320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ooooo Manu mängus tegi VAR ausa ja õiglase otsuse. Vot seda ma ei uskunud, et minu silmad näevad
    Ratas astus ka täna tagasi, ulmelisi asju juhtub sel kuul.

    Kommentaar


      Hakkasin mõtlema, et miks kohtunikule üldse Shaw olukorda näidati kui var otsustas, et see pole punane. Punaste kaartide olukordades build up play ei lähe ju arvesse? See ainult värava olukorras? Parandage kui eksin. Vaatasin minuti vari reeglite raamatusse ja seal on sama kirjas..
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Hakkasin mõtlema, et miks kohtunikule üldse Shaw olukorda näidati kui var otsustas, et see pole punane. Punaste kaartide olukordades build up play ei lähe ju arvesse? See ainult värava olukorras? Parandage kui eksin. Vaatasin minuti vari reeglite raamatusse ja seal on sama kirjas..
        Burnley tegi küll vea ja oli selline roosa olukord, aga ilmselgelt tegi Shaw eelnevalt vea Burnley mängija vastu, ning kohtunik tõi olukorra tagasi.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Burnley tegi küll vea ja oli selline roosa olukord, aga ilmselgelt tegi Shaw eelnevalt vea Burnley mängija vastu, ning kohtunik tõi olukorra tagasi.
          Ah?? Su vastus ei meiki sensi või vastad mõnele muule küsimusele?

          1. Shaw tegi mängu käigus vea, aga kohtunik ei vilistanud.
          2. Var vaatas üle ja ei arvanud, et punane on.
          3. Shaw olukord ei kuulu ülevaatusele.( Kui selle rünnaku käigus nüüd värav löödaks, siis läheks ülevaatusele, sest attacking phase of play vaadatakse enne väravat üle)
          4. Burnley vend tegi vea ja kohtunik andis kollase.
          5. Var vaatas ja arvas, et peaks olema punane.
          6. Wtf edasi toimus ma ei saa aru.

          Nii, kui kohtunikud reegleid tunneks oleks järgnenud VARiga punase kaardi vaatamise koht Burnley vs Cavani olukorras. Shaw olukorda ei tohiks kohtunikule var näidata, sest punase kaardi olukorras ei vaadata üle millega rünnak algas, ainult värava puhul tehakse seda (Vähemalt nende reeglite järgi mis mina leida olen suutnud, kui eksin palun parandage ka kogu mu postitus on mõttetu)

          Stuudios ütles mingi kohtunik, nime ei mäleta, et Shaw olukorra vaatas vara üle ja arvas, et punast ei peaks olema. Lisaks, kui var päriselt oleks arvanud, et Shaw olukord on punane ja seda peaks kohtunikule näitama, siis poleks Cavani olukorda pidanud var üldse vaatama ega kohtunikule näitama, sest Shaw olukord oli ajaliselt varem. Isegi kui nüüd teesklema et nad niisama vahtisid ka Cavani olukorda for no reason, siis milleks kohtunik Cavani olukorda kerida lasi mitu korda väljaku ääres? Ta ju andis shawle kollase, see mis pärast juhtus pole enam oluline.

          Ma tõesti loodan, et tegelik reegel näeb ette, et ka punase kaardi phase of play vaadatakse üle, sest muidu ei ole isegi ükski pundit, kohtunik seda viga kuskil maininud ja see oleks veel kurvem, aga ei leia mitte ühtegi materjali netist mis teistpidist väidaks.


