320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV W liiga 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Ah, ära parem räägi. Pakri tuli oma bussiga kohale, keegi väravast sisse ei jõudnudki, sest juba parkimisplatsil taoti kurikatega tund enne mängu kõigil nahad kinni, kaasaarvatud juhuslikult möödakäivatel kepikõndijatel. Mõlemad meeskonnad on hooaja lõpuni diskvalifitseeritud. Kohtunik Rein oli kurb, et mängu ei toimunud, pani sõna lausumata kohapeal staadioni hoone põlema ja läks sülitades ning vandudes oma teed...
    Nõus, terve mäng oli pettumus. Mängu päästis õnneks Trummi mängija Rauli pruut, kes tuli teiseks poolajaks. Õnneks istus ta mulle suht lähedale ja siis ma vaatasin terve teise poolaja teda.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Nõus, terve mäng oli pettumus. Mängu päästis õnneks Trummi mängija Rauli pruut, kes tuli teiseks poolajaks. Õnneks istus ta mulle suht lähedale ja siis ma vaatasin terve teise poolaja teda.
      Foorum on lõpuks käima läinud, seega võib öelda, et madalamate liigade hooaeg on ametlikult alanud! ))

      Kommentaar


        #33
        Õeldakse, et maaslamajat ei lööda, aga ära tuleb mainida: FCF TLÜ 2 6:2 Trummi SK.
        Eeldasime tugevamat vastast, aga läks nagu ta läks. Huvitaval kombel oli Trummi kohta platsil juttu kuidagi vähe, kuigi kohtunikku peedistati korralikult ja vahel isegi töötas...Teie kahjuks.

        Kommentaar


          #34
          Küll on hea, et Alfonso suguseid on Maailmas vähe. Kurb on ainult, et nad suudavad kogu tähelepanu võtta. Ükskõik kelle vastu ka Pokkeriprod/TLÜ2 ei mängi, kohe on Alfonso sitta suust välja pritsimas. No ei oska kohe rahulikult olla.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #35
            Kus ja mida halvasti õeldi? Paremat mänguülevaadet kui eelnev pole olemas, kõik oli täppis.
            Pole vaja siia tulla oma suuri kaotusi väljaelama..

            Kommentaar


              #36
              Eks sul jääb õigus oma arvamusele.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                Õeldakse, et maaslamajat ei lööda, aga ära tuleb mainida: FCF TLÜ 2 6:2 Trummi SK.
                Eeldasime tugevamat vastast, aga läks nagu ta läks. Huvitaval kombel oli Trummi kohta platsil juttu kuidagi vähe, kuigi kohtunikku peedistati korralikult ja vahel isegi töötas...Teie kahjuks.
                Ära jama,hea mäng oli ju,te olite lihtsalt nii head,näitasite,et tahate teise meeskonnaga ka kõrgematesse liigades tõusta. Me tahaks nautida neljandat liigat,aga näe,alati ei lasta,paugutatakse,mis hirmus. Tublid,andke kuuma,kohe näha,et spordimehed ja sõdalased! Edu
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #38
                  Esimest korda pean Raiffsiga nõustuma. Kahju, et igasugused lambivennad loevad mu postidest ainult negatiivset välja ja käivad vett sogamas siin.

                  Kommentaar


                    #39
                    TLÜ 2- Fc Haiba 2:2. Kuuldavasti oli Haiba esimese poolaja keskelt alates 10-kesi mänginud , kui üks nende mängja rangluu vigastusega kiirabiga ära viidi ja vahetusi rohkem polnud. TLÜ olevat mängu kontrollinud, kuid ühtegi ohtlikku olukorda polevat tekitanud peale mingi lambivärava ja -penaldi. Kuidas eesti jalgpallianalüütikute au ja südametunnistus Alfonso sellise mängu on maha maganud?

                    Kommentaar


                      #40
                      Kari surevaid vanakesi Haibast ägisesid ja kriuksusid kuidagi kohale ja räuskasid iga kohtuniku otsuse peale. Iga kukkumine lõppes karjatusega ja samasuguse läbi ussimunni pendla te ka saite, nagu meilegi anti.

