320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on nüüd see teema, millest kunagi... keegi Ajaxi logoga kasutaja oli... sai räägitud, et pigem kohtunike kvaliteet langeb, sest arvuti justkui võtab neilt kohustusi, tööd vähemaks - tulemuse saavutamiseks on pinge oluline. Samas positiivse noodi pealt - mis läheb halvemaks, saab minna ka paremaks

    Ma arvan, et Oliver räägib sellest (võib olla enda teadmata), et ennem VARi tehti kohtunikele ülekohut (sest kedagi on vaja süüdistada). Nüüd aga tõdeme, et kohtunikud on saamatud. Ja kui võtta VAR ära, siis jäävad kohtunikud juba igasuguse kaitseta ning ülekohtust saab normaalsus (ehk need, kes ennem said aru, et tegemist on ülekohtuga... neid inimesi jääb veelgi vähemaks).
    Ma arvan, et see on ka üks põhjustest, millepärast ei saa VARi (vähemalt mitte praegu) mängust eemaldada. Vähemalt isegi mina ei teeks seda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Saad aru küll ju. VAR kontrollis, kas värav on legitiimne ja tõenäoliselt vaatas ka löögi jõhkruse üle ning leidis, et otse punast ei vääri. Kui ref oleks punase andnud, oleks VAR ta ikkagi monitori juurde kutsunud, sest see ei olnud vägivaldne käitumine. Aga see tsirkus, mida Son tegi.. kaua läheb aega, et selle eest karistusi andma hakata? Ma olen varsti nagu kesa, et korrutan sama asja, aga kuidas hokis saab kohtunik käigupealt aru, kui üks vend kukub kergelt ja jalgpallis ei saa? Kaua tolereeritakse sellist rivaldotsemist? Ja miks? Veab, et nad tattoo nõeltega harjunud on, muidu ei saaks neid eitesid vaktsineeridagi ju!
      No minu meelest see käsi näos temaatika tuleks üldse üle vaadata. Praegu on see reegel 10x pehmem kui olla võiks.
      Minu jaoks tuleneb see täpselt sellest, et kusagil on otsustatud - käsi ebaloomuliku liigutusega nägu puutub = kollane ... ja siis on vaja see kollane ju välja rääkida/mängida. Seda teevad Pooli mehed, City mehed, ManU mehed, Spursi mehed.

      Kui lõpetataks mingite riivakate eest vigade andmine, siis poleks midagi seal välja näidelda ka ju - asjal poleks lihtsalt tulemust.

      Aga korra postituse alguse juurde tulla "saad aru küll ju" - ega ausalt ei saa. Kui kohtunik läheb tagasi ja näeb oma eksimust, siis minu meelest oleks elementaarne see täies ulatuses ära parandada. Sest antud juhul kui otustati, et käsi käis näos, siis see oli täiesti kindel (teine) kollane kaart.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        No minu meelest see käsi näos temaatika tuleks üldse üle vaadata. Praegu on see reegel 10x pehmem kui olla võiks.
        Minu jaoks tuleneb see täpselt sellest, et kusagil on otsustatud - käsi ebaloomuliku liigutusega nägu puutub = kollane ... ja siis on vaja see kollane ju välja rääkida/mängida. Seda teevad Pooli mehed, City mehed, ManU mehed, Spursi mehed.

        Kui lõpetataks mingite riivakate eest vigade andmine, siis poleks midagi seal välja näidelda ka ju - asjal poleks lihtsalt tulemust.

        Aga korra postituse alguse juurde tulla "saad aru küll ju" - ega ausalt ei saa. Kui kohtunik läheb tagasi ja näeb oma eksimust, siis minu meelest oleks elementaarne see täies ulatuses ära parandada. Sest antud juhul kui otustati, et käsi käis näos, siis see oli täiesti kindel (teine) kollane kaart.
        Millal selliste asjade eest kollane on antud? Ära kammisid?

        Lisaks son hoidis kätt ees ja lasi selle lahti, inertsist sai ise pihta. Viga siin ei olnud. Pärast seda söödeti veel pall tagasi ja alustati uuesti rünnakut. Rõve eksimus kohtunikelt selline otsus teha.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Millal selliste asjade eest kollane on antud? Ära kammisid?

