320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ha ha wut?
    holy shit.... see on ehe näide kuidas var pole erapooletu....

    See on olukord kus peaks kindlasti järgnema vilistamise keeld, sest muidu saadad hea signaali mõnele härrasmehele, et vilemehi saab lihtsalt ära osta ja karistust ei järgne.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Täiesti uskumatu. Alustuseks ei saadeta Brunot duši alla nii kahel-kolmel eri korral, peale mida läks kogu mäng täielikuks lõhkumiseks mõlemalt poolelt ning seejärel teises mängus leitakse täiesti arusaamatu suluseis
      VAR võib sekkuda vaid punase kaardi määramise korral, teise kollase puhul ei saa sekkuda. Kui arvad, et mõni Brunolovemasteri viga oli punast väärt, siis palun gifi/videot, sest ei mäleta ausõna ühtegi roosakat olukordagi, teise kollase hõngu mõnes olukorras oli, aga see ei puutu VARi valdkonda.

      Sellest mängust võiks pigem pickfordi välja tuua, kes lõi Maguire'ile jalaga kõhtu. Olen nõus, et nõme penalti kuna olukorda see viga ei muutnud, aga minu silma järgi siiski kindel pendla koht - tühjast kohast jalaga kõhtu. (Bruntsik sai esimese kollase palju palju palju leebema olukorra eest)
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        VAR võib sekkuda vaid punase kaardi määramise korral, teise kollase puhul ei saa sekkuda. Kui arvad, et mõni Brunolovemasteri viga oli punast väärt, siis palun gifi/videot, sest ei mäleta ausõna ühtegi roosakat olukordagi, teise kollase hõngu mõnes olukorras oli, aga see ei puutu VARi valdkonda.

        Sellest mängust võiks pigem pickfordi välja tuua, kes lõi Maguire'ile jalaga kõhtu. Olen nõus, et nõme penalti kuna olukorda see viga ei muutnud, aga minu silma järgi siiski kindel pendla koht - tühjast kohast jalaga kõhtu. (Bruntsik sai esimese kollase palju palju palju leebema olukorra eest)
        Ei, ma ikka pidasin teist kollast silmas ja rääkisin kohtuniketööst üldiselt, mitte konkreetselt VARist. Punast muidugi ei olnud kuskil.

        Selle Maguire’i olukorra juures olen ka pigem sinuga nõus, küll ja veel sarnastest olukordadest pendlaid määratud.

        Kommentaar


          kõik heitisid mu joonte tõmbamise juttu siin aasta aega tagasi, see leedsi disallowed värav on ehe näide sellest mida mõtlesin. kohtunik saab ise valida kus kohast joone tõmbab - tahab väravat või mitte.

          Üldiselt on siiski VAR hea olnud nende joontega, peab tunnistama, aga vot selliste olukordade takistamiseks on mingit muutust vaja.

          igaksjuhuks lisan juurde, et VAR on vajalik ja hea, lihtsalt reegeleid on vaja.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Aga Kouyate hoiab seal sulu ära ju, miks seda joont clyneiga võrreldatakse? Vähemalt minu arust jookseb see joon Kouyate kottide jalge vahelt läbi?

            Kommentaar


              Videot ka: https://streamable.com/xip2j8
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                Aga Kouyate hoiab seal sulu ära ju, miks seda joont clyneiga võrreldatakse? Vähemalt minu arust jookseb see joon Kouyate kottide jalge vahelt läbi?
                õigus, aga samas clyne katab ka sulu ära kui aus olla
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  pilt natuke nurga all on siis tõmbab siin osadel kohe protsessori krussi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    pilt natuke nurga all on siis tõmbab siin osadel kohe protsessori krussi.
                    selgita siis minusugustele ullikestele palun.

                    edit: aaaaaaaaaa uus käe reegel, õlaga võib mängida ehk sellepärast pole joon tõmmatud kaenlaaugust. sssssssssssssssssssssssselve, olin loll. otsus õige (vist). õltsid on täna oma töö teinud.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      selgita siis minusugustele ullikestele palun.

                      edit: aaaaaaaaaa uus käe reegel, õlaga võib mängida ehk sellepärast pole joon tõmmatud kaenlaaugust. sssssssssssssssssssssssselve, olin loll. otsus õige (vist). õltsid on täna oma töö teinud.
                      A kui reaalselt lööd õlavarrega siis võetakse käsi 😀
                      Nali on see asi.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        A kui reaalselt lööd õlavarrega siis võetakse käsi ��
                        Nali on see asi.
                        Kas peale uue käe reegli tulekut on selliseid olukordi olnud?

                        Kommentaar


                          Nüüd vist pannakse mõned kaamerad ka joontega paralleelselt. Praeguste kaameratega ainuõige otsus, polnud aru saada, kas pall oli väljas või mitte, aga fakt, et joontega paralleelseid kaameraid pole, on päris uskumatu.

                          Kommentaar


                            Mis need reeglid on käe osas? Mitu kätt täna, mis varasemalt pendlaks varitud jäänud tähelepanuta.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Mis need reeglid on käe osas? Mitu kätt täna, mis varasemalt pendlaks varitud jäänud tähelepanuta.
                              kas keegi neist üldse aru saab? Enne viimaseid muutatusi ma arvasin et saan. Nüüd ei tundu küll enam nii.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                kas keegi neist üldse aru saab?
                                Kihlveokontorid?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X