320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käsi, mis on kehaprofiilist väljas, on nüüd penalti, jah. Kõigile võrdne.

    Kommentaar


      Liikudes käed liiguvad. Tõsi jutt.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Liikudes käed liiguvad. Tõsi jutt.
        varsti on uus meta ilma käteta jalgpallurid

        Kommentaar


          Sometimes I feel love.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ma vist olen seda juba öelnud, aga uute reeglitega tuleb uuesti end korrata: "nüüd on mu silmad kõike näinud".

            Kommentaar


              MOTD-s seletati, et kuigi Chelsea viimase väravani viidud sündmuste ajal oli Chelsea mängija käsi, aga uute reeglite järgi ei saa kohtunik seda ära võtta, sest pall ei liikunud skoorivale mängijale otse peale käega mängu. Wtf ??? Kui Chelsea mängija asemel oleks olnud WBA mängija siis oleks ju automaatne penalti olnud.
              Kuigi ma ise pooldan varasemat common sense'i käe vilistamise ees, siis teeme VARiga nii, et iga käsi on mänguseisak, mitte see ei sõltu särgi värvist, palli-mängija distantsist, löögi kiirusest jms.

              Kommentaar


                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                MOTD-s seletati, et kuigi Chelsea viimase väravani viidud sündmuste ajal oli Chelsea mängija käsi, aga uute reeglite järgi ei saa kohtunik seda ära võtta, sest pall ei liikunud skoorivale mängijale otse peale käega mängu. Wtf ??? Kui Chelsea mängija asemel oleks olnud WBA mängija siis oleks ju automaatne penalti olnud.
                Kuigi ma ise pooldan varasemat common sense'i käe vilistamise ees, siis teeme VARiga nii, et iga käsi on mänguseisak, mitte see ei sõltu särgi värvist, palli-mängija distantsist, löögi kiirusest jms.
                See peaks taaskord olema see profiilist väljas olev käsi ja mitte. Et kui eelmine aasta võeti ära iga käepuude ründefaasis, siis nüüd võetakse ainult reaalne suunamine vms shit. Ühesõnaga on vigu vähem, aga nende vähemate vigade üle nuttu rohkem.

                Kommentaar


                  Istugu sirgelt sisse omale need käega mängimise reeglid ja penaltid igas mängus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                    Istugu sirgelt sisse omale need käega mängimise reeglid ja penaltid igas mängus.
                    Käega mängu eest kastis peab kohtunik penalti andma, muud moodi pole lihtsalt mõeldav.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                      Käega mängu eest kastis peab kohtunik penalti andma, muud moodi pole lihtsalt mõeldav.
                      Loodan, et see on sarkasm.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                        Loodan, et see on sarkasm.
                        Et siis käega mängu eest ei peaks penalteid andma?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                          Et siis käega mängu eest ei peaks penalteid andma?
                          Selliste asjade eest kindlasti mitte:

                          https://streamja.com/7ajPL (Dieri käsi täna)
                          + Wardi käsi eile Evertoni vastu (link on maha võetud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                            Selliste asjade eest kindlasti mitte:

                            https://streamja.com/7ajPL (Dieri käsi täna)
                            + Wardi käsi eile Evertoni vastu (link on maha võetud
                            Kindel penalti ju, lennutab oma käsi.

                            Kommentaar


                              Carroll võitis peapalli ja Dieri käsi jäi palli teekonnale ette. Käsi on ju selgelt kehast eemal ehk ei ole loomulikus asendis. Wardi kätt Evertoni vastu ei oska kommenteerida kuna ei näinud mängu.

                              Kommentaar


                                Image A641-DB99-798-D-4703-8570-0653-DDFC287-C hosted in ImgBB

                                Kommentaar

                                Working...
                                X