320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    No see vaidlus läheb küll järjest rohkem võssa.

    Kohtunikel on ilmselt FA poolt selged juhised mida derbi mängudes publiku ärritamisena loetakse. Mitte, et see normaalne muidugi oleks. #AgainstModernFootball jne.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
      Ja "fännide" tegevus, kes terve mängu ääremängijat mõnitavad, pole vastavuses Respect põhimõtetega?
      Minu teada ei saa kohtunik fännidele kaarte anda, paranda kui eksin. Teiseks, mängureeglid kehtivad ainult mängijatele, mitte fännidele, taaskord paranda kui eksin.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Minu teada ei saa kohtunik fännidele kaarte anda, paranda kui eksin. Teiseks, mängureeglid kehtivad ainult mängijatele, mitte fännidele, taaskord paranda kui eksin.
        Ja siiski võiks sina lihtsalt Uefa't imeda mujal kui siin, meie tahame näha jalgpalli, mitte mingit pehmode põrgatamist.

        Kommentaar


          #94
          Või on tekkinud mingite indigofännide põlvkond, keda ei tohi kunagi pahandada, muidu lõhuvad midagi ära ja üleüldse.

          Kommentaar


            #95
            Uskumatu, et keegi on selle poolt, et see kollane oli õigustatud. Igasugu inimesi on ikka olemas. Ma seda olukorda nägin, ei saanud arugi, et mille eest see kollane siis tuli...

            Tahaks mõnda asjalikku selgitust näha... Aga vist paremat "vastasfännide ärritamine" argumendist ei leidu, mis on ikka väga idiootne (samadel põhjustel, mis mõnuagent välja tõi)...

            Värava löömine võiks punase kaardi anda selle loogika järgi. Pole midagi ärritavamat kui mõni jultunud ning kuri vastasmängija sulle värava lööb.

            Provokatsioone on palju ilmselgemaid ja traditsionaalsemaid.

            Kommentaar


              #96
              Kõige naljakas on see, et ma lihtsalt kirjutasin põhjuse miks kollane anti (lugesin mingi dailymail vms varem) ja kohe tullakse lahmima umbes, et "näe ahv õigustab". No kurat, point oli selles, et kohtunik oli sunnitud kollase andma ja tema kallal virisemine antud olukorras on väär. Selle teemaline kriitika peaks minema hoopis nende suunas, kes neid reegleid ja juhiseid määravad. Onjuu?

              Kommentaar


                #97
                Kas siis on mingi kindel nimekiri mänge välja antud, et kuskohas tohib tähistada või ei tohi nüüd üldse? Või mida DailyMail kirjutas?

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kas siis on mingi kindel nimekiri mänge välja antud, et kuskohas tohib tähistada või ei tohi nüüd üldse? Või mida DailyMail kirjutas?
                  Kes googeldab, see leiab Ma tõmbun igaksjuhuks antud teemast eemale, muidu varsti mõni valestimõistja tembeldab mu blatteri käsilaseks vms.

                  Kommentaar


                    #99
                    Noh, mina ei saa sellest aru, et kuidas see käib. Et öeldakse mingi reegel kohtunikule, kellelegi midagi sellest teada pole antud ja siis korraga antakse laksaki kaart. Et kui on isegi mingi reegel liiga poolt ette antud, siis peaks ju sellest kõigile esialgu teada andma. Eile tuli see kaart üllatusena nii SkySportsi kommentaatoritele, mängijatele ja kõigile. Ka Daily Mail kirjutas ju sellest, et mille eest anti, sellest saadi aru kordusest, kuna seal Oliver näitas, et mida teha ei tohi. Aga see ei saa olla mingi üldine ettekirjutus, kuna sellistest antakse muudmoodi teadma. Seega pidi Oliver ise kusagilt mingi sellise reegli tuletama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Kes googeldab, see leiab
                      Väga vaimukas, kuid palun siiski linki - sellist, kus oleks mingi põhjendus ära toodud.

                      Aga noh muidugi kohtunik võib põhimõtteliselt oma suva järgi iga asja tõlgendada kui "excessive celebration" ja ega ta seal tegelikult midagi põhjendama ei pea. Lihtsalt mingi terve mõistus võiks ju eksisteerida ja seekord Oliver lasi asja üle võlli. Nagu näha, siis kõigi meelest. Selle koha peal nüüd hakata mingit Respecti juttu ajama on täislollus, vabandage otsekohesust.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar




                        best celebration ever. nahui ta kaardi sai?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar



                          GNev suudles ainult oma klubi vappi ja sai 5000 naela trahvi

                          midagi pole teha, peaaegu arhetüüpsed kaadrid
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            No ei, Adebayor ja arhetüüp?

                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Minu teada pole Henry kunagi Tottenhami mängija olnud.

                              Kommentaar


                                Seda Hendersonile fikseeritud sulu momenti tahaks näha, endale tundub, et vilemees pani pange.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X