Lehekülg 60, kokku 65 EsimeneEsimene ... 1050565758596061626364 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 1281
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ja siiski üleüldine arvamus post match juttudes, et seal oleks pidanud penalti andma.
    Kohtunikud vs punditid?
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

ja siiski üleüldine arvamus post match juttudes, et seal oleks pidanud penalti andma.
    No olgem ausad, see oli ikka täitsa maadlusvõte seal...

... coming from Spurs fan...

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Sellele ei vaidle keegi vastu
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Eks see oli täpselt selline olukord, mille kindla peale õigesti hindamiseks VAR üldse käiku võeti. Nagu näha oli, siis olukorras, kus ekraani taga on ebapädevad tegelased ei suuda tehnoloogia iseenesest midagi päästa. Niipalju siis inimliku faktori kadumisest tehnoloogia kasutusele võtu järel. Ega väga selgemaks need olukorrad enam ei lähe - isegi vastaste ning teiste pearivaalide fännid tunnistavad, et oli selge viga ning penalti koht

Teine asi, mida järgnevatel nädalatel on huvitav jälgida, on uue käega mängu reegli rakendamine. Esimeses kahes voorus on juba kaks väravat tühistatud selle reegli põhjal, järgides selle väga ranget tõlgendust. Kas kohtunikud on valmis hoidma seda joont hooaega läbivalt ning ka olukordades, kus tuleks mõnikord määrata vägagi pehmena näiv penalti? Kahtlane, kuid esimeste voorudega on loodud pretsedendid, mille alusel on kõigil asjaosalistel õigus eeldada, et nii seda reeglit nüüd tõlgendama hakataksegi.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Algupärane

Selle käega mängu puhul ma polegi veel pihta saanud, et mis juhtub kui kaitsva meeskonna mängija vastu läheb. Lastakse edasi mängida? Muidugi viimast mängu vaadates, siis Gundogan twitteris jagab pilti, et pall muutis teekonda Spursi mängija käest.
    Teine asi on suluseis, et Sterling oli West Hami vastu 2,4cm suluseisus ja võeti ära, et kas see nüüd on tõesti selline vahe mis eelise annab.

Hetkel ilmselt kasvuraskused ning tõenäoliselt ajaga paika loksub. Kuna väga teisi liigasid iganädalaselt ei jälgi, siis oleks täitsa huvitav teada kas ja kuidas seal analoogsed olukorrad lahendatud on.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Selle käega mängu puhul ma polegi veel pihta saanud, et mis juhtub kui kaitsva meeskonna mängija vastu läheb. Lastakse edasi mängida? Muidugi viimast mängu vaadates, siis Gundogan twitteris jagab pilti, et pall muutis teekonda Spursi mängija käest.
    Teine asi on suluseis, et Sterling oli West Hami vastu 2,4cm suluseisus ja võeti ära, et kas see nüüd on tõesti selline vahe mis eelise annab.

Hetkel ilmselt kasvuraskused ning tõenäoliselt ajaga paika loksub. Kuna väga teisi liigasid iganädalaselt ei jälgi, siis oleks täitsa huvitav teada kas ja kuidas seal analoogsed olukorrad lahendatud on.
    Kui pall läheb karistusalas kaitsjale vastu kätt, siis hinnatakse vanaviisi käe asendit ja seda, kas pall tuli lähedalt (ootamatult) või kaugelt. Näiteks kui kaitsja mängib palli pea või jalaga ja sealt põrkab vastu kätt, mis ei ole tiivana laiali sirutatud, siis sealt penaltit ei tule.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kuidas iga gameweek teeb mõni kohtunik sellise vea mille järgselt peaks kohtunik kohe premist eluaeg bani saama. United Wolvesi mängus otsustas ohtliku rünnaku ajal suluseisu lipu tõsta kui seal oli millimeetrite mäng. Nagu lapsed, ei suuda õppida. Häbi

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Kuidas iga gameweek teeb mõni kohtunik sellise vea mille järgselt peaks kohtunik kohe premist eluaeg bani saama. United Wolvesi mängus otsustas ohtliku rünnaku ajal suluseisu lipu tõsta kui seal oli millimeetrite mäng. Nagu lapsed, ei suuda õppida. Häbi
    See on premier league ametlik kohtunike strateegia. Jah, see on ajuvaba!