          Ootaks väga vastust meie foorumi spetsialistidelt. Loodan, et mu postitus pole agressiivne ja luban käsi südamel, et Unitedi pärast ma ei leelota siin, siin teemas huvitab mind kohtuniku tö
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Sest, jalgpallikohtunikud võivad kasutada 'common sense'. Seda lausa julgustatakse.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Sest, jalgpallikohtunikud võivad kasutada 'common sense'. Seda lausa julgustatakse.
              Varis võib ka? Ei usu.
              Common sense oleks ka täiesti õhust võetud teised kollased kaardid ju kohtunikule VARiga ette sööta.
              Varil ikka kindlad reeglid ette antud millal sekkuda tohib ehk see vastus ma eeldan, et ei päde.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Varis võib ka? Ei usu.
                Common sense oleks ka täiesti õhust võetud teised kollased kaardid ju kohtunikule VARiga ette sööta.
                Varil ikka kindlad reeglid ette antud millal sekkuda tohib ehk see vastus ma eeldan, et ei päde.
                No praegu nad sekusid, et vaadata kas Burnley mängija peaks saama punase kaardi, aga kuna see rünnak sai alguse tollest olukorrast, siis vaadati üle mõlemad (siin kasutas VAR common sense, et näidata seda ka kohtunikule. Võimalik, et peakohtunik ise kahtles selles olukorras ja palus näidata?). Peale korduse vaatamist kasutas kohtunik common sense. Vähemalt, see on see mis mulle tundus.
                Selles suhtes ei ole midagi ju öelda, otsus oli aus.

                EDIT: üks teooria on mul veel. Shaw tackle oli suht lähedal punasele kaardile, seega äkki nad vaatasid seda olukorda üle, et selgitada kas on punane. Kohtunik arvas, et ei ole punane, aga oli kollast väärt viga siiski.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  No praegu nad sekusid, et vaadata kas Burnley mängija peaks saama punase kaardi, aga kuna see rünnak sai alguse tollest olukorrast, siis vaadati üle mõlemad (siin kasutas VAR common sense, et näidata seda ka kohtunikule. Võimalik, et peakohtunik ise kahtles selles olukorras ja palus näidata?). Peale korduse vaatamist kasutas kohtunik common sense. Vähemalt, see on see mis mulle tundus.
                  Selles suhtes ei ole midagi ju öelda, otsus oli aus.

                  EDIT: üks teooria on mul veel. Shaw tackle oli suht lähedal punasele kaardile, seega äkki nad vaatasid seda olukorda üle, et selgitada kas on punane. Kohtunik arvas, et ei ole punane, aga oli kollast väärt viga siiski.
                  Sarnane olukord sellele, et kui üks meeskond lööb värava, aga VAR vaatab, et 30 sekundit tagasi oleks pidanud teise värava all penalti olema, siis värav ei loe ja minnakse penaltit lööma.

                  Küll aga jääb mulle arusaamatuks, kuidas Shaw punast ei saanud. Üleüldse on sellistele sirge jalaga sisselendamistele viimastel nädalatel hakatud uuesti läbi sõrmede vaatama. Sheff Utd vs Newcastle mängus Billy Sharpi Schärile sirge jalaga pahkluusse lendamist ei mindud isegi vaatama, kuigi oli üsna sarnane olukord nii Shawle kui Lundstrami kuu aja vms. tagusele punasele.

                  Kommentaar


                    Tore, et te lugeda oskate?

                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Sarnane olukord sellele, et kui üks meeskond lööb värava, aga VAR vaatab, et 30 sekundit tagasi oleks pidanud teise värava all penalti olema, siis värav ei loe ja minnakse penaltit lööma.
                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    No praegu nad sekusid, et vaadata kas Burnley mängija peaks saama punase kaardi, aga kuna see rünnak sai alguse tollest olukorrast, siis vaadati üle mõlemad
                    Reeglite järgi vaadatakse build up play üle AINULT VÄRAVA LÖÖMISE AJAL. Punaste kaartide olukordades EI VAADATA attacking build up playd üle.