          Lisaks son hoidis kätt ees ja lasi selle lahti, inertsist sai ise pihta. Viga siin ei olnud. Pärast seda söödeti veel pall tagasi ja alustati uuesti rünnakut. Rõve eksimus kohtunikelt selline otsus teha.
          Teinekord kui esitad avalduse "Linnuka alternatiivuniversiumi ränt" siis maini see dislciamerina ära.
          Hakkasin hetkeks lugema nagu tavalist postitust juba.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Teinekord kui esitad avalduse "Linnuka alternatiivuniversiumi ränt" siis maini see dislciamerina ära.
            Hakkasin hetkeks lugema nagu tavalist postitust juba.
            päriselt, vb biased memory, aga ma reaalselt arvan, et kõik sellised asjad vilistatakse maksimaalselt veaks. kollast? vb 1 juhul 20st?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Varchenster Unitedi fänni/fänne kuulmas var/kohtunike kohtunike eksimustest on jätkuvalt räigelt hale ja kahepalgeline. Ilma helpita te oleks npoweri sats.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Varchenster Unitedi fänni/fänne kuulmas var/kohtunike kohtunike eksimustest on jätkuvalt räigelt hale ja kahepalgeline. Ilma helpita te oleks npoweri sats.
                jep, kui poleks mctominay olukord veaks loetud vari poolt, siis oleks united spursi võitnud ja liigas teine!
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Vahelduseks uudis, mis ühtegi inglise kohtunike fänni külmaks ei jäta
                  Proosit ja hõissa !
                  Former Premier League referee Howard Webb and leading German official Bibiana Steinhaus marry.
                  299195

                  Kommentaar


                    Algselt postitas INCE Vaata postitust
                    Vahelduseks uudis, mis ühtegi inglise kohtunike fänni külmaks ei jäta
                    Proosit ja hõissa !
                    https://www.bbc.com/sport/football/56734091
                    inglise kohtunikel on fänne? äkki seepärast nad peavadki omavahel abielluma
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Kuidas siis viisakalt öelda...Anthony Taylor ilmselt valib sotse!?

                      Kommentaar


                        njh, makaronid alati ekremehed old, sisimas
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Wolves vs Sheff Utd kohtunik on ikka päris jube.

                          Brewster sai siit kollase, mida vittu: https://streamable.com/clw5et

                          Lisaks siis see, kuidas ta Ampadule vist juba kolm korda "viimased sõnad" peale luges. Ampadul pole siiani kaarti.

                          Ja miskipärast andis lisaminuti, kuid otsustas 45+50sekki pealt mängu kinni vilistada, kui Sheff Utd-il oli pall tänase mängu kohta päris lubavas positsioonis.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa sellest aru, et miks ei võiks siis näiteks juba 30. minil vile anda kui tundub, et keegi rohkem ei löö?

                            Muidu kas reeglites pole kirjas, et EI TOHI vilistada varem kui lisaminut pole läbi? Keegi võiks ümber lükata vms.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Ma ei saa sellest aru, et miks ei võiks siis näiteks juba 30. minil vile anda kui tundub, et keegi rohkem ei löö?

                              Muidu kas reeglites pole kirjas, et EI TOHI vilistada varem kui lisaminut pole läbi? Keegi võiks ümber lükata vms.
                              ei ole sellist reeglit.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                ei ole sellist reeglit.
                                k, cool. aga miks reeglites selline tekst on?

                                "The fourth official indicates the minimum additional time decided by the
                                referee at the end of the final minute of each half. The additional time may be
                                increased by the referee but not reduced"

                                loodaks mitte näha vastust ala "um ma ei tea, no kohtunik teeb mis tahab lol, sina eksid ja õpi reegleid taun"

                                ja absoluutselt ei koti, et "see 10 seki plex midagi ju muutnud!" jutt, sest see pole teemaks, häirib premi kohtunike tase. iga nurga pealt lekib.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X