320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eino Puri (Nõmme Kalju, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eino Puri (Nõmme Kalju, Eesti)

    Eesti meistriliiga pealt tundub Rumeenia kõrgliiga suhteliselt ka lagi, kuhu liikuda, selles mõttes väga korralik üleminek. Klubi on kõrgliiga uustulnuk, praegu hoitakse tabelis seda arvestades igati korralikku 12. kohta. Samas tabel on tihe.

    Ja ühte asja tahaks siiski täpsustada, muidu jääb ehk mehest endast ülekohtuselt vähe loll mulje...

    Puri tegi kolmapäeva pärastlõunal ka juba esimese treeningu. “See oli minu jaoks huvitav valik ja mul on hea meel, et siin olen,” rääkis Puri Rumeenia meediale. “Rumeenias on mõned suured klubid nagu Star, Newcastle ja teised, kuid Botosanist ei tea ma veel midagi, täna on alles mu esimene treening.”
    Rumeenia meediale ütles ta tegelikult siiski, et teab klubisid nagu Steaua ja Pandurii. Aga noh google translate on muidu vahva.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    #2
    Kalju vist mingit üleminekusummat Puri eest ei saanud, jah?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Marts Vaata postitust
      Kalju vist mingit üleminekusummat Puri eest ei saanud, jah?
      Leping oli läbi, seega ei.

      Aga igal juhul parem juba Rumeenia kui mingid Tšehhi ja Slovakkia relegatsiooniohus lambisatsid.

      Kommentaar


        #4
        ca 105 000-se linnakese, Botosani 5000 pv. keskmiselt on hetkel Rumeenia kõrgliiga 4-s tulemus, kuulsate Bukaresti Dinamo, Steaua ja Petrolul Ploiesti järel.

        Pildid staadionist:



        Sel hooajal on klubi eest väljakule jooksnud ainult rumeenlased.


        Selline õhkkond siis Einot ootamas.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          ca 105 000-se linnakese, Botosani 5000 pv. keskmiselt on hetkel Rumeenia kõrgliiga 4-s tulemus, kuulsate Bukaresti Dinamo, Steaua ja Petrolul Ploiesti järel.

          Pildid staadionist:



          Sel hooajal on klubi eest väljakule jooksnud ainult rumeenlased.


          Selline õhkkond siis Einot ootamas.
          Ja väljaspool staadionit selline: http://www.youtube.com/watch?v=TRP_hpBPvXw#

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ja väljaspool staadionit selline: http://www.youtube.com/watch?v=TRP_hpBPvXw#
            lahe Euroopa kaart on neil Rumeenias
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #7
              Eino Puri kirjutas täna 11.jan.lepingule alla FC Botosaniga,isegi kellaaja võin öelda .Aga kogu see uudiste jura näitab ,kui pinnapealselt meil uudiseid toimetatakse ja sisusse ei viitsita süveneda.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Eino Puri kirjutas täna 11.jan.lepingule alla FC Botosaniga,isegi kellaaja võin öelda .Aga kogu see uudiste jura näitab ,kui pinnapealselt meil uudiseid toimetatakse ja sisusse ei viitsita süveneda.
                Mis seal siis puusse keerati? Ma pole rohkem kursis, kui et Eino on Rumeenias ja leping laual.

                Kommentaar


                  #9
                  No igal poolt on läibi käinud uudis,et kirjutas lepingule alla, aga krt kui pikale lepingule?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #10
                    The Botosani president is quite a personage...(under Nõmme Kalju section: http://www.rumodispo.com/transfersne...winter-2013-14 )
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      #11
                      Eino Puri intervjuu Õhtulehele:

                      Kolm hooaega Nõmme Kaljus mänginud keskpoolkaitsja Eino Puri sõlmis täna karjääri esimese lepingu välisklubiga, kui lõi 2,5 aastaks käed Rumeenia kõrgliigaklubiga FC Botosani.

                      Kommentaar


                        #12
                        pakuks et astus pikema sammu kui vennas
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #13
                          "Kas kõik sabad eelmise tööandjaga on praeguseks õiendatud?"
                          Kas keegi oskab öelda, mida see küsimus seal intervjuus tähendab, mis sabad?

                          Kommentaar


                            #14
                            Kuuluka tasemel on jupp aega kahistatud, et Kaljul olla meestele 2012 meistritiitli boonuseid ja muid rahasid välja maksmata. Kui õige see on, mina ei tea, pole sügavamat huvi tundnud ja mingile tõele antud asjas ei pretendeeri.

                            Kommentaar


                              #15
                              OK, tänud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X