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    EDIT: üks teooria on mul veel. Shaw tackle oli suht lähedal punasele kaardile, seega äkki nad vaatasid seda olukorda üle, et selgitada kas on punane. Kohtunik arvas, et ei ole punane, aga oli kollast väärt viga siiski.
                    Jah, kollase võib kohtunik anda kui Shaw olukord oleks vari arvates punane olnud, aga kohtunik ekraanil olevaga ei nõustu, aga arvab, et on kollane. Aga -

                    KUI SHAW olukord oleks olnud vari arust punane, siis oleks juhtunud nii: pärast Cavanile vea tegemist vaatab var Shaw olukorra üle ja arvab, et seal peaks punane olema - kohtunik läheb ekraani juurde, vaatab Shaw olukorda, nõustub, et eksib, aga tema arvates on olukord kollast väärt. Läheb annab kollase ja sellega on asi done.

                    NII EI JUHTUNUD. Peale selle,et stuudio kohtunik ütles, et vari arust polnud Shaw viga punane ehk seda poleks ju pidanud keegi kordusest vaatama, siis Cavani olukorda tsekkis nii var mitu minutit kui ka kohtunik tükk aega. Kui kohtunik Shaw olukorda vaadates arvas, et see on kollane, siis milleks seal edasi Cavani olukorda kerida mitu korda? Otsus oli tehtud juba ju.

                    EI USU elusees, et kui on paika pandud väga kindlad reeglid millal vari kasutatakse, siis var otsustas common sensi kasutada, because?? Siis võiks iga mäng mõne corneri ja vea olukorra common sens olukorra päästa. See tundub bs hetkel. Varil on kindlad reeglid määratud millal teda võib kasutada ja millal teda kasutatakse.

                    Lisaks kes iganes arvab, et Shaw olukord oli punane on minu arvates reegleid/jalgpalli mitte tundev inimene. Selle olukorraga meenub messi vs utd olukord kus messi lõi pallist mööda ja utd kaitsja (vist Shaw) jala pihta täie pasaga, see ei olnud foorumi arust viga.
                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Küll aga jääb mulle arusaamatuks, kuidas Shaw punast ei saanud. Üleüldse on sellistele sirge jalaga sisselendamistele...
                    Vaata olukord uuesti üle, Shaw lööb palli minema ja alles siis läheb jalg vastase pihta. Kui sa palli minema lööd, siis jalg tõuseb maast kõrgemale.


                    Siin on pigem 2 võimalust. Mina ja kõik reeglid mis internetist kättesaadavad(mulle) on, eksivad. Või premi kohtunikud eksisid nagu tavaliselt.

                    Mis mu conspiracy+mängu peale kettas olnud ajurakk arvab? Kohtunik arvas, et Shaw olukorras jõudis Shaw pallini varem ja pole viga, vaatas Cavani olukorda ja mõtles, et eriti loll punane ja veel Cavanile ka tra, terve mäng see Cavani huianud ja tea ta pole täitsa valge ka tegelt, keelt ka ei oska nahui. Tra ma nüüd teen... Ooo annan shawle kollase eehebebhehehehebebehe eh ehebehe get rekt.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Mis imemüslit sa hommikuti sööd, et jaksad niimoodi jaurata?
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        Põhjagaasiga peab olema ettevaatlik, et mootor kokku ei jookseks.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          see ei ole jaur vaid aus küsimus.

                          reaalselt, ma loodan, et see minu peal enda elu välja elamine aitab ka.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Sexy.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              see ei ole jaur vaid aus küsimus.

                              reaalselt, ma loodan, et see minu peal enda elu välja elamine aitab ka.
                              Mul on sinust täiesti pohhui, aga see kuidas sa projekteerid ennast siin pidevalt ohvriks, ning arvad, et kõik on pidevalt sinu vastu, on lihtsalt kurbnaljakas.
                              Ning ma väga loodan, et sa saad enda küsimusele meelepärase vastuse.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Mul on sinust täiesti pohhui, aga see kuidas sa projekteerid ennast siin pidevalt ohvriks, ning arvad, et kõik on pidevalt sinu vastu, on lihtsalt kurbnaljakas.
                                Ning ma väga loodan, et sa saad enda küsimusele meelepärase vastuse.
                                I lol'd

                                Ma pole rassist, aga..
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X