                    kui ma oleks jalgpallur ja mul oleks ambitsioon areneda, tõusta ja saavutada midagi, siis alla esiliiga klubi, mis peab ka reaalset plaani kõrgliigasse tõusmiseks, ma ei vaatakski. Kõrgliiga puhul ootaks et mängija ootus oleks vähemalt Euroopa Top 30 liiga ja esiliiga puhul räägiks umbes Euroopa Top 20 liiga. Ülejäänud madalamad tasemed peaksid olema välistatud, ükskõik kui tugev see tase on.

                    Kui nüüd mängija eesmärk on tõesti ainult ära elatamine, siis no tõesti mängigu minu pärast ükskõik millises liigas kus talle selle eest ka makstakse.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      vaatan siin teie debatti 3. ja 4. liiga võrdluse teemal, ja noh ma ei tea....

                      kui ma oleks jalgpallur ja mul oleks ambitsioon areneda, tõusta ja saavutada midagi, siis alla esiliiga klubi, mis peab ka reaalset plaani kõrgliigasse tõusmiseks, ma ei vaatakski. Kõrgliiga puhul ootaks et mängija ootus oleks vähemalt Euroopa Top 30 liiga ja esiliiga puhul räägiks umbes Euroopa Top 20 liiga. Ülejäänud madalamad tasemed peaksid olema välistatud, ükskõik kui tugev see tase on.

                      Kui nüüd mängija eesmärk on tõesti ainult ära elatamine, siis no tõesti mängigu minu pärast ükskõik millises liigas kus talle selle eest ka makstakse.
                      nii et pigem oleks eesti meistriliigas, kui näiteks inglismaal league one'is? väga huvitav lähenemine iseenesest. äkki põhjendad?

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                        nii et pigem oleks eesti meistriliigas, kui näiteks inglismaal league one'is? väga huvitav lähenemine iseenesest. äkki põhjendad?
                        võibolla alustaksid põhjendamiste vooru ise?

                        ainuke eelis seal on minuarust - nii nagu üldse mistahes alal rikkas lääne-euroopas töötades - palgad on mitu korda suuremad.

                        miinuseid on samas piisavalt, konkurents on meeletu, positiivselt silma paista oluliselt raskem, kuna sa oled seal niiehknaa võõras, ja pead selleks teistest PALJU parem olema. iga kell mõni väiksema riigi liiga - šoti v tšehhi v belgia heaks näiteks - palju paremad.
                        imho kui oled 20ne siis eelistaks iga kell näiteks nõmme kaljut või levadiat, kui oled karjääri lõpusirgel, kuskil 30ne, siis võiks olla league one rahateenimiseks parem variant.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          miinuseid on samas piisavalt, konkurents on meeletu, positiivselt silma paista oluliselt raskem, kuna sa oled seal niiehknaa võõras, ja pead selleks teistest PALJU parem olema. iga kell mõni väiksema riigi liiga - šoti v tšehhi v belgia heaks näiteks - palju paremad.
                          imho kui oled 20ne siis eelistaks iga kell näiteks nõmme kaljut või levadiat, kui oled karjääri lõpusirgel, kuskil 30ne, siis võiks olla league one rahateenimiseks parem variant.
                          Oleneb inimesest ja eesmärkidest. Mõnes pika ja vägeva ajalooga Liiga 1 klubis võiks olla päris uhke raha teenida: Sheffield Unitedis, Wolvesis või Prestonis, jalkaajaloo esimese liigavõitja ridades. On mida pinsipõlves meenutada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            võibolla alustaksid põhjendamiste vooru ise?

                            ainuke eelis seal on minuarust - nii nagu üldse mistahes alal rikkas lääne-euroopas töötades - palgad on mitu korda suuremad.

                            miinuseid on samas piisavalt, konkurents on meeletu, positiivselt silma paista oluliselt raskem, kuna sa oled seal niiehknaa võõras, ja pead selleks teistest PALJU parem olema. iga kell mõni väiksema riigi liiga - šoti v tšehhi v belgia heaks näiteks - palju paremad.
                            imho kui oled 20ne siis eelistaks iga kell näiteks nõmme kaljut või levadiat, kui oled karjääri lõpusirgel, kuskil 30ne, siis võiks olla league one rahateenimiseks parem variant.
                            võin põhjendada. esiteks, võrreldes meistriliigaga on league one'is märgatavalt tugevam tase. tugevam tase aga tähendab suuremat arengut. see, et välismaallane peab olema parem kui kohalik, on tavaline igas liigas, mitte ainult league one'is. see on samamoodi šotimaal, tšehhis ja belgias. lisaks võiks ära mainida, et šoti premiership on umbes sama tasemega kui inglismaa league one. ainult celtic on teisest klassist. konkurents on meeletu? kus poleks konkurents meeletu? teiseks, league one'is käiakse pidevalt mänge vaatamas ja see tähendab , et just seal on suurem tõenäosus tippklubidele silma jääda. meistriliigas on selline võimalus väga väga väike, kui mitte olematu.
                            kokkuvõtteks, nagu ma ütlesin, siis ma võrdlesin league one'i hetkel meistriliigaga, mitte muude maade kõrgliigadega. kui mängija on 20 aastane ja tal oleks võimalus minna kas brentfordi või jääda kaljusse/levadiasse, siis igal juhul oleks mõttekam minna brentfordi. täpselt nende eelnevalt mainitud põhjuste pärast. no ja ilmselt oleks palk ka umbes 10 korda suurem.

                            Kommentaar


                              #44
                              seda League One-i jälgitavuse juttu ma eriti uskuda ei tahaks. Aga küsida võiks ju näiteks meie meistriliigas mängivatelt välismaalastelt miks nad siia tulid. Pakuks et vastuseks tuleb võimalus end näidata Euroopa karikasarjades. Ehk ma julgeks küll öelda, et Meistriliiga esikolmiku klubi on kindlamaks hüppelauaks kui League One klubi. Ses suhtes on huvitav näha mis näiteks Sander Purist edasi saab.

                              Teiseks- ambitsioonikat mängijat huvitavad tiitlid. See ilustab CV-d. Millisest tiitlivõidust saab rääkida League One puhul? Usu mind see on mingi meie, eestlaste, kirjeldamatu joovastus briti vutist, kus jah võib olla tõesti on kõvaks sõnaks see, et oi-mängisin-kunagi-inglise-liigasüsteemis.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #45
                                OffTopic jätkub aga silmajäämis küsimuses tuleb eelkõige küsida : Kellele silma tahetakse jääda ?
                                League one klubisid tõenäoliselt premieri tipud ja isegi keskmikud ei skaudi väga hoolega, küll aga teevad seda kindlasti agaramalt Championshipi klubid. Oled hea, jääd silma, pallid järgmine hooaeg juba aste kõrgemal. Ja nii edasi, karjäär käib ju ikka trepiastmeid pidi. Mis puutub inglise liigapüramiidi ja eestlase ebaterve ja fanaatilise huvi suhtesse, siis maitse asi. Mina näiteks näeks hea meelega eesti pallureid alustamas ka 2.Bundesligas, Serie B või C, Ligue 2 - s ja teiste suurliigade madalamatel astmetel.
                                Eesti liiga eestlasest palluril on reeglina ikkagi 2 võimalust pilku püüda - 1.) Koondis 2.) euromängud.
                                Viimased neist kestavad kahjuks vahel harva enam, kui 2 mängu ja arvake nüüd ise, kes seal nii väga silma saab jääda, kui meeskond välja koliseb.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X