320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Nii on, nagu taheti. Aastaid on kohtunikke sōimatud ja naeruvääristatud. Aga loll väljakukohtunik ei pea enam midagi nägema ega otsustama. Kompuuter on targem. Varrifännid peaksid ekstaasis olema.
    Probleem on endiselt selles, et kompuuter ei otsusta. See INIMENE seal ekraani taga oli ilmselgelt saamatu ja pime.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Probleem on endiselt selles, et kompuuter ei otsusta. See INIMENE seal ekraani taga oli ilmselgelt saamatu ja pime.
      Hahaha. Seda te teadsite ju samuti suurepäraselt, et ekraanide taga istub järjekordne loll kohtunik.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Probleem on endiselt selles, et kompuuter ei otsusta. See INIMENE seal ekraani taga oli ilmselgelt saamatu ja pime.
        See on fair enough argument, aga miks siis VARi kasutada kui INIMESED ekraani taga seda kasutada ei oska? Praeguse poolvigase süsteemi ja seda mittetundvate kohtunikega on kaost ja segadust kordades rohkem kui seda ilma VARita oleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Hahaha. Seda te teadsite ju samuti suurepäraselt, et ekraanide taga istub järjekordne loll kohtunik.
          Ma pooldan artificial inteligenci, ehk roboteid. See on esimene samm sellele lähemale.
          Üldiselt on olnus otsused paremad kui varem. Täna on lihtsalt erand. Kahju, et nii tähtsas mängus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
            See on fair enough argument, aga miks siis VARi kasutada kui INIMESED ekraani taga seda kasutada ei oska? Praeguse poolvigase süsteemi ja seda mittetundvate kohtunikega on kaost ja segadust kordades rohkem kui seda ilma VARita oleks.
            Nope, halbu otsuseid on kordades vähem kui varem. Jah 100% pole neid elimineeritud veel.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Nope, halbu otsuseid on kordades vähem kui varem. Jah 100% pole neid elimineeritud veel.
              Minu isiklik arvamus on see, et jalgpall pole lihtsalt nii puhas mäng, et vigu saaks pidevalt video järgi kindlaks teha. Pmst võiks iga kolmanda värava puhul kerida 30 sekundit tagasi ja leida, et värava ülesehitusel keegi sikutas kedagi tugevamalt vms. Kui VARi kasutada, siis tuleks IGA olukord veaks võtta, ükskõik kus ja mis hetkel see platsil toimub. Miks me kasutame seda ainult "oluliste" olukordade hindamisel, kui tegelikkuses võib iga moment olla jalgpallis järgmise värava tekkimise juures oluline. Lõppude lõpuks on kohtunikel ilmselt varasemast rohkem võimu mängu ühe või teise meeskonna kasuks kallutada.

              Liverpooli fännina sa muidugi ei kurda

              Kommentaar


                Too espni asi on ju klikb8.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                  Lõppude lõpuks on kohtunikel ilmselt varasemast rohkem võimu mängu ühe või teise meeskonna kasuks kallutada.
                  Palju need kohtunikud ise mõjutavad, sest ka neid mõjutatakse kõige kõrgemalt legitiimselt tasemelt. Kunagises menudokis Kill the referee oli koht, kus Platini enne suurturniiri kõik kohtunikud ühte ruumi kutsus ja kaamera ees uks sulgus. See kaader lausa haises läbi ekraani ja tundus, et nii mõnigi vile langetati juba seal. Televaataja aga kutsub neid asju koduvileks või loogiline, et selles olukorras eelistati "suuremat". Võib olla vandenõuteooria, aga samas kus miljardid mängus seal nii mõnigi asi räpane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                    Liverpooli fännina sa muidugi ei kurda
                    Kas siis Arsenali fännid kurdavad selle üle, et VAR kohtunike eksimused ümber otsustab?
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Kas siis Arsenali fännid kurdavad selle üle, et VAR kohtunike eksimused ümber otsustab?
                      Jutt käibki ju selle üle, et Chelsea-ManU mängu põhjal VAR ei muuda kohtunike eksimusi ümber. Vastasel juhul oleks Maguire saanud esimesel poolajal punase kaardi, mistõttu poleks ta saanud teisel poolajal väravat lüüa. Lisaks oleks ilmselt pidanud ka Chelsea esimene värav lugema.
                      Lihtsalt selgituseks - ma ei ole kaugeltki Chelsea fänn ja mul on täiesti savi kes selle mängu võitis (ideaalis oleks võinud mõlemad kaotada), aga kurb on see kui VARi kasutamise praktika on täiesti proportsioonitult ebastabiilne. Praegusel kujul on see kahjulik kohtunike otsustetegemise legitiimsusele ja rikub üleüldist jalgpalli vaatamise kogemust.

                      Rant over.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                        Jutt käibki ju selle üle, et Chelsea-ManU mängu põhjal VAR ei muuda kohtunike eksimusi ümber. Vastasel juhul oleks Maguire saanud esimesel poolajal punase kaardi, mistõttu poleks ta saanud teisel poolajal väravat lüüa. Lisaks oleks ilmselt pidanud ka Chelsea esimene värav lugema.
                        Lihtsalt selgituseks - ma ei ole kaugeltki Chelsea fänn ja mul on täiesti savi kes selle mängu võitis (ideaalis oleks võinud mõlemad kaotada), aga kurb on see kui VARi kasutamise praktika on täiesti proportsioonitult ebastabiilne. Praegusel kujul on see kahjulik kohtunike otsustetegemise legitiimsusele ja rikub üleüldist jalgpalli vaatamise kogemust.

                        Rant over.
                        Sa nagu sellest ei saa aru, et tänu VARile on ebaausaid mänge kümme korda vähem? Et sinu ideaalsus oleks see kui kõik mängud oleks shitfest?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Sa nagu sellest ei saa aru, et tänu VARile on ebaausaid mänge kümme korda vähem?
                          Espni-laadne fakt.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Espni-laadne fakt.
                            see on common sense.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              see on common sense.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                https://www.reddit.com/r/soccer/comm...oal_vs_united/

                                Kuidas saab sellises olukorras värava ära tühistada?
                                Mida fucking kuradit ?!?!?!

                                See on see sama olukord mis Mourinho ka välja tõi otususeid kommenteerides - kuna kohtunik peab jälgima mitmeid asju korraga siis ilma videokorduse võimaluseta võiks aru saada, et kohtunik ei näinud olukorra kujunemist ja võttis veaks. Aga kui saad üle vaadata ja näed, et mängijat on varasemalt lükatud juba?!? nooojaah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X