320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Siit näeb vast paremini

    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      absoluutselt iga inimene kes punast kaarti õigustab võiks otsejoones paldiski mnt 52 pöörduda.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Tagantjärele sai vähemalt tühistatud.

        Kommentaar


          sellele uudisele peaks järgnema vilistamiskeeld paarile kohtunikule + kursustele saatmine. aga no pohui vilistame sitasti edasi, sest kedagi ei koti.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Minu arust ei ole punane ega ka viga juba sellepärast, et Balbuena pilk oli suunatud pidevalt pallile, see et Chilwelli jalg ette tuli, oli pigem juhuslik.
            Samas möönan, ise jalgpalli pikalt mänginuna, et neid "kogemata sai vastane haiget, aga viga pole, sest ei ma näinud teda tulemas" asju tehakse päris tihti, pigem juhtub see nurgalöökide ja õhuvõitluste ajal.

            Kommentaar


              Algselt postitas probleemivanemad Vaata postitust
              Minu arust ei ole punane ega ka viga juba sellepärast, et Balbuena pilk oli suunatud pidevalt pallile, see et Chilwelli jalg ette tuli, oli pigem juhuslik.
              Samas möönan, ise jalgpalli pikalt mänginuna, et neid "kogemata sai vastane haiget, aga viga pole, sest ei ma näinud teda tulemas" asju tehakse päris tihti, pigem juhtub see nurgalöökide ja õhuvõitluste ajal.
              VARi abiga võiks siiski ju aru saada mis toimus. kordusest on näha, et ta isegi kontakti tundes võtab jala ära mitte ei astu seda sinna "kogemata" sisse.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Päris niru palk, kui arvestada, et sind tehakse tihti maatasa.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Päris niru palk, kui arvestada, et sind tehakse tihti maatasa.
                  Nagu Riigikogu liikme elu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Select Group referees — operating mostly in the Premier League — are believed to earn a basic salary of around £65,000 per year, while they also receive fees in excess of £1,000 per game in the top flight. If they were to officiate 38 games in a season, it would bring their overall pay to more than £100,000.13 Jan 2015

                    Linnupoja, Sind oodatakse.
                    keeraks aega natukene tagasi ja selline võimalus oleks ma läheks ka.

                    mis mulle veel ei meeldi selle püramiidi juures on see, et ei edendata häid kohtunike vaid neid kes mänge grindivad.

                    Ei ütleks, et see niru palk on arvestades töötunde jms.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      See oli 2015, enne telerahasid.



                      Täiskohaga töö, st. nad muud tööd ei teegi.
                      Nädalas teevad enda 40 tundi.. mida? Naeravad pihku ja vahivad enda "highlightse" 20 tundi iga teisip?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        100tuhat aastas tundub naeruväärselt madal palk miljardiäris olles maailma parim milleski.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          100tuhat aastas tundub naeruväärselt madal palk miljardiäris olles maailma parim milleski.
                          bhahaha ha h abha bhahahahahahahaha

                          Algselt postitas Stok
                          Sa oled väga üleolev teiste suhtes. Mida Sul ette on näidata?
                          mine maga kaineks.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar




                            Mis arvamused on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              https://streamja.com/l23gd

                              Mis arvamused on?
                              Täielik nali ja järgmine tõestus kui saamatud on kohtunikud.

                              PGMOL:
                              The board have explained that Vestergaard was sent off for the 'clear denial of a goalscoring opportunity', despite winning the ball, and not for 'serious foul play', meaning the Dane will spend only one game suspended and not three.

                              Ühesõnaga kuna saame teada, et see ei olnud serious foul play ja vestergaard jõudis pallini esimesena, võime rahulikult järeldada, et viga ei olnud. See on jalgpall mitte ballett.


                              Oleks see serious foul play, siis saaks aru, sest seekord ei olnud see lihtsalt pallilöömise tagajärg, vaid libistas pallile ka tald ees sisse, mis oleks ohtlik väga paljudes olukordades, eriti kui vastasmängija ka pallini üritab jõuda. Ma ei jõudnudki korralikult selle peale mõelda, sest see arutellu nagunii ei kuulu kuna me teame täpselt miks see punane välkus.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mida iganes eelkõneleja jõi. Vestergaard mängis vastase jaoks ohtlikult ja palli mängimine ei õigusta korgid ees hüppekasse minemist. Tõsine viga, punane kaart ja puhas õpikumaterjal.
                                WHAT THE FUCK???????????

                                1. Ma kirjutasin samamoodi, et korgid ees minek palli peale ei õigusta siin. põhimõtteliselt on see ehtne näide miks peaks palli löömise eest saama kaardi ja miks mitte (westhami punane)

                                2. PGMOL selgitas, et punane kaart anti sellepärast, et takistas kindla väravavõimaluse (LOE: MITTE EI MÄNGINUD OHTLIKULT)

                                Kui sa inglisekeelseid tekste ei usu, siis ehk annab sulle tõestuse fakt, et ta jätab vahele vaid 1 mängu, mitte rohkem.

                                joo vähem, tõsiselt.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X