320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
    Mõni ime ka, vaata kus noore uluki kätu uitab su enda pandud pildil

    “I think the best thing is for the next match for Matteo to cut his hair, and this problem is finished,” the Arsenal manager smiled. “Just like Fellaini!
    Okei, ilmselt mingi huumor millele ma oma ilmses rumaluses pihta vist ei saanud aga ...



    Watch "Fellani pulls Guendouzi down by the hair" on Streamable.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Debiilne. Fellaini on nagu umbrohi või Savisaar jne.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Olgem ausad, kusagil uduses Stoke ööbklubis a la The Theatre of Dreams võib täiesti ladnalt õhtu teises pooles tantsuplatsil enda venna mõne teise parukaga segamini ajada.
        #oldhabitsdiehard
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Maroko poisid mõlemad ju, kohalik kutse tantsule.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Andre Marriner.. Oh jah.

            Kommentaar


              Oleks aeg kui retardidelt võetakse vilistamise õigused ära. Moss on sitt kohtunik.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Keegi panuseid võtab, et mis moel Friend lisaajal Liverpoolile võidu kingib ?

                Esimesel poolajal üks värav tuli, ilmselt leiab mingi pendlakoha siis juba ka?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Keegi panuseid võtab, et mis moel Friend lisaajal Liverpoolile võidu kingib ?

                  Esimesel poolajal üks värav tuli, ilmselt leiab mingi pendlakoha siis juba ka?
                  pennal 90+3

                  Kommentaar


                    Uskumatu.. 90+4 Origi 1v1 puhas suluseis, äärekohtunik lippu ei tõstnud, Origi ära ei löönud..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Keegi panuseid võtab, et mis moel Friend lisaajal Liverpoolile võidu kingib ?

                      Esimesel poolajal üks värav tuli, ilmselt leiab mingi pendlakoha siis juba ka?
                      Kuidas siis Friend Liverpoolile värava kinkis?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Keegi panuseid võtab, et mis moel Friend lisaajal Liverpoolile võidu kingib ?

                        Esimesel poolajal üks värav tuli, ilmselt leiab mingi pendlakoha siis juba ka?
                        Nice call, sulust lasti Origi üks ühele, aga ei löönd ära 90+3+1(1 mint veel, sest pold veel väravat tuld)
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Võib olla oli lisaajal mõni mängijate vahetus, et aega juurde tuli?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kes iganes see West Ham-Fulham mängu kohtunik on, siis see West Hami käsipallivärav oli ikka sigapiinlik eksimus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Kes iganes see West Ham-Fulham mängu kohtunik on, siis see West Hami käsipallivärav oli ikka sigapiinlik eksimus.
                              Lee Stephen Mason vist oli
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Ma vaatasin kordust uuesti. Tegelikult huvitav olukord. Kohast, kus kohtunik asus ei olnud tõesti võimalik aru saada, kas oli käsi või mitte. Samas, kas kohtuniku positsioonivalik oli halb? Kas peaks hoopis abikohtunikke süüdistama? Või peaks lihtsalt mõnda Manchesteri klubi süüdistama, et nad VARi vastu olid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X