320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spursi mängus kohtunik näitas mängijate protesteerimise peale, et tema ei saa otsust teha, kuna VAR ütles, et pole penalti. Seega mingi "Clear and obvious" jutt siinkohal eriti pädev ei tundu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Graeme Vaata postitust
      Mina, kohtunikud ja VAR ei näinud mingit penaltit. Teenitud vōit.
      Ilmselt sp kuna Lascelles kogemata koperdas?

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Ilmselt sp kuna Lascelles kogemata koperdas?
        Käsi ei liikunud küll kogemata jalgadesse.

        Kommentaar


          "kogemata koperdas" HAHAHAHAHAHA, see oli spets hüpe, et Kane' takistada, see ei ole lihtsalt reaalne ega normaalne. Keegi võiks mulle seletada või vähemalt üritada seletada kuidas sellised inimesed ka edaspidi VARi tiimi jäävad. Minu mõistus ei loadi ära sellist asja.

          Sitt kvali, aga kellel nägemata jäi: https://i.imgur.com/9ra1OxC.gifv

          Kõige kurvem on siinkohal see, et inimesed hakkavad rääkima 90%, 95% juttu, sest ajud on nii ära pestud selle sita reffimisega. Siin pole mingit küsimustki, 100% pennal ja see, et kohtunik seda mängu käigus kohe ära ei vilistanud on ka fucked up.

          Kuidas britid ise seal nii rahulikud on? Jalgpall ei ole seal lihtsalt kultuur..
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Käsi ei liikunud küll kogemata jalgadesse.
            Jalg läks tal n.ö alt ja siis sooritas hüppe ning sai Lascelles keha ette, mille tagajärjel Keane jooksis Lascelles'ile otsa ja kukkus.
            Käega kedagi maha ei tõmmatud või n.ö pilpaid kodaratesse ei visatud.
            Ehk siis olukord polnud c'n'o ja kuna igat liigutust ning selle mõju eraldi hindama ei hakata, siis otsustati, et väljakukohtunikul oli õigus.

            Ma pakun, et seal mingi selline seletus.

            Ja kui väljakukohtunik määranuks penalti, siis pakun, et VAR poleks seda tühistanud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Jalg läks tal n.ö alt ja siis sooritas hüppe ning sai Lascelles keha ette, mille tagajärjel Keane jooksis Lascelles'ile otsa ja kukkus.
              Käega kedagi maha ei tõmmatud või n.ö pilpaid kodaratesse ei visatud.
              Ehk siis olukord polnud c'n'o ja kuna igat liigutust ning selle mõju eraldi hindama ei hakata, siis otsustati, et väljakukohtunikul oli õigus.

              Ma pakun, et seal mingi selline seletus.

              Ja kui väljakukohtunik määranuks penalti, siis pakun, et VAR poleks seda tühistanud.
              See ei ole ameerika jalgpall kus võib mängijaid pikali hüpata, see on kindel penalti, siin pole midagi vaielda.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ma usun, et sestap VAR ei kutsunudki peakohtunikku ekraani taha. Olukord oli selgelt näha ja väljakukohtunikud tõlgendasid, et antud olukorras polnud viga. VARi asi pole öelda "meie tõlgendaks asja teistmoodi". VARi asi on öelda, et "kuulge, düüdid, te ei näinud olukorda ja panite paska". Neil kahel asjal on suur vahe ja kui Inglise peakohtunikud tõlgendavad olukordi nagu debiilid, siis VAR seda olukorda küll parandama ei hakka.

                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ja kui väljakukohtunik määranuks penalti, siis pakun, et VAR poleks seda tühistanud.
                See on 100% kindel, et VAR poleks seda tühistanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ma usun, et sestap VAR ei kutsunudki peakohtunikku ekraani taha. Olukord oli selgelt näha ja väljakukohtunikud tõlgendasid, et antud olukorras polnud viga. VARi asi pole öelda "meie tõlgendaks asja teistmoodi". VARi asi on öelda, et "kuulge, düüdid, te ei näinud olukorda ja panite paska". Neil kahel asjal on suur vahe ja kui Inglise peakohtunikud tõlgendavad olukordi nagu debiilid, siis VAR seda olukorda küll parandama ei hakka.


                  See on 100% kindel, et VAR poleks seda tühistanud.
                  Ei, premis ei lähe kohtunik ekraani taha, sest premis vähemalt feigitakse, et järgitakse VARi reegleid.

                  Ei, VAR ei tõlgenda olukorda nii, et küllap kohtunik nägi olukorda, are you fucking kidding me? Spurs/manu/city mängus olid kõik kohtunikud mängijate seljataga ja kohe kindlasti polnud see parim koht kus olukorda näha, pigem üks halvimaid ja arvestades, et nende jalgpalli iq on madalam kui muru, siis kohe kindlasti ei tea nad mis juhtus, ma olen enam kui kindel, et kõik viled on 50/50 juhuse tahtel.

