320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänu VARi tulekule on tõstatunud varasemast tugevamalt küsimus, MIS on jalgpallireeglid kui see, kas nende vastu eksitakse. Väga lihtne on öelda, et inglise kohtunikud on kõik ohmoonid ja ei saa millestkist aru, kuid ma tunnen neile üha rohkem kaasa. Selle asemel, et teha eeltööd ning teha enne VARi rakendamist selgeks kust algab käsi ja kuidas arusaadavalt mõõta suluseise, on kohtunikud jäetud täielikult kaitseta. Kaitseta just selles mõttes, et tänu VARile on nende iga otsus kõrgendatud tähelepanu all ning kadunud on VARi-eelse jalgpalli inimlik olukorra tõlgendamise aspekt.
    Chelsea-ManU mängu olukord ei tohiks minu arust olla never-ever penalti, aga kuna olukordi vaatab VAR, siis peaks olema kõik sellised otsused järjepidevad. Reaalsus on paraku kaugel sellest. Minu jalgpallivaatamise isu on kahandamas mitte see, et ei saa enam rõõmustada kui 7 selli kuskil kontoris on olukorra läbi seedinud vaid see, et analoogseid olukordi hinnatakse ühel päeval ühtemoodi ja teisel päeval täiesti vastupidiselt.

    Kommentaar




      Korüfeed, selgitage selle käepalli loogikat? Sanchez lõi palli vastu Lemina kätt, põrkas Majale, kes väravasse vorutas, aga var võttis käega mängu.

      Kommentaar


        Haha. VAR ajas vist meeskonnad segamini 😁

        Mul küll hea meel, et väravat ära ei loetud, kuid see reegel ikka debiilne.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          See?

          The International Football Association Board (IFAB) has announced that tweaks have been made to the laws of the game heading into the 2020-21 season


          ‘Accidental’ handball by an attacking player (or team-mate) is only penalised if it occurs ‘immediately’ before a goal or clear goal-scoring opportunity.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Ok, selle järgi ilmselt tõesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Liikuv pilt juba kadunud.


              reeglite järgi värav ei loe.

              Kommentaar


                Lihtne jah, kuid kuidas saab see on korrektne otsus (käsi), kuid näiteks ’pool vs chelski mängus Kante käsi polnud käsi.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  A kuS ComMoN SEnsE oN
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Video or never happened.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Mul on selline tunne, et need on sellised 50-50 olukorrad, et kui var röögib klappidesse, siis antakse ära ja kui vennad söövad rahus krõpsu või tõmbavad vessarit ja suu on täis, siis las ta läheb.

                      Ega oleks siit penalti antud poleks nagu väga midagi kobisemist ka olnud kellelgi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Mul on selline tunne, et need on sellised 50-50 olukorrad, et kui var röögib klappidesse, siis antakse ära ja kui vennad söövad rahus krõpsu või tõmbavad vessarit ja suu on täis, siis las ta läheb.

                        Ega oleks siit penalti antud poleks nagu väga midagi kobisemist ka olnud kellelgi.
                        Pigem on siin selline clear and obvious paragrahv, et kui kohtunik annab, siis ei muudeta, kui ei anna, siis ka ei muudeta.

                        Kommentaar


                          Juba üle-eelmine hooaeg Eesti madalamates liigades räägiti kohtunike poolt, et taolised pallid, mis lüüakse lühikese maa pealt vastu kätt ja mängija ei mängi sihilikult, ei tohiks ega peaks olema pendlad. Vahel ikka antakese ära ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                            Juba üle-eelmine hooaeg Eesti madalamates liigades räägiti kohtunike poolt, et taolised pallid, mis lüüakse lühikese maa pealt vastu kätt ja mängija ei mängi sihilikult, ei tohiks ega peaks olema pendlad. Vahel ikka antakese ära ka.
                            Seal on erinevus, kas käsi ripub niisama külje peal või on tiibadena kõrvale või üles tõstetud.

                            Kante teeb ennast teadlikult suuremaks ja võtab selle riski - mis siis, et käe tabamise hetkel on ülestõstetud käsi kehale üsna lähedal. Lühike distants ei peaks siin argumendiks olema. Kummaline otsus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Lihtne jah, kuid kuidas saab see on korrektne otsus (käsi), kuid näiteks ’pool vs chelski mängus Kante käsi polnud käsi.
                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Võibolla oli tõesti liiga lähedalt tulnud löök, kuid imestan kuidas üks olukord oli käsi ja teine mitte.
                              Kaks täiesti erinevat olukorda ju? Fulhami juhtumil oli rünnaku ülesehitamisel käsi, mis reeglite järgi on tänasel päeval keelatud ja kohtunikel tõlgendamisruumi pole. Kaitses olnud Kante olukord on juba tõlgendamise asi, kas oli reeglitevastane või mitte. Tõsi, Kante kaasust mu meelest tõlgendati kummaliselt, aga neid kahte olukorda ei saa võrrelda.

                              Üldiselt ma siiski imestan, et jalksifännid reegleid ei tea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Kaks täiesti erinevat olukorda ju? Fulhami juhtumil oli rünnaku ülesehitamisel käsi, mis reeglite järgi on tänasel päeval keelatud ja kohtunikel tõlgendamisruumi pole. Kaitses olnud Kante olukord on juba tõlgendamise asi, kas oli reeglitevastane või mitte. Tõsi, Kante kaasust mu meelest tõlgendati kummaliselt, aga neid kahte olukorda ei saa võrrelda.

                                Üldiselt ma siiski imestan, et jalksifännid reegleid ei tea.
                                +1. Ründe käsi ja kaitse käsi on väga erinevad. Aga see Kante olukord on ikka koomiline, et viga polnud.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X