320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sponsorlus eesti jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Olybet FCI-l
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Stok
      Maag, Cramo, Tartu linn. Kas küsimus käis praeguste või ajalooliste sponsorite kohta?
      Ma sain aru, et tulista need, kes esimesena pähe tulevad.
      Mis paneb küsima, et mis firma see üks Tammeka sponsor on, kelle logo on nii arusaamatu, et ma pole kahe-kolme aasta jooksul suutnud seda dešifreerida. Silgog? Silnor? Ilgor? Siigol?

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Stok
        Maag, Cramo, Tartu linn. Kas küsimus käis praeguste või ajalooliste sponsorite kohta?
        Küsimus oli üleüldse. Sellest ka NK juurde Unibeti ja Horizon Traveli näited.
        Aga seni on tulemused ikka väga lahjad olnud. Ise paneks iga klubiga kokku vähemalt 7-10 sponsorit, alustades ainuüksi varustuse tootjast.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #79
          Lantana: Tallinna Äripank, Astarta
          FC Flora: Port of Tallinn
          Tallinna Sadam: Port of Tallinn
          Viljandi Tulevik: Liviko, Õhtuleht, Hyundai
          Sillamäe Kalev: Port of Sillamäe
          Jõhvi Lokomotiv: Spacecom
          FC Valga: ERTS
          Narva Trans: Kindlustuselts Kalju

          Kommentaar


            #80
            Tallinna Kalev: Coolbet, Amserv, Alexela, SiS, Pagaripoisid, Värska Vesi(vist?), Telinekataja, Hansu pubi, Luku Spetsialist, Viistek Media, MyFitness. Rohkem ei meenu.

            Lisaks saab iga fänn olla oma klubi sponsor LHV pangakaardiga!

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Tallinna Kalev: Coolbet, Amserv, Alexela, SiS, Pagaripoisid, Värska Vesi(vist?), Telinekataja, Hansu pubi, Luku Spetsialist, Viistek Media, MyFitness. Rohkem ei meenu.

              Lisaks saab iga fänn olla oma klubi sponsor LHV pangakaardiga!
              Olid millalgi ka VikingLine, Unicef ja Maksimarket

              Kommentaar


                #82
                Ja soov.ee
                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                Olid millalgi ka VikingLine, Unicef ja Maksimarket

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Ma sain aru, et tulista need, kes esimesena pähe tulevad.
                  Mis paneb küsima, et mis firma see üks Tammeka sponsor on, kelle logo on nii arusaamatu, et ma pole kahe-kolme aasta jooksul suutnud seda dešifreerida. Silgog? Silnor? Ilgor? Siigol?
                  Mäletan, et murdsin isegi selle üle pead mõnda aega, aga siis ühel Tammeka mängul istudes selgus, et see on Jaagor. Väga ebaõnnestunud logo. Või siiski nii õnnestunud, et paneb selle üle arutlema?!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                    Mäletan, et murdsin isegi selle üle pead mõnda aega, aga siis ühel Tammeka mängul istudes selgus, et see on Jaagor. Väga ebaõnnestunud logo. Või siiski nii õnnestunud, et paneb selle üle arutlema?!


                    Minu arust loeb siit (kliki pildile, et näha suuremalt) välja küll JAAGOR GRUPP.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #85
                      Ainult siis kui sa seda logo enne tead. Sama hästi loeb sealt välja PAGAR GRUPP. Või tõesti - esimesest sõnast ei loe suurt midagi välja.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        #86
                        Kui palju üldse panustavad kõrgema taseme klubide rahakotti varustuspartnerid? Nike ja Adidas plekivad ka Eesti tasandil vormimajanduse kinni või tuleb rahastus osaliselt/täielikult ikkagi klubide poolt?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          #87
                          Ma ei usu, et 100% midagi tasuta antakse. Meie turg ei ole nii suur ja ala atraktiivsus laiemalt pole veel päris SEE. Vast ikka korralik ale tehakse esindusmeeskonna varustusele. Vastuteeneks klubide poolt on siis maaletooja või brändi logo toppimine vormile, kodulehele, bänneritele jne.
                          Burdakov ütles talvel ühes saates, et Naik toetab neil vaid esindusmeeskonda. Lapsevanemad aga peavad oma võsukeste vormid aga omast taskust kinni plekkima.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas sosku Vaata postitust
                            Ma ei usu, et 100% midagi tasuta antakse. Meie turg ei ole nii suur ja ala atraktiivsus laiemalt pole veel päris SEE. Vast ikka korralik ale tehakse esindusmeeskonna varustusele. Vastuteeneks klubide poolt on siis maaletooja või brändi logo toppimine vormile, kodulehele, bänneritele jne.
                            Burdakov ütles talvel ühes saates, et Naik toetab neil vaid esindusmeeskonda. Lapsevanemad aga peavad oma võsukeste vormid aga omast taskust kinni plekkima.

                            Mitte Nike aka Jalajälg vaid AS Sportland..... Lastetiimid jah seal mängimas kes Erreas, kes vist Jomas.........

                            Kommentaar


                              #89
                              ütleme, et mu ettevõttel on cashi üle ja sooviks mõnda tiimi toetama asuda.
                              mis ma sissepandud rah eest vastu saan? exposure särgilogo näol? mida veel?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                ütleme, et mu ettevõttel on cashi üle ja sooviks mõnda tiimi toetama asuda.
                                mis ma sissepandud rah eest vastu saan? exposure särgilogo näol? mida veel?
                                Lisaks rõivastele: oma firma logo sotsiaalmeedias erinevatel postitustel, erinevaid ettevõtte promopostitusi ja -jagamisi, ettevõtte teenuste või toodete reklaami või promo kodumängudel, mängupäeva pühendamine ettevõttele, teenuste või toodete jagamine publikumängudel või -loosidel, bännerid kodumängudel. See vast selline kõige lihtsam ja üldisem kasu.

                                Aga sõltuvalt ettevõtte tüübist annab kindlasti välja mõelda veel mingisuguseid erilahendusi, mis võiks olla ettevõttele kasulikud.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X