320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Juba üle-eelmine hooaeg Eesti madalamates liigades räägiti kohtunike poolt, et taolised pallid, mis lüüakse lühikese maa pealt vastu kätt ja mängija ei mängi sihilikult, ei tohiks ega peaks olema pendlad. Vahel ikka antakese ära ka.
    ma hästi ei saa aru sellest loogikast, et lähedalt lüües ei vilistata ära. nüüd iga kaitsja ajab ennast 2m kauguselt võimalikult suureks ja käed laiali, et võimalikult suur ala katta ning see siis ongi kosher või?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Üldiselt ma siiski imestan, et jalksifännid reegleid ei tea.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Rob Harris: New from meeting of football's lawmakers IFAB: "Accidental handball that leads to a team-mate scoring a goal or having a goal-scoring opportunity will no longer be considered an offence."

        Käega mängu reeglite muudatusi see hooaeg nüüd sama palju kui Liverpoolil kaotusi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Pigem on siin selline clear and obvious paragrahv, et kui kohtunik annab, siis ei muudeta, kui ei anna, siis ka ei muudeta.
          Selle clear and obvious paragrahvi rakendamine tundub ka sõltuvat parasjagu ekraani taga oleva kohtuniku tujust. ManU ja Arsenali tühistatud penaltid paar vooru tagasi olid mõlemad küllaltki pehmed, kuid mingil juhul ei saanud neid lugeda väljakukohtuniku ilmselgeteks eksimusteks.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kaks täiesti erinevat olukorda ju? Fulhami juhtumil oli rünnaku ülesehitamisel käsi, mis reeglite järgi on tänasel päeval keelatud ja kohtunikel tõlgendamisruumi pole. Kaitses olnud Kante olukord on juba tõlgendamise asi, kas oli reeglitevastane või mitte. Tõsi, Kante kaasust mu meelest tõlgendati kummaliselt, aga neid kahte olukorda ei saa võrrelda.

            Üldiselt ma siiski imestan, et jalksifännid reegleid ei tea.
            Ründefaasis ühesõnaga sellist asja nagu keha vastas/kinnine käsi ei eksisteeri? Reeglite järgi see Lemina olukord ei tohiks üldse käsi olla ehk see reegli muudatus ei tohiks antud olukorras rakenduda.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Ründefaasis ühesõnaga sellist asja nagu keha vastas/kinnine käsi ei eksisteeri? Reeglite järgi see Lemina olukord ei tohiks üldse käsi olla ehk see reegli muudatus ei tohiks antud olukorras rakenduda.
              Mõnda aega olid tõesti kaitses ja rünnakul erinevad reeglid, kus viimasel igasugune käsi nullis väravad. Kas oli jabur, et reeglid olid erinevad? Jah. Kas mulle personaalselt meeldis, et rünnakul igasugust käetõlgendust ja seda jama vähem oli? Jah, tegelikult isegi väga meeldis. Aga nagu Epic paar posti tagasi pani, siis nüüd taas uued suunised ja nö vana olukord tagasi. Ehk siis neljapäeval Lemina keiss oli käsi, täna on juba kohtuniku tõlgendada, kas ja kui palju see keha vastas oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Käega mängu reeglite muudatusi see hooaeg nüüd sama palju kui Liverpoolil kaotusi.
                Lugematu arv kordi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Käega mängu reeglimuudatuse kohta ja mõned teised ideed veel - https://www.theguardian.com/football...ndball-offside

                  Lisaks räägib maffiFIFA boss don Infantino meile lihtsurelikele, et VAR tulemuste ootamine hoopis lisab põnevust mängu vaatamise kogemusele, mitte vastupidi. Hea, et selgitab.

                  Kommentaar




                    Huumor.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Bha Vs lei, tüüpiline kurb seeria jätkub. Vardy lööb palli üle otsajoone, kaitsja libistab tal jalad alt. VAR vaikib ja kohtunik annab nurga. :'D
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Bha Vs lei, tüüpiline kurb seeria jätkub. Vardy lööb palli üle otsajoone, kaitsja libistab tal jalad alt. VAR vaikib ja kohtunik annab nurga. :'D
                        Sai pallipuute enne ja Vardy otsis siis ise kontakti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Bha Vs lei, tüüpiline kurb seeria jätkub. Vardy lööb palli üle otsajoone, kaitsja libistab tal jalad alt. VAR vaikib ja kohtunik annab nurga. :'D
                          On ju räägitud, et ilma videota ei ole vaja jaurata.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            On ju räägitud, et ilma videota ei ole vaja jaurata.
                            No ma ei oskaks ka seda videot vaadata, aga kuna mul koera pole ja olen muidu ka sitt inimene, siis vaatasin mängu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              No ma ei oskaks ka seda videot vaadata, aga kuna mul koera pole ja olen muidu ka sitt inimene, siis vaatasin mängu
                              Sul ei ole telekat, ära valeta.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Sul ei ole telekat, ära valeta.
                                On telekas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X