Lehekülg 8, kokku 34 EsimeneEsimene ... 45678910111218 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 675
 1. #141
  praadimiskindel margariin
  Liitus foorumiga
  Dec 2003
  Postitusi
  4 046

  Algupärane

  Ahsoo, tegelikult tulin ju hooaja lõppkokkuvõtte tabeliseisu ennustama.

  1. Levadia. Nii väga, kui ma ka tahaks siia mõnda muud nime kirjutada, siis praeguse seisuga pigem ei vea välja. Eelmise hooaja eel pakkusin neile kolmandat kohta ning kui Dmitrijev ja Kruglov poleks nendega liitunud, siis oleks nende tase palju madalam olnud ja hooaja lõpp midagi muud (kuigi jah, tihti tõid konkreetsed kastanid tulest välja muud persoonid). Praeguse seisuga on puudu Dmitrijev, kelle koha võtab Kaljumäe, ja Hunt, kelle asemel näeme ilmselt leedukat. Kokkuvõttes sutsu lahjem kui eelmisel aastal.
  2. Kalju. Ei ole näha olnud, et Eesti koondise piiril olevad mängijad oleks liigas totaalselt omanud. Olulisem probleem on tõenäoliselt piisava katteta kaitseliin, nagu eelmise hooaja teine pool meile tõestas. Rünnaku pärast ma väga ei muretse, kui nooremad härrad piisavalt põllule lastakse ning enesekindluse kätte saavad.
  3. Flora. Nooruse ja kogemuse tasakaal ei ole piisav, et kõrges mängus kogu hooaja vältel kaasa lüüa. Zaka lööb küll lilleaia head lõhna täis, aga psühholoogiliselt ei olda ilmselt võitmiseks valmis. Mängitakse ilusat jalgpalli ja sitad tulemused on väetis tuleviku tarbeks, aga tabelijuhina toime ei tulda.
  4. Sillamäe. Pole nende tegemiste ja eelarvepoliitikaga ülemäära kursis, aga kui kaks väga olulist lüli keskelt kadunud, siis tekib küsimus, miks sinna jääda ei taheta. Vaja on midagi muud peale püssi- või ussirohu.
  5. Infonet. Arenevad samm-sammult ja kõrvalt paistab, et keskmine tase peaks kindlasti tõusma. Eelmise hooajaga võrreldes tuleb stabiilsem aasta, mis kajastub eelkõige nõrgemate vastu võitude noppimises.
  6. Narva. Puudulik noortetöö annab tunda. Täiendused idapiiri tagant on samal tasemel kui eelmisel aastal, aga kihlveovangilaagri mustast august ollakse välja tulnud.
  7. Paide. Varasem reaalsus, et proffidele kaotavad ja amatööre võidavad, jätkub. Nende kahjuks on suure sammu professionaalsuse suunas teinud Infonet ning Narva saab suurest pohmellist jagu.
  8. Jõhvi. Alumine kolmik jääb 7. kohast vähemalt 10 punkti kaugusele. Jõhvi tundub organisatsiooniliselt neist tugevaim.
  9. Kalev. Viimaseks ei taha panna, kõrgemale ei julge panna. Ebaviisakas olukord igatahes. Kaadrivoolavus tuleb suur.
  10. Tammeka. Sirelite õitsemise aegu lendub Tartu vaim kõrgematesse sfääridesse ning hooajaalguse tuhin asendub kiretu argipäevaga. Noor meeskond murdub vaimselt, kui pikalt kuival ollakse. Kurat, see jutt sobiks Kalevi kohta paremini.
  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

 2. #142
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  1 967

  Algupärane

  1.Fora-Lind ja kala,rähn ja piraaja,grusiin ja abhaas lükkavad turbo sisse ja tambivad kõik rajult laiali.Sir Alex tõttab Albionilt ise rämedat keskkaitsepaari kaema. Meeste Inglismaale mineku takistuseks saab see,et DHL kaotab Piiroja paadi ära!
  2.Sillamäe-hooaja algus on kavatu! Ratnikovi poolt orgunnitud saunaõhtu jätkuks minnakse vana jäätmehoidla juurde pidu jätkama ja.....kuskilt tuleb ...power.Klippi helendavast Zahovaikost näidatakse söögi alla ja söögi peale.Põgenikelaagrites söögi asemel! Kristjan Port läheb algul Sillamäele asja uurima,siis elama,hiljem võetakse suisa meeskonda.
  3. Paide.Elari Valmas laseb looma välja-aasta väravakütt. Meelis Rooba lahkub hooaja lõppedes Schalke peatreeneriks!
  4.Levadia.Ei leedu hunt,inglise keelt oskav egiptlane,ega petersoo suuda uppuvat laeva päästa. Kristalit nähakse Tartu bussis.Zelinski pääseb tänu Kaljuveerile AK-sse spordiuudiseid lugema.
  5.Trans.Idasuhted hoiavad veepeal,Kitto teeb omale hirmsa tätoveeringu,mida näitab vastastele karistuslöökide ajal!
  6.Infonet.Hooaja algul ainult võidurada,sealhulgas ka Flora üle,peale mida kihutab Konstantin N. koos kahe afronaudiga Euroopa peale kuulsust rahaks tegema. Rändurid tuuakse Poolast konvoiga tagasi.
  7.Kalju-uued täiendused põruvad sajaga. Reintamit tõmbab soome- ,Vunki Sillamäe naiste poole,Allan lahkub poole hooaja pealt WestHam-i,seal jääb Nolani naisega vahele ja annab paksule Sämile lõuksi ja siis saab osa Jason Stathami uues märulis! Igor Prins muudab nime Pedõkiks! Kuno Tehva baari hakatakse kutsuma Monoks!
  8.Lokomotiiv-9 ja 10 on lihtsalt veel nõrgemad. Mehed üritavad ennast ka jäätmehoidla aia alt sisse pressida,aga endise autobaasi direktori kõrilõikajad peksavad nad sealt minema!
  9.Tln.Kalev-Rüütli lahkub,küll aga jääb ta korraldama skaibiseansse ! Kohapeal saab treeneriks Veet Mano.Ka vv. Savitski näeb valgust ja läheb end Gangesesse õnnistama. Peasponsoriks saab Vahitorn.
  10.Jalgpallikool Tartust-pealehakkamine ei ole ka poolt võitu. Rahadega ei vea ka välja,sest K.Tiirik keeldub Urmas Kruuset ja ansamblit Risk laskma staadionile comeback-i tegema! Kruuse korraldab ülemaailmse tantsupeo ja 38500 tantsijat hävitavad staadioni! Hooaeg lõppeb Ülenurmel Veet Mano loitsude saatel!
  Invest In Africa

 3. #143
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Aug 2009
  Postitusi
  993

  Algupärane

  dziisäs ... milline lugu !!!
  ning alles jagati ajakirjanduspreemiaid mõttetutele Äripäeva tegelastele ...

 4. #144
  Meeskonnaliige Kasutaja manni avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2013
  Postitusi
  261

  Algupärane

  Maamesilane-hea tootmisliin sinul
  Gunner since 97

 5. #145
  Amatöör
  Liitus foorumiga
  Jun 2012
  Postitusi
  81

  Algupärane

  Kõikidele paralleelidele pean tunnistama pihta ei saanud, aga igal juhul 5+

 6. #146
  Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2007
  Postitusi
  10 023

  Algupärane

  Teen lühidalt, kuna pole Tlna ja Ida-Virumaa inimgeograafiaga väga kursis.

  1. Levadia
  2. Kalju
  3. Flora
  4. Mostogorsk
  5. Infonet
  6. Trans
  7. Paide
  8. Lokomotiv
  9. Tammeka
  10. Kalev

  Kui see oleks loterii, siis ma ostaks veel sellise pileti, kus Levadia ja Kalju on kohad vahetanud ning sellise, kus Tammeka ja Kalev on vahetuses. Muus osas ootan igavat hooaega, neli esimest kütavad ülejäänutele sauna kuumaks ja hoiavad terve hooaja puid all. Loodetavasti uued ülekanded aitavad uusi huvilisi leida, publikuarv suureneb ja jõuame kunagi ka sponsitud vutini.
  "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

 7. #147
  Eesti koondislane Kasutaja Rumori di Spogliatoio avatar
  Liitus foorumiga
  May 2013
  Postitusi
  2 228

  Algupärane

  RdS Special for Premium Liiga 2014, analyzing all the 10 clubs and positioning them on a special starting grid.
  http://www.rumodispo.com/news/premium-liiga-10-clubs

  My prediction:

  1.LEV
  2.KALJU
  3.INF
  4.FLO
  5.SIL
  6.TRA
  7.PAI
  8.LOKO
  9.TAM
  10.KALEV

 8. #148
  Asjahuviline Kasutaja Paide LM avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2011
  Postitusi
  16

  Algupärane

  1. Nõmme Kalju
  2. Tallinna FC Flora
  3. FC Levadia
  4. Sillamäe Kalev
  5. FC Infonet
  6. Paide Linnameeskond
  7. Narva Trans
  8. Jõhvi Lokomotiiv
  9. Tallinna Kalev
  10. Tartu

 9. #149
  Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  13 676

  Algupärane

  Et dataajakirjandsega nopitakse nüüd Bonniereid, siis:

  20 fännide ennustust.