                  Miks ma üldse arvasin, et mängud on nüüd ausamad? Kohtunikud on sitad, nende ametikaaslased VAR ruumis veel sitemad. Seal on ilmselt nende lapsed/onupojad jne kes ei tea mitte ***** jalgpallist.

                  Ma ei saa sellest VARi kaitsmisest praegu aru, kui sa nende nelja olukorraga mis see gameweek aru ei saanud, et VAR ei tööta, siis unusta jalgpalli reeglid ära, sest neid sa ilmselt varem ei teadnud nagunii.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Ei, VAR ei tõlgenda olukorda nii, et küllap kohtunik nägi olukorda, are you fucking kidding me?
                    Oot. See Spursi olukord. Tahad väita, et ei peakohtunik ega küljekohtunik ei näinud, mis toimus ja magasid olukorra maha? Ma olen 100% kindel, et vähemalt üks meestest (kui mitte mõlemad) nägid olukorda ja otsustasid penaltit mitte anda. Uuesti. VARi asi pole öelda "teie tõlgendus olukorrast on vale" vaid VAR sekkub siis, kui kohtunik ei näe situatsiooni. Mis sai väljakukohtunikel antud olukorras nägemata jääda, mida videokohtunikud ekraanilt nägid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Oot. See Spursi olukord. Tahad väita, et ei peakohtunik ega küljekohtunik ei näinud, mis toimus ja magasid olukorra maha? Ma olen 100% kindel, et vähemalt üks meestest (kui mitte mõlemad) nägid olukorda ja otsustasid penaltit mitte anda. Uuesti. VARi asi pole öelda "teie tõlgendus olukorrast on vale" vaid VAR sekkub siis, kui kohtunik ei näe situatsiooni. Mis sai väljakukohtunikel antud olukorras nägemata jääda, mida videokohtunikud ekraanilt nägid?
                      Jah, mina olen kindel, et peakohtunik ei näinud olukorda(ta oli seljataga). Täpselt samamoodi ei näinud olukorda hästi ka küljekohtunik(Nägi vale külje pealt), mõlema vaatenurgad olid valed selle olukorra hindamiseks.

                      Teiseks, VAR ei saa otsustada, et "ilmselt nad nägid olukorda" mäng käib sajandikega, pilgutad silma ja midagi jääb nägemata.

                      Seleta palun city andmata penalti ka meile lahti for the luls.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Jah, mina olen kindel, et peakohtunik ei näinud olukorda(ta oli seljataga). Täpselt samamoodi ei näinud olukorda hästi ka küljekohtunik(Nägi vale külje pealt), mõlema vaatenurgad olid valed selle olukorra hindamiseks.
                        Okei, võimalik. Minu meelest seal düüd libises kehaga jalgadesse, mida on üsna võimatu mitte näha. Aga pohui sellega, sul vist mu mõte on eniveis kaduma läinud.

                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Seleta palun city andmata penalti ka meile lahti for the luls.
                        Seda ei oska seletada.

                        Kommentaar


                          Ma saan aru, et sa lihtsalt otsid vabandusi VARi jaoks. Siin ei ole ühtegi vabandust, see on kindel penalti mis jäeti andmata ja VAR peab sekkuma. Ilmselgelt on premis kohtunikud VARiga salareeglid teinud, et nende tulemustemõjutamised edasi toimuks. Ego laksu saab kätte, mina olen tähtsam kui meeskonnad väljakul.

                          Premi kohtunike tase oli halvim suurtest liigadest ja samamoodi võeti VAR kasutusele kõige hiljem, sellel on lihtne põhjus.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            See ei ole ameerika jalgpall kus võib mängijaid pikali hüpata, see on kindel penalti, siin pole midagi vaielda.
                            Täpsustuseks. Tegelikult hüppas, koperdas vms keha ette ja vastane jooksis sisse.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kuule Linnupoja, varasematel hooaegadel on Manu küllalt kohtunike abi saanud just nimelt väiksemate meeskondade vastu. Meenub siinkohal selgelt Rooney palli peale astumine karistusalas, mille peale ta kukkus ja Manu kasuks määrati penalti. Niiet ei ole mõtet siin mingitest vandenõuteooriatest ja salareeglitest jahuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                                Kuule Linnupoja, varasematel hooaegadel on Manu küllalt kohtunike abi saanud just nimelt väiksemate meeskondade vastu. Meenub siinkohal selgelt Rooney palli peale astumine karistusalas, mille peale ta kukkus ja Manu kasuks määrati penalti. Niiet ei ole mõtet siin mingitest vandenõuteooriatest ja salareeglitest jahuda.
                                Mu mõte oli see, et kohtunik tahab olla tähtsam kui mäng/mängijad. Mitte, et eelistataks mingit kindlalt klubi. Aga mingi Rooney näite toomine 5 aasta tagusest ajast on küll nice try. Manule jäeti siin viimase kahe hooajaga kindlaid penalteid andmata kuhjaga, aga see ei puutu siin asjasse. Kohtunike tase on PASK ja VAR on veel sitem, enam pole vabandust, et 'ups ei näind ä' vaid nüüd on tõestus olemas, et kohtunikud vajavad karistusi.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X