Erinevalt UEFA ja FIFA strateegiast öeldi Premmi äärekohtunikele, et käituge lipuga samamoodi nagu koguaeg varem olete käitunud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust

Erinevalt UEFA ja FIFA strateegiast öeldi Premmi äärekohtunikele, et käituge lipuga samamoodi nagu koguaeg varem olete käitunud.
    Source?

Kedagi huvitab, siis see sulu olukord: https://i.imgur.com/t2rwnKj.png

AWB kollane kaart: https://i.imgur.com/W7iOJXi.gifv "Käega mäng"

Kehamäng: https://i.imgur.com/YJDlEr8.gifv Imelik, et teist kollast ei saanud teise kindla dive eest.

Selles mängus pidin rohkem kui 10 korda vist peast kinni hoidma kui muidu juhtub seda kõigest max 5 korda mängus.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust

Maitse asi vist, aga minu meelest on UEFA, FIFA ja teiste poolt rakendatav hilinemisega lipu tõstmine veel jaburam. Reaalselt peaks VAR-i olemasolul küljekohtunik lippu tõstma ainult siis, kui sulg on clear and obvious (kui praegu populaarset väljendit kasutada). Kõikvõimalikes piiripealsetes olukordades jätta lipp alla ja lasta mängul edasi minna. Värava puhul nii või naa VAR vaatab asja üle. Selline lähenemine eelistaks küll üsna selgelt ründavat poolt, kuid kui käega mängu reeglit kohendati selgelt parasjagu kaitsvat võistkonda soosivamaks, miks ei võiks siis suluseisuga analoogiliselt ründava poole suunas käituda.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust
    Maitse asi vist, aga minu meelest on UEFA, FIFA ja teiste poolt rakendatav hilinemisega lipu tõstmine veel jaburam. Reaalselt peaks VAR-i olemasolul küljekohtunik lippu tõstma ainult siis, kui sulg on clear and obvious (kui praegu populaarset väljendit kasutada). Kõikvõimalikes piiripealsetes olukordades jätta lipp alla ja lasta mängul edasi minna. Värava puhul nii või naa VAR vaatab asja üle. Selline lähenemine eelistaks küll üsna selgelt ründavat poolt, kuid kui käega mängu reeglit kohendati selgelt parasjagu kaitsvat võistkonda soosivamaks, miks ei võiks siis suluseisuga analoogiliselt ründava poole suunas käituda.
    Miks see jaburam on, mõni põhjendus ka?

Minu arvates on jabur lipu tõstmine, sest ründav pool kaotab ALATI, isegi siis kui tegelikult nende värav lugema oleks pidanud. Kaitsev pool ei kaota kunagi, sest värav ei lähe kunagi arvesse kui sulg oli. Hilinemisega lipu tõstmine hoiab selle ausamana seetõttu, et kui pole sulus kindel, aga nurgalöök tuleb, siis saab ründavam pool eelise, aga ei tohiks saada. (ja sellega ollakse ka ühel joonel, et eelistatakse jälle kaitsvamat poolt/kohtunikku kui asi ei puuduta väravavõimalust)

Üldiselt ma ei näe põhjust miks paari aasta jooksul ei võiks AI automaatselt öelda kas oli sulg või mitte, loodetavasti selle nimel tehakse juba tööd.

