Lehekülg 1, kokku 34 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 675
    Eesti koondislane Kasutaja Rumori di Spogliatoio avatar
    Liitus foorumiga
    May 2013

Algupärane Premium liiga 2014

The new calendar is out!
    So we can, literally, open a new topic.
    RdS gives a brief analysis of the start and an overlook until the end in November.
    http://www.rumodispo.com/news/2014/1...-2014-calendar

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Oleks pidanud ikka veebruari välja hooaja tõmbama:P
    BVB - Pärnu

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

igal aastal imestan, kuidas taas eiratakse talve. ei saagi enam aru, mis koht see haiget teeb, et ei suudeta hooaja algust hilisemaks viia. justkui näitakse see EJL-i nõrkust, kui tehakse nii nagu teisedki teevad (riigid) või publik soovib. täitsa abitu tunne, ausalt.

God Is a Kurat Kasutaja Ramm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Oleks pidanud ikka veebruari välja hooaja tõmbama:P
    Või siis paar vooru oleks saanud juba pidada detsembri kuus, kus lund polnud ning jaanuaris oleks jällegi paus olnud.

Liitus foorumiga
    May 2013

Algupärane

As every Friday, 'Thus Spoke RdS', the best quotes of the week from Estonian football world.
    http://www.rumodispo.com/thus-spoke-...es-and-coaches

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas FCFlora1990 Vaata postitust
    Kuule Celentano, reklaami oma blogi mujal! Kui eesti keelt ei oska siis ära siia kirjuta! Aitab juba!
    Uus tase. Tüüp teeb tänamatut tööd ja kajastab premium liigat inglise keeles ja seda tunduvalt põhjalikumalt kui seda tehakse eesti keeles ja siis mingi florakas kargab välja oma jutuga et kui eesti keelt ei oska ära kirjuta. Mine häbene nurgas ja mõtle ka väheke enne kui kirjutad. Ja hinga 5 korda sügavalt sisse välja ja vaata kas see postitus on vajalik.

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Uus tase. Tüüp teeb tänamatut tööd ja kajastab premium liigat inglise keeles ja seda tunduvalt põhjalikumalt kui seda tehakse eesti keeles ja siis mingi florakas kargab välja oma jutuga et kui eesti keelt ei oska ära kirjuta. Mine häbene nurgas ja mõtle ka väheke enne kui kirjutad. Ja hinga 5 korda sügavalt sisse välja ja vaata kas see postitus on vajalik.
    täiesti nõustun Zelee ütlusega

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2012

Algupärane

Iga aasta alguses, kui kalender välja kuulutatakse, hakkab pihta ving hooaja varase alguse vastu. Ja seda siis, kui enam midagi muuta ei saa, muul ajal, kui võiks veel ehk muuta, on kõiki talvepuhkusel.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Kuule Celentano, reklaami oma blogi mujal! Kui eesti keelt ei oska siis ära siia kirjuta! Aitab juba!
    Kui kõrvade vahel midagi ei ole siis ära siia kirjuta! Aitab juba!

Mida Bernhardt kümmekond päeva tagasi veel Eestis tegi?
    INTER ARMA CARITAS

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

On see üleüldine Flora seisukoht või ainult antud indiviidi oma?=)

U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas The Herd Vaata postitust
    On see üleüldine Flora seisukoht või ainult antud indiviidi oma?=)
    Tegemist on vist siiski Infoneti fänniga.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tomm Vaata postitust
    Tegemist on vist siiski Infoneti fänniga.
    Sellest, et ta aastalõpukal Infoneti "fännide" eest mängis, ei saa vist suurt järeldust teha.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Sellest, et ta aastalõpukal Infoneti "fännide" eest mängis, ei saa vist suurt järeldust teha.
    Minu arvates saab üpris üheselt.
    BVB - Pärnu

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ma nendin, et hr. Rumori on ainukene foorumlane mu ignoreeritavate nimekirjas. Ma käin toda blogi - või kuidas teda kutsudagi - isegi lugemas küll harva-harva, aga see meeleheitlik spämm siin foorumis viskas siibrisse konkreetselt. Õhtuleht, tabloid, kes ka oma lugusid siin reklaamib, kirjutab vähemalt asjalikke asju - aga see Rumori viljeletav "Floras mängib neeger, kes elab kirikukeldris - klubijuht eitab kõike" (I shit you not) kohati kõhulahtisuseks kiskuv asi pole lihtsalt mulle isikliselt mokkamööda. Aga ei, küllap tol blogil oma auditoorium olemas on ja selles mõttes ilmselt koht päikese all õigustet.

Aga too FCFlora1990 nime all esinev noorsand peaks olema ju fänniturniiril enesevalitsuse kaotanud ja böördisid flippinud härra. Aktiivsete florafännide hulgast ta kindlasti ei pärine.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Minu arvates saab üpris üheselt.
    Infoneti "fännimeeskond" oli ju suvalistest jaanidest kokku klopsitud. Isegi Donetski Šahtjori noorteakadeemia tüüpe taheti mängima smugeldada, aga soccernetlased hammustasid läbi.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Peaks vist koheselt Premium Liigaga pihta hakkama, enne kui Maksuamet vikatiga vutiklubide kallale tormab....ja tagantjärgi klubidele maksuauke kaevab.

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=67627250

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Infoneti "fännimeeskond" oli ju suvalistest jaanidest kokku klopsitud. Isegi Donetski Šahtjori noorteakadeemia tüüpe taheti mängima smugeldada, aga soccernetlased hammustasid läbi.
    Tean, lihtsalt sellega panid need osavõtjad ennast paika.
    BVB - Pärnu

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Ma käin toda blogi - või kuidas teda kutsudagi - isegi lugemas küll harva-harva, aga see meeleheitlik spämm siin foorumis viskas siibrisse konkreetselt.
    Kurat, et enne sinu postituse lugemist just mõtlesin, et kaua ma neid teemasid Angelo postituste pärast lahti klikin. Informatiivsuse "taseme" tõttu ei kuulu ka mina sihtgrupi hulka.

Aga too FCFlora1990 nime all esinev noorsand peaks olema ju fänniturniiril enesevalitsuse kaotanud ja böördisid flippinud härra. Aktiivsete florafännide hulgast ta kindlasti ei pärine.
    Kusjuures ma olen imestanud, et siin foorumis räägib üldiselt täiesti asjalikku juttu. Esmamulje fänniturniiri intsidendi põhjal oli küll sutsu kehvem.

See oli siis minu tänane panus offtopicusse.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

täitsa nõme postitus

Liitus foorumiga
    May 2013

Algupärane

A complete calendar of the 2014 preseason friendlies for all the Premium Liiga clubs
    http://www.rumodispo.com/news/2014/1...eason-calendar

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud