320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
    https://streamable.com/s12ahs

    Naljakas, samas ka kurb on siin see, et Saiss sai selles olukorras vaid kollase ja seda ka käega mängu eest. 5 minutit hiljem oleks võinud teise kollase saada aga ei. Ma saan aru, kui kohtunik ei näe, et oli puude, sest kiirused olid suured (samas kohtunik peaks vähemalt VAR-i ja punase peale mõtlema ju siin?), aga kui VAR ka ei näe, et ilmselge punase kaardi koht, siis on ikka midagi valesti...
    sellel hooaja on 10x kergemad ja sõbralikumad olukorrad punaseks vilistatud.

    mis kohtunikega juhtub? mitte midagi. elame rõõmsalt premi kohtunikega edasi kes peaks vilistama rahvaliiga tasemel.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Mängu vilistas Robert Jones, kellele antaksegi ainult tabeli lõpuosa müdistamisi ja umbes 10 mängu hooajas. Seega inimlikult on arusaadav rookie mistake.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mängu vilistas Robert Jones, kellele antaksegi ainult tabeli lõpuosa müdistamisi ja umbes 10 mängu hooajas. Seega inimlikult on arusaadav rookie mistake.
        VAR: Peter Bankes. Assistant VAR: Neil Davies.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          VAR: Peter Bankes. Assistant VAR: Neil Davies.
          Äkki mingi vanameeste "hööhöö, ärme ütle noorele jungale midagi! Siis ta ei võta meilt mänge ära!"

          Aga Bankes pole ka mingi tippvana, saab enamjaolt sellist keskmike stiilis andmist.

          Ehk kohtunike püramiid on umbes selline:

          teevad aastas mitu suure kuuiku omavahelist mängu (Taylor, Oliver jms)
          teevad üks-kaks suure kuuiku omavahelist ja mõned suure kuuiku vs. suvakate mängu
          teevad üks-kaks Man City-Aston Villa stiilis, muidu ainult Brentford-Watforde (siia läheb Bankes)
          teevad umbes 10 mängu aastas ja need on umbes Norwich-Leeds (siia läheb Jones)

          Kommentaar


            Mulle tundus küll ühe korduse pealt mägiaivari väga väga roosakamaiguline. Liini mõttes ei olnud viimane mängija, aga vastane oleks läinud ju 1-1le kui tempot vaadata. ei?

            Kommentaar


              Üks sõna, ridicilous
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Mulle tundus küll ühe korduse pealt mägiaivari väga väga roosakamaiguline. Liini mõttes ei olnud viimane mängija, aga vastane oleks läinud ju 1-1le kui tempot vaadata. ei?
                Aga Ronaldo oma?
                Xhaka oleks sellises olukorras raudselt punase saanud.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Mis siis sai sellest, et kui oma keha põrkest vastu kätt läheb, siis ei loeta käeks?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, millisele konkreetsele olukorrale sa viitad, aga sellist asja pole kunagi olnud. Kui käsi teeb keha ikka ebaloomulikult suuremaks, on loetakse seda rikkumiseks ka kehapõrke korral.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Ma ei tea, millisele konkreetsele olukorrale sa viitad, aga sellist asja pole kunagi olnud. Kui käsi teeb keha ikka ebaloomulikult suuremaks, on loetakse seda rikkumiseks ka kehapõrke korral.
                      Otsisin üles enda postituse ja tõesti, kantookord oli täpselt sama asi ning võeti värav ära. Seega kõik ok.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Mitte midagi üllatavat. Punaseid tallad ees minemise eest antakse ka nii suvaliselt kui võimalik. Mõnes mängus punane, mõnes kollane, mõnes pole kaartki.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Hea tähelepanek. Lisan siia veel selle, et täna Villa - West Ham mängus sai Konsa viimase kaitsja vea eest punase, samas kui eelmine nädal Maguire miskipärast ei saanud. Arusaamatu jällegi jah. Reeglite järgi kõik selged viimase kaitsja vead väljaspool karistusala = punane kaart.

                          Küll aga ma arvan, et ebaõiglaselt karm on sellist asja karistada 3-mängulise keeluga. Nt kaitsja võtab viimase mehena ründaja maha maadlusvõtte või natuke valesti ajastatud (kuid üsna ohutu) taklamisega - tulemus võib olla terve poolaeg (või kauem) vähemuses mängimine + 3-mänguline keeld. Samas nt Pogba või kes iganes tuleb suure hooga kaks talda õhus teise mängija jalga sisse, mis võib vabalt lõppeda hooaega varakult lõpetava karmi vigastusega - tulemus samuti punane ja 3 mängu keeldu. Natuke ebaproportsionaalne ju?? 😑

                          Kommentaar


                            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                            Hea tähelepanek. Lisan siia veel selle, et täna Villa - West Ham mängus sai Konsa viimase kaitsja vea eest punase, samas kui eelmine nädal Maguire miskipärast ei saanud. Arusaamatu jällegi jah. Reeglite järgi kõik selged viimase kaitsja vead väljaspool karistusala = punane kaart.

                            Küll aga ma arvan, et ebaõiglaselt karm on sellist asja karistada 3-mängulise keeluga. Nt kaitsja võtab viimase mehena ründaja maha maadlusvõtte või natuke valesti ajastatud (kuid üsna ohutu) taklamisega - tulemus võib olla terve poolaeg (või kauem) vähemuses mängimine + 3-mänguline keeld. Samas nt Pogba või kes iganes tuleb suure hooga kaks talda õhus teise mängija jalga sisse, mis võib vabalt lõppeda hooaega varakult lõpetava karmi vigastusega - tulemus samuti punane ja 3 mängu keeldu. Natuke ebaproportsionaalne ju?? 
                            Punane taktikalise vea vms eest on ainult 1 mäng vahele. 3 mängu on ainult siis kui vastasele ohtlik vms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                              Hea tähelepanek. Lisan siia veel selle, et täna Villa - West Ham mängus sai Konsa viimase kaitsja vea eest punase, samas kui eelmine nädal Maguire miskipärast ei saanud. Arusaamatu jällegi jah. Reeglite järgi kõik selged viimase kaitsja vead väljaspool karistusala = punane kaart. 😑
                              Vahetult enne Konsa olukorda oli veel see küünarnukk näkku olukord. Minu jaoks samuti punane.

                              Hooaja alguses tundus, et see VARi teema on nüüd võrreldes eelmise aastaga korda saadud. Nüüd tundub, et hakkab jälle käest ära minema.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X