  Nende alusel meeskondade lõplikud kohad.

  1,9 - Levadia
  2,45 - Kalju
  2,7 - Flora
  3,3 - Sillamäe
  5,1 - Infonet
  6,25 - Paide
  6,45 - Trans
  8,35 - Jõhvi
  9 - Tammeka
  9,5 - Tallinna Kalev

  Et mina usun datasse, siis see on ka minu ennustus.
  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

 10. #150
  Eesti koondislane Kasutaja Felipe avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2007
  Postitusi
  1 873

  Algupärane

  Minu oma siis:

  1.Kalju
  2.Flora
  3.Levadia
  4.Mostogorsk
  5.Infonet
  6.Trans
  7.Paide
  8.Jõhvi
  9.Tammeka
  10. Kalev Tallinn

 11. #151
  4NC Kasutaja Andres. avatar
  Liitus foorumiga
  Sep 2009
  Postitusi
  2 352

  Algupärane

  No mine või lolliks, aga ei oska tänavu küll midagi ennustada. Tegelt juba mullu läks parajalt võssa (vaid viimased kaks arvasin ära), aga seekord tundub esinelik eriti hull olevat. Justkui kõike võiks juhtuda.

  Minu pakkumine:

  1. KALJU - Kui masinavärgi toimima saavad, siis usun, et võtavad tiitli ära, väga nibin-nabin. Samas võin ka ülehinnata.
  2. LEVADIA - Viimaste minutite väravatralli jääb vähemaks, kuid siiski kvaliteeti piisavalt, et madalamale ei saa neid asetada.
  3. FLORA - Usun, et võivad meid kõiki üllatada, kes Florasse hooaja eel ülemäära palju ei usu. Tiitlivõitjale omases stabiilsuses aga kahtlen.
  4. SILLAMÄE - Isegi kui kohati võivad maagiat teha, siis arvan, et äravajumisi tuleb meie tippklubidest enim sisse. Miski seal juskui kääriks. Aidara ja Vunk olid väga olulised lülid.
  5. INFONET - Tundub, et on piisavalt juurde pannud, et meie tippudele kandadel astuda.
  6. TRANS - Ei oska neist midagi arvata, vabalt võivad Paidega kohad vahetada. Kodukamara top4 tiimi tase on kindlalt minetatud.
  7. PAIDE - Muutusi liiga palju ja tundub, et lähikonkurendid on võimekamad, kahjuks. Samas väljakukkumine ei ohusta kaugeltki.
  8. JÕHVI - Esimene hooaeg, ambitsioonid on olemas, paistab et ka tahet. Paremate kohtade püüdmiseks jääb siiski kvaliteeti puudu.
  9. TAMMEKA - Pakuks neid viimaseks, kuna ettevalmistus jäi niivõrd lühikeseks, aga vähemalt tunduvad ühe asja eest väljas olevat. Emotsiooni pealt võtavad tõenäoliselt rohkem kui Kalev.
  10. KALEV - Liiga segane tundub see lugulaul Kalevi laagris. Viimaste nädalatega kuidagi väga väeti mulje neist jäänud.

  Maamesilasel jah, väga omanäoline ennustus.
  - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

 12. #152
  JK Suema/Cargobus Kasutaja rauulo avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2010
  Postitusi
  1 618

