320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Mina näen asja nii, et tegu oli juhusliku käega mitte tahtlikult käega. Cresswell oli juba kukkumas ja on ju loomulik, et käsi läheb toetuseks ennem maha. Pealegi oli Cresswell seljaga ja ei saanud kohe kuidagi näha, et pall just käe alla satub.
    Ei pretendeerigi, et see pole juhuslik. Lihtsalt nii toored patsutamised minu maitsele pole, reeglitest ja nende tõlgendustest on mul savi.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Siin ilmselgelt polnud midagi tahtlikku. Olukorras kohe juures olid Jesus, Aguero ja KDB, keegi ei protestinud hetkekski.

      Kommentaar


        MIDA PERSET!
        LO CELSO TAHTIS KONKREETSELT AZPILICUETA KARJÄÄRI LÕPETADA JA JALA POOLEKS MURDA!!!
        VAR on Chelsea vastu.

        Kommentaar


          See oli ikka täiesti perversne otsus. Mida on seal 2 minutit mõelda? Üks pilk olukorrale ja selgemast selgem punane.

          Kommentaar


            Tüüp ei saanud isegi kollast mitte Imetlusväärne töö kohtunikelt!

            Kommentaar


              Kommentaar


                Aeg ka minul ja teistel Sinistel siin teemas "Tere!" öelda!

                Kommentaar



                  No comments.
                  Ütlesin vist paar aastat tagasi, et Oliver (kes krt oli hea kohtunik) on sinna tüüpilise inglise kohtuniku tasemele liikumas. Täna tegi viimase sammu vist. Kahju

                  Kommentaar


                    Ah mis te karjute siin tegemas, muutute veel linnupojaks.

                    Ahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah ahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaha hahhahahahahaah
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      MIDA PERSET!
                      LO CELSO TAHTIS KONKREETSELT AZPILICUETA KARJÄÄRI LÕPETADA JA JALA POOLEKS MURDA!!!
                      VAR on Chelsea vastu.
                      Algselt postitas diver Vaata postitust
                      See oli ikka täiesti perversne otsus. Mida on seal 2 minutit mõelda? Üks pilk olukorrale ja selgemast selgem punane.
                      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
                      Tüüp ei saanud isegi kollast mitte Imetlusväärne töö kohtunikelt!
                      Algselt postitas toi Vaata postitust
                      Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                      Aeg ka minul ja teistel Sinistel siin teemas "Tere!" öelda!
                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      https://streamable.com/ook1j
                      No comments.
                      Ütlesin vist paar aastat tagasi, et Oliver (kes krt oli hea kohtunik) on sinna tüüpilise inglise kohtuniku tasemele liikumas. Täna tegi viimase sammu vist. Kahju
                      Täiesti sama (tume)punane olukord kui Sterling vs Alli.
                      Niiet vähemalt hoitakse ühtset joont selle osas. Hää seegi .

                      Legbreaker = "meeh, meeste mäng. dust it off ja pane edasi".

                      Kommentaar


                        See kindlasti siit mitu korda läbi käinud, kuid: kui Everton oleks selle karistuslöögi sisse löönud 71 minutil, kas see oleks tühistatud?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Miks värav tühistati?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Siggy osales sulus olles mängus.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Harryst ju liikus pall väravasse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Siggy osales sulus olles mängus.
                                isegi ei puutunud palli ning ma ei usu et maas istudes De Gea pikkuse tüübi line of sighti ära rikkus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X