320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Proto kollis on kirjas tänasest mängust kaks viga.
    Lõhkuv poolik ja 2 viga kogu mängu kohta. Nojah

    Kommentaar


      VAR is like Brexit. Whatever sensible arguments are to be made in good faith on either side they are swamped by the damage it has caused, by the expense and the bother and the division it has created, as well as by the lurking suspicion that its existence serves somebody else’s interests, in this case the people who supply the technology and the broadcasters who welcome another source of debate for their celebrity pundits.

      Hea lugu.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Peab kiitust jagama. See kuidas Palace värav tühistati praegu 👍. Julge ja õiglane otsus.

        Kommentaar


          Ja enne kui keegi tuleb midagi rääkima, et kergelt antud, siis karistuslöök anti täpselt sama asja eest.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ja enne kui keegi tuleb midagi rääkima, et kergelt antud, siis karistuslöök anti täpselt sama asja eest.
            Esimest korda (parandage kui eksin) võttis VAR ära värava või kaitsevea värava olukorras. Muidugi liverpooli kasuks : DDDDDDD

            Pakuks, et umbes 20 pennalt andmata jäänud hullemate vigadega.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kui selline mittemänguline olukord ja otsa jooksmine sai määravaks siis kuidas firminole lõpuks viga ei vilistatud ja hoopis nurk anti?
              Ilmselt lõppeb see mäng sellega, et keegi paneb manele õlga, tüübil tuleb punn perse peale ja var määrab pooli kasuks pendla
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Esimest korda (parandage kui eksin) võttis VAR ära värava või kaitsevea värava olukorras. Muidugi liverpooli kasuks : DDDDDDD

                Pakuks, et umbes 20 pennalt andmata jäänud hullemate vigadega.
                Neid olukordi on ikka veel olnud kus VAR on värava ära võtnud. Konkreetseid mänge ei mäleta aga on olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                  Neid olukordi on ikka veel olnud kus VAR on värava ära võtnud. Konkreetseid mänge ei mäleta aga on olnud.
                  Suluseisudega küll, aga veaga pole kordagi näinud... äkki on pohmakas mälu viinud, aga keegi võiks ühe näite siis tuua..

                  Edit: Arsenalilt võeti ära vs crystal. u is right
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Kui selline mittemänguline olukord ja otsa jooksmine sai määravaks siis kuidas firminole lõpuks viga ei vilistatud ja hoopis nurk anti?
                    Ilmselt lõppeb see mäng sellega, et keegi paneb manele õlga, tüübil tuleb punn perse peale ja var määrab pooli kasuks pendla
                    Käed seljas pole päris otsajooksmine.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Käed seljas pole päris otsajooksmine.
                      Kui sa padupede ei ole siis paned käed ette kui oled kellelegi otsa jooksnud, mitte ei rammi edasi.
                      Ja tore, et otsajooksmist kommenteerisid, mitte seda kuidas firminole viga ei vilistatud.
                      Kõik on nii aus ja õiglane...
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Kui sa padupede ei ole siis paned käed ette kui oled kellelegi otsa jooksnud, mitte ei rammi edasi.
                        Ja tore, et otsajooksmist kommenteerisid, mitte seda kuidas firminole viga ei vilistatud.
                        Kõik on nii aus ja õiglane...
                        Tuletan meelde, et Var on ka Liverpooli nussinud. Milles probleem on ma aru ei saa? Kokkuvõttes oli see Firmino olukord suhteliselt mõttetu ning värava korral ilmselt oleks värav tühistatud, ei?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Mulle meeldib, et nii kindlalt oli viga, a kui rashford pekstakse pikali, siis on kõigil vastuseks, et "see on prem" (Ma ei ütle, et ei olnud viga)
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Tuletan meelde, et Var on ka Liverpooli nussinud. Milles probleem on ma aru ei saa? Kokkuvõttes oli see Firmino olukord suhteliselt mõttetu ning värava korral ilmselt oleks värav tühistatud, ei?
                            Probleemi ei ole! Mina nägin olukorda kus kumbki pallini poleks ulatunud, jooksid kokku ja üks pani käed ette automaatselt. Sina nägid ainult käed seljas momenti.
                            Firminole viga ei võetud, pool sai tänu sellele nurga ja oleks sealt koll tulnud, poleks var ju sekkunud sinna cahill-firmino situatsiooni enam
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Tuletan meelde, et Var on ka Liverpooli nussinud. Milles probleem on ma aru ei saa? Kokkuvõttes oli see Firmino olukord suhteliselt mõttetu ning värava korral ilmselt oleks värav tühistatud, ei?
                              1. Miks eelnevad otsused üldse lugema peaks? Var võiks õiglane olla. Suht masendav on lugeda "aga meile on ka liiga tehtud"

                              2. Millal siis liverpoolile var liiga tegi muidu?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Täna võeti ju värav ära.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X