320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Albert Taar (kihlveopettur)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Võrdlus oli ju täiesti pädev?
    Jah, kui oleks tavaline, et inimesed elavad lihaleti müüja tegemistele häälekalt ning emotsionaalselt kaasa. Samas on igasuguseid trolli fänne ka, seega ehk on isegi selliseid inimesi olemas.

    Kommentaar


      #17
      Võrdlus oli olemas, aga üks ühele võtta ei saa, sest teadagi on loomaaed kirju. Mõni lähtub palgast, teine lojaalsusest või publikunumbrist või mis perele hea või riigi heaolust või kliimast. Variante nagu inimesi.

      Kommentaar


        #18
        PraSi pühapäeva öine mõttetera: Oleks Kesa jalgpallur, siis mängiks ta iga satsi eest tasuta kui vaid rahvas oleks staadionil

        Kommentaar


          #19
          Taaril uue klubi eest esimene mäng ja värav ka juba kirjas: http://www.wisla.plock.pl/aktualnosc...ra_w_domu.html
          Video mängust: http://www.youtube.com/watch?v=ih0QexYkVvQ, Alberti värav peale 3:00
          Mängiti Elblagi Olimpia vastu - nimetatud klubi asub Plocki omast üks liigatase allpool ning kuulub seal keskmikute hulka.

          Kommentaar


            #20
            Kuidas Taaril koondise tasemega lood oleks?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #21
              ilmselt praegu ühe mänguga teise tasemega mängijaks ei saanud üleöö, kui ennem poola esiliigasse minekut oli? nii et sama kaugel on koondise tase, kui ennemgi.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                ilmselt praegu ühe mänguga teise tasemega mängijaks ei saanud üleöö, kui ennem poola esiliigasse minekut oli? nii et sama kaugel on koondise tase, kui ennemgi.
                Nu ma ei arvanudki,et üks mäng midagi muudaks. Aga kuna ma ei ole tema üleüldise tasemega kursis, siis kas temas on üldse koondise materjali?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Nu ma ei arvanudki,et üks mäng midagi muudaks. Aga kuna ma ei ole tema üleüldise tasemega kursis, siis kas temas on üldse koondise materjali?
                  Minu arvates on tegemist väga hea mängijaga, arvestades meie küllaltki kehva valikut keskväljale, siis sooviks teda kindlasti näha. Samuti ootaks Daniil Ratnikovi koondisesse.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vahvad on sellised üllatused, kui (noor) mees, kelle nimi isegi järgmiste võimalike üleminekute teemast läbi ei käi, läheb üsna normaalse tasemega liigasse mängima. Kui pikk leping tal on?
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      #25
                      Wisla kodulehe andmetel pooleaastane leping võimalusega pikendada seda aasta võrra.
                      Kui kiirelt Taari ülemineku kommentaaridele pilk peale visata siis jäi silma, et meeskonda otsiti jus ründava poolkaitsja kohale kedagi. Eks näis kas Albert suudab koha põhikoosseisus endale võidelda - mäletatavasti Mošnikov Pogoni ridades esiliigas platsile ei saanudki...

                      Kommentaar


                        #26
                        see ratnikov on küll mingi nali, ei?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          see ratnikov on küll mingi nali, ei?
                          Tundub, et sa üleliia tihti teda mängimas ei ole näinud. Ei olnud naljaga tegemist.

                          Kommentaar


                            #28
                            üleliia kindlasti mitte, aga need korrad kui, siis midagi erilist, mingit eesti liiga tasemest peajagu üle pole küll märganud. üsna harju keskmine mu arust.

                            Kommentaar


                              #29
                              2012 hooajal oli Levadias ikka üks olulisemaid lülisid mäletatavasti. See, et ta just järgmiseks hooajaks Transis maandus, oli minu jaoks igatahes pigem kehv üllatus. Nüüd siis jälle hea üllatus!

                              D Ratnikov oleks ka oodatud nimi. Pääses mäletatavasti üsna noorena Bulgaaria liigassegi ja hetkel tiitlipretendent Sillamäe raudne põhitegija.

                              Kommentaar


                                #30
                                Taar sõprusmängus veel ühe värava kirja saanud.
                                Varssavi külje all asuva Lowicze Pelikani, kes mängib II liiga läänetsoonis, võideti 6:1 ning Taarilt mängu teine värav.
                                Videos olukord alates 2:50: https://www.youtube.com/watch?v=A1QKSM1VA5w
                                Taar on treeningmängudes stabiilselt ühe poolaja mängida saanud, nii et tundub, et tal on täiesti lootust ka liigamängudes platsile saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X