                      Võimalusi TLÜ 2 omas kindlasti rohkem, aga mäng oli võrdne. Midagi suurt nagu õelda polegi, lihtsalt nii suurte meeste kohta kukkusite ikka jubepalju ja jube suure karjatusega. Mina olen paljudest Teie mängijatest kehaliselt väiksem kukun mängus maks 1 kord ja seda ka väga räige vea peale, Teie kukkusite kõik min 3 korda antud mängu jooksul (kui te Pakrit võitsite 7:0 siis vist ainult veeresitegi trahvikastis). Selles suhtes peate te ikka natuke järgi mõtlema, et kui nii suured mehed muudkui kukuvad siis pole see enam reaalne.

                      Ja selles küll vahet polnud, kas olite 11 v 10 kesi, istusite oma kasti ees ja tampisite pikka palli hiiglaslikule hobusele kes ees kappas, paar viga ja imesite oma väravad ära.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                        Kari surevaid vanakesi Haibast ägisesid ja kriuksusid kuidagi kohale ja räuskasid iga kohtuniku otsuse peale. Iga kukkumine lõppes karjatusega ja samasuguse läbi ussimunni pendla te ka saite, nagu meilegi anti.

                        Võimalusi TLÜ 2 omas kindlasti rohkem, aga mäng oli võrdne. Midagi suurt nagu õelda polegi, lihtsalt nii suurte meeste kohta kukkusite ikka jubepalju ja jube suure karjatusega. Mina olen paljudest Teie mängijatest kehaliselt väiksem kukun mängus maks 1 kord ja seda ka väga räige vea peale, Teie kukkusite kõik min 3 korda antud mängu jooksul (kui te Pakrit võitsite 7:0 siis vist ainult veeresitegi trahvikastis). Selles suhtes peate te ikka natuke järgi mõtlema, et kui nii suured mehed muudkui kukuvad siis pole see enam reaalne.

                        Ja selles küll vahet polnud, kas olite 11 v 10 kesi, istusite oma kasti ees ja tampisite pikka palli hiiglaslikule hobusele kes ees kappas, paar viga ja imesite oma väravad ära.
                        Kas sul mõni sõber ka on?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Kas sul mõni sõber ka on?
                          Seda küsiksin mina sinult?
                          Nii rumalale küsimusele ma ei hakkakski vastama, aga kuna näha on, et sa oled kade ja vihane minusuguse elulainetel surfava poolprofessionaalse arvamusliidri elustiili üle, siis ma postitan ikkagi.
                          On ju näha kuidas minult küsitakse ekspertarvamusi ja arvan et pool jalkaliitu ning kohtunike koolitamise osakond loeb erilise tähelepanuga mu postitusi.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                            Seda küsiksin mina sinult?
                            pool jalkaliitu ning kohtunike koolitamise osakond loeb erilise tähelepanuga mu postitusi.
                            Kindlasti ka Paldiski mnt doktorid!

                            Kommentaar


                              #44
                              Keegi Haiba-Trummi mängust ei viitsi paar sõna poetada?
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                                Keegi Haiba-Trummi mängust ei viitsi paar sõna poetada?
                                Oli võrdsete võistkondade hea, tuline ja võitluslik mäng kerges vihmasajus, mis muutis platsi pehmeks. Väljakuperemehed panid kohe tempo peale, head söödud ette, kus tipus pikad ja kiired mehed üritasid ära vormistada. Enne, kui naturaalmuruga harjusime(Trummi), olime juba jõudnud ka 0:1 kaotusseisu jääda. Momente tekkis esimesel poolajal tasapisi mõlemal meeskonnal, aga vv-id tegid samuti head tööd. Viigiseisuni saime penaltist, vastane sai vägivaldse käitumise eest punase kaardi. See andis teiseks poolajaks trumbid justkui meile, olimegi domineerivamad, aga Haiba kaitses hästi ja nõelas kontratega. Tempo löödi alla, vastaste vv oli tubli, kuid käis samas teosammul palli järel metsas mitut puhku ning nii jäigi sõbralikult viiki 1:1.
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X