Minu arvates on kahte sorti inimesi, ühed kes on ekre fännid ja arvavad, et maradona käega MMi võitmised peaks korduma ja teised.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma arvan, et seda tõlgendati selliselt, et Rodri ise ka natuke vehkis käega ja vbl kukkus natuke liiga kergelt, VARi arvates. Kuna neil on käsk "clear and obvious", siis küllap see ei olnud piisavalt obvious ja seega jäi jõusse kohtuniku otsus edasi mängida.
    Ma olen nüüd küll sajand hiljaks jäänud, aga siin vahepeal tegi sarnase "clear and obvious dive" Manchester team B mängija ja pennal anti .

Mis mulle selle uue käega mängu reegli juures meeldib on see, et sealt on välja jäetud igasugused "attempt", "clear and obvious", "perfect silhouette" jms jura. Puutub kätt = computer says no. Inimlikult saan ma aru, et on olukordasid, kus kätt eest ära tõmmata on võimatu, aga ma näen, et see on väiksem argument, kui "clear and obvious" situatsioonid, mis jätavad kordades rohkem tõlgendamist. Igaks juhuks ütlen, et statside järgi MC vääris kindlat võitu, kuid statsid vahest valetavad ka (mängu ei näinud).

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ma olen nüüd küll sajand hiljaks jäänud, aga siin vahepeal tegi sarnase "clear and obvious dive" Manchester team B mängija ja pennal anti .

Mis mulle selle uue käega mängu reegli juures meeldib on see, et sealt on välja jäetud igasugused "attempt", "clear and obvious", "perfect silhouette" jms jura. Puutub kätt = computer says no. Inimlikult saan ma aru, et on olukordasid, kus kätt eest ära tõmmata on võimatu, aga ma näen, et see on väiksem argument, kui "clear and obvious" situatsioonid, mis jätavad kordades rohkem tõlgendamist. Igaks juhuks ütlen, et statside järgi MC vääris kindlat võitu, kuid statsid vahest valetavad ka (mängu ei näinud).
    Millist penaltit sa sellelt B meeskonnalt mõtled siis?

Aga ei ole reegel, et puutub kätt ja computer ütleb no, kaitse mängijate kohta nii ei käi

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

premi vaatamise võib vist sellest aastast ära lõpetada, isegi VAR on fucked up. HOW THE FUCK ei ole see pennal ei jõua mulle kohale. Fuck premi kohtunikud ja fuck premi var. Mõttetu saast liiga. Niikaua kuni kohtunike tase ei tõuse pole see liiga väärt rohkem kui serie b.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Andmata penalti ja punane kaart. Ilma VAR-ita oleks vähemalt vabandus. Ei lasta neid idioote ka tulevastele suurturniiridele.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Drake Vaata postitust
    Andmata penalti ja punane kaart. Ilma VAR-ita oleks vähemalt vabandus. Ei lasta neid idioote ka tulevastele suurturniiridele.
    Punane punaseks, see polnud vähemalt 100% olukord IMO, pigem mingi 99,99% kuigi ise arvaks, et kindel punane, või no ehk ma ei tea reegleid nii hästi. Aga see andmata pennal VARiga... :,DDDDDDDDDDDD iga gameweek tõestavad premi refid, et suvaline vend fännide seast ei teeks asja kehvemini. amazing.

Keda huvitab siis video: https://twitter.com/BYariganet/statu...602350597?s=19

Kui leian õige nurga siis editin.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Veider jah, eelmine nädal anti VAR'ga penalti kus tuli kätt otsida luubiga, täna võis ka häguse nägemisega inimene öelda,et penalti

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Heli oli korra mute peal, aga keegi teab kas James sai jälle dive eest kollase? (kui talle põlve lennati täiega sisse)

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

See tuli n.ö dive eest jah.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gize Vaata postitust
    See tuli n.ö dive eest jah.
    AHAHAHAHAHHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAH, kuidas selline vend kunagi üldse uuesti premis vilistada saaks käib minul üle mõistuse, koos selle VARi tiimiga peaks pärast sellist esitust hooajaks kindlasti keelu saama.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud