320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellised otsused ikka debiilsed. Ma ausalt öeldes ei pidanud jooni tõmbamagi, kui teadsin, et see tühistatakse ära. Jooned olid ikkagi samas kohas, kuni var otsustas küünarnukini liigutada.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      jah, pole vähemalt seda ootamist- tehakse (vale) otsus kohe ära

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma igatsen kusjuures neid aegu tagasi küll... nagu see vanasõna ütles, et tihti sa ei oska hinnata, mis sul on kuniks sa sellest ilma pole.
        No küll sa siis vari igatsema hakkaks. Nagu koondisemängud näitasid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Väravavahile tald ees kätte hüppamine pole isegi kollane, et suht loogiline ju.
          Ok, ei näinud tervet mängu, a ju siis oli tõesti orjapõlv õlide ehitusel soolas
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            No küll sa siis vari igatsema hakkaks. Nagu koondisemängud näitasid.
            Niipalju kui ka lugenud ja teistel kuulnud, siis paljude arvamus on, et emotsiooni on see ära võtnud. Vaatad ka neid mänge tuleb värav, siis ootad, siis tuleb var, siis vennad joonestavad tund aega ja siis, kas saad muige näole, et jee värav või vaatad tuimalt ilma väravata edasi. Jura ju

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Niipalju kui ka lugenud ja teistel kuulnud, siis paljude arvamus on, et emotsiooni on see ära võtnud. Vaatad ka neid mänge tuleb värav, siis ootad, siis tuleb var, siis vennad joonestavad tund aega ja siis, kas saad muige näole, et jee värav või vaatad tuimalt ilma väravata edasi. Jura ju
              Seda küll, aga ikka sellist jõuetut "mida vittu jälle tippude vastu vilistamata jäetakse"-emotsiooni on vähem. Ehk mingeid totaalbrainfarte tuleb, aga täiesti fantoompenalteid ja selgeid suluseisuprohmakaid vâhem.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Seda küll, aga ikka sellist jõuetut "mida vittu jälle tippude vastu vilistamata jäetakse"-emotsiooni on vähem. Ehk mingeid totaalbrainfarte tuleb, aga täiesti fantoompenalteid ja selgeid suluseisuprohmakaid vâhem.
                Mulle see Var alguses meeldis rohkem kui kohtunik ekraanilt vaatas üle, et sulgu pole davai luges. Nüüd läheb totaalselt komöödiaks ära juba ning ma ei saanud nende wannabe Autocad jooniste abil siiani aru, et kus see suluseis oli.

                Kommentaar


                  Var on muidu tore lisa, aga need idiootsed jooned vms võiks tõmbamata jätta... kui korraga ekraanilt pole selgelt aru saada et sulg, siis jätta võiks kõik ok olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hexaflexa Vaata postitust
                    Var on muidu tore lisa, aga need idiootsed jooned vms võiks tõmbamata jätta... kui korraga ekraanilt pole selgelt aru saada et sulg, siis jätta võiks kõik ok olla.
                    Aga kui sina ja mina näeme kohe, aga mingi Boliivia kohtunik vapsee ei näe?

                    Ehk AI arenguga võiks see automaatselt käia tippliigades, siis oleks asi korras ja ilus.

                    Kommentaar


                      Minumeelest võiks olla see joon ala 5-10 cm ja juhul kui kaitsja ja ründaja mahuvad selle joone sisse, siis sulgu ei ole. Mis kurad vehet sel mõnel cm on, kui kaitsja on ühes ja ründaja teises väljaku otsas. Ründaja ei saa mingit eelist sellest kahest cm.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                        Minumeelest võiks olla see joon ala 5-10 cm ja juhul kui kaitsja ja ründaja mahuvad selle joone sisse, siis sulgu ei ole. Mis kurad vehet sel mõnel cm on, kui kaitsja on ühes ja ründaja teises väljaku otsas. Ründaja ei saa mingit eelist sellest kahest cm.
                        Ok, vahe on viis cmi, aga mis siis saab, kui on 5,6?

                        Kommentaar


                          Kas käte asendit ei võiks sulu arvestamisel lihtsalt välja jätta. See ongi kõige idiootsem, kui sulg vilistatakse, sest ühe mehe näpp on pikem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ok, vahe on viis cmi, aga mis siis saab, kui on 5,6?
                            Siis on sulg, easy. Mu arust sel kattuvate joonte ideel on jumet, sest see haakub varasema tõlgendusega, et kui äärekohtunik aru ei saa, siis tuleks anda ründajale eelis. Ehk kuni jooned kattuvad, siis okei, pääsed läbi. Ja kui ongi nipa-napa, et ei kattu, siis pole ka midagi möliseda, sest 5cm olid enivei sulus.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Siis on sulg, easy. Mu arust sel kattuvate joonte ideel on jumet, sest see haakub varasema tõlgendusega, et kui äärekohtunik aru ei saa, siis tuleks anda ründajale eelis. Ehk kuni jooned kattuvad, siis okei, pääsed läbi. Ja kui ongi nipa-napa, et ei kattu, siis pole ka midagi möliseda, sest 5cm olid enivei sulus.
                              Siis hakkab ju järgmine kamm, et kui on 4 cmi ja see ära nähakse, siis hakatakse mõõtma, et kas on ikka viis äkki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Siis hakkab ju järgmine kamm, et kui on 4 cmi ja see ära nähakse, siis hakatakse mõõtma, et kas on ikka viis äkki.
                                No see joon oleks siis 5 või 10 cm ja sellest väljas, ehk 5,2 või 10, 1 oleks sulg. Oleks mingigi puhver...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X