  Algupärane

  1. Kalju. Erinevalt põhikonkurentidest tundub, et Kalju suutis ainsana talvel meeskonda korralikult tugevdada.
  2. Levadia. Võrreldes eelmise hooajaga on läinud Hunt ja Dmitrijev, kuid kaitseliinil on veel üks aasta kokkumängu all ning ka teistele positsioonidele on väärt asendused võtta. Palju oleneb sellest, kauaks jääb Kruglov.
  3. Sillamäe. Vunk ja Aidara on läinud, kuid kvaliteeti on meeskonnas piisavalt, et taas esikolmikusse jõuda. Kalju ja Levadiaga sillamäelased sammu pidada aga ei suuda.
  4. Flora. Sümpaatselt noor meeskond suudab hooaja alguses esimestega sammu pidada, kuid suve lõpus tuleb sisse mõõn, mis meeskonna taas neljandaks kukutab.
  5. Trans. Vahepealne põhja-aasta on seljataga ning algab tee taas esineliku kannule. Viiendast kohast rohkemat aga ei suudeta.
  6. Infonet. Täisproffidele jäädakse alla, kuid ülejäänud meeskondi suudetakse edestada.
  7. Paide. Infonet ja Trans on eelmise hooajaga võrreldes sammu edasi astunud, mistõttu ei saa Paide puhul enam kindlast viiendast kohast rääkida. Vahe Infonetiga on aga minimaalne.
  8. Tammeka. Tavapäratult nõrgast viimasest kolmikust tõmbavad pikima kõrre just tartlased, kes pääsevad üle mitme aasta väljakukkumisest või üleminekumängudest.
  9. Jõhvi. Meeskonnal jääb kvaliteedist puudu, et esimesele seitsmele tiimile stabiilselt vastupanu osutada. Kalevist saadakse aga jagu.
  10. Kalev. Ei ole kuskilt otsast näha, et sellest võistkonnast asja saaks. Kalevlased, tõestage vastupidist!
  Newton Heath 1878

 13. #153
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Dec 2009
  Postitusi
  1 071

  Algupärane

  1. Flora
  2. Levadia
  3. Kalju
  4. Infonet
  5. Sillamäe
  6. Trans
  7. Paide
  8. Tammeka
  9. Kalev
  10. Jõhvi

  :-)

 14. #154
  Meeskonnaliige
  Liitus foorumiga
  Mar 2002
  Postitusi
  525

  Cool

  [QUOTE=Rumori di Spogliatoio;1583195]RdS Special for Premium Liiga 2014, analyzing all the 10 clubs and positioning them on a special starting grid.
  http://www.rumodispo.com/news/premium-liiga-10-clubs

  Tammeka
  Kütt
  Paju Hurt Kidron Lorenz
  Anderson
  Tauts Tekko Tirik
  Laabus
  Ivanov

 15. #155
  Reservmängija Kasutaja LeoPeoleo avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2006
  Postitusi
  143

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
  ETV kommentaatorite puhul ma väga ei muretseks. Olen kindel, et nad teevad piisavalt põhjaliku eeltöö, et adekvaatselt välja vedada. Pluss kõva teoreetiline ja praktiline spordialane baas, et jätta parem mulje kui teisipäevase superkarikafinaali kommentaar, kus periooditi iga kolmas sõna oli "pall".
  No igathaes Kalkun ütleb Maksim Podholjuzini nime asemel Podholjuu˛nõi.

 16. #156
  U21
  Liitus foorumiga
  Sep 2012
  Postitusi
  828

  Algupärane

  Ilusaid jalgpallielamusi kõigile.Esimese päeva mõistatuseks jääb minule ainult see miks mõnel mängul on 6.kohtunku ja teistel 4.kohtuniku.

 17. #157
  Eesti koondislane Kasutaja Rumori di Spogliatoio avatar
  Liitus foorumiga
  May 2013
  Postitusi
  2 228

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas ööö Vaata postitust
  Ilusaid jalgpallielamusi kõigile.Esimese päeva mõistatuseks jääb minule ainult see miks mõnel mängul on 6.kohtunku ja teistel 4.kohtuniku.
  It's experimental, for now they pick up just one game.
  http://www.rumodispo.com/news/new-in-premium-liiga

 18. #158
  Moderaator
  Liitus foorumiga
  Mar 2003
  Postitusi
  9 272

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
  It's experimental, for now they pick up just one game.
  http://www.rumodispo.com/news/new-in-premium-liiga
  http://jalgpall.ee/news.php?st=style...s&news_id=4835

  + eelmise aasta karikafinaalis oli samuti kuus kohtunikku.

 19. #159
  Eesti koondislane Kasutaja Kaspy avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  3 512

  Algupärane

  Intervjuule võeti mängu lõpus mehi justkui konveieri pealt. Päris kentsakas.

 20. #160
  gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  13 314

  Algupärane

  No selline Paide võtab järgmises voorus ka Floralt punkte ja kui tänase mängupildi järgi võtta,siis Kalju ka midagi erilist veel ei ole
  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
  Ott Järvela

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud