Lehekülg 116, kokku 121 EsimeneEsimene ... 1666106112113114115116117118119120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 301 kuni 2 320, kokku 2409
    eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma tahaks mõelda, et asi selles, et VAR ja kohtunik nägid seda nii, et Greenwood tõukas CHO kätt, et see siis palli puutus. Või siis oli kohtunik suuremeelne ja jättis andmata penalti, sest eelmises omavahelises mängus jättis ta selge pendla andmata Chelsea kasuks, õiglus ja värki!
    Aga tõenäoliselt on ta piisavalt lammas ja lihtsalt ei adugi mittemidagi ja oli suvaotsus
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Meeskonnaliige Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tänu VARi tulekule on tõstatunud varasemast tugevamalt küsimus, MIS on jalgpallireeglid kui see, kas nende vastu eksitakse. Väga lihtne on öelda, et inglise kohtunikud on kõik ohmoonid ja ei saa millestkist aru, kuid ma tunnen neile üha rohkem kaasa. Selle asemel, et teha eeltööd ning teha enne VARi rakendamist selgeks kust algab käsi ja kuidas arusaadavalt mõõta suluseise, on kohtunikud jäetud täielikult kaitseta. Kaitseta just selles mõttes, et tänu VARile on nende iga otsus kõrgendatud tähelepanu all ning kadunud on VARi-eelse jalgpalli inimlik olukorra tõlgendamise aspekt.
    Chelsea-ManU mängu olukord ei tohiks minu arust olla never-ever penalti, aga kuna olukordi vaatab VAR, siis peaks olema kõik sellised otsused järjepidevad. Reaalsus on paraku kaugel sellest. Minu jalgpallivaatamise isu on kahandamas mitte see, et ei saa enam rõõmustada kui 7 selli kuskil kontoris on olukorra läbi seedinud vaid see, et analoogseid olukordi hinnatakse ühel päeval ühtemoodi ja teisel päeval täiesti vastupidiselt.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

https://twitter.com/_JJ_stone/status...793241089?s=09

Korüfeed, selgitage selle käepalli loogikat? Sanchez lõi palli vastu Lemina kätt, põrkas Majale, kes väravasse vorutas, aga var võttis käega mängu.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Haha. VAR ajas vist meeskonnad segamini 😁

Mul küll hea meel, et väravat ära ei loetud, kuid see reegel ikka debiilne.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

See?

https://www.goal.com/en-gb/news/hand...q12x9s126y7mr9

‘Accidental’ handball by an attacking player (or team-mate) is only penalised if it occurs ‘immediately’ before a goal or clear goal-scoring opportunity.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ok, selle järgi ilmselt tõesti.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Liikuv pilt juba kadunud.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶̶̶n̶̶̶d̶̶̶ ̶̶̶E̶̶̶u̶̶̶r̶̶̶o̶̶̶p̶̶̶e̶̶̶.̶̶̶ ̶A̶n̶d̶ ̶t̶h̶e̶ ̶f̶*̶*̶k̶i̶n̶g̶ ̶w̶o̶r̶l̶d̶.̶

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Liikuv pilt juba kadunud.
    https://streamable.com/yohf13

reeglite järgi värav ei loe.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Jah, lihtne.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Lihtne jah, kuid kuidas saab see on korrektne otsus (käsi), kuid näiteks ’pool vs chelski mängus Kante käsi polnud käsi.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

A kuS ComMoN SEnsE oN
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Lihtne jah, kuid kuidas saab see on korrektne otsus (käsi), kuid näiteks ’pool vs chelski mängus Kante käsi polnud käsi.
    Video or never happened.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶̶̶n̶̶̶d̶̶̶ ̶̶̶E̶̶̶u̶̶̶r̶̶̶o̶̶̶p̶̶̶e̶̶̶.̶̶̶ ̶A̶n̶d̶ ̶t̶h̶e̶ ̶f̶*̶*̶k̶i̶n̶g̶ ̶w̶o̶r̶l̶d̶.̶

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Video or never happened.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Mul on selline tunne, et need on sellised 50-50 olukorrad, et kui var röögib klappidesse, siis antakse ära ja kui vennad söövad rahus krõpsu või tõmbavad vessarit ja suu on täis, siis las ta läheb.

Ega oleks siit penalti antud poleks nagu väga midagi kobisemist ka olnud kellelgi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mul on selline tunne, et need on sellised 50-50 olukorrad, et kui var röögib klappidesse, siis antakse ära ja kui vennad söövad rahus krõpsu või tõmbavad vessarit ja suu on täis, siis las ta läheb.

Ega oleks siit penalti antud poleks nagu väga midagi kobisemist ka olnud kellelgi.
    Pigem on siin selline clear and obvious paragrahv, et kui kohtunik annab, siis ei muudeta, kui ei anna, siis ka ei muudeta.

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Juba üle-eelmine hooaeg Eesti madalamates liigades räägiti kohtunike poolt, et taolised pallid, mis lüüakse lühikese maa pealt vastu kätt ja mängija ei mängi sihilikult, ei tohiks ega peaks olema pendlad. Vahel ikka antakese ära ka.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Juba üle-eelmine hooaeg Eesti madalamates liigades räägiti kohtunike poolt, et taolised pallid, mis lüüakse lühikese maa pealt vastu kätt ja mängija ei mängi sihilikult, ei tohiks ega peaks olema pendlad. Vahel ikka antakese ära ka.
    Seal on erinevus, kas käsi ripub niisama külje peal või on tiibadena kõrvale või üles tõstetud.

Kante teeb ennast teadlikult suuremaks ja võtab selle riski - mis siis, et käe tabamise hetkel on ülestõstetud käsi kehale üsna lähedal. Lühike distants ei peaks siin argumendiks olema. Kummaline otsus.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Võibolla oli tõesti liiga lähedalt tulnud löök, kuid imestan kuidas üks olukord oli käsi ja teine mitte.
    Kaks täiesti erinevat olukorda ju? Fulhami juhtumil oli rünnaku ülesehitamisel käsi, mis reeglite järgi on tänasel päeval keelatud ja kohtunikel tõlgendamisruumi pole. Kaitses olnud Kante olukord on juba tõlgendamise asi, kas oli reeglitevastane või mitte. Tõsi, Kante kaasust mu meelest tõlgendati kummaliselt, aga neid kahte olukorda ei saa võrrelda.

Üldiselt ma siiski imestan, et jalksifännid reegleid ei tea.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kaks täiesti erinevat olukorda ju? Fulhami juhtumil oli rünnaku ülesehitamisel käsi, mis reeglite järgi on tänasel päeval keelatud ja kohtunikel tõlgendamisruumi pole. Kaitses olnud Kante olukord on juba tõlgendamise asi, kas oli reeglitevastane või mitte. Tõsi, Kante kaasust mu meelest tõlgendati kummaliselt, aga neid kahte olukorda ei saa võrrelda.

Üldiselt ma siiski imestan, et jalksifännid reegleid ei tea.
    +1. Ründe käsi ja kaitse käsi on väga erinevad. Aga see Kante olukord on ikka koomiline, et viga polnud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    ma hästi ei saa aru sellest loogikast, et lähedalt lüües ei vilistata ära. nüüd iga kaitsja ajab ennast 2m kauguselt võimalikult suureks ja käed laiali, et võimalikult suur ala katta ning see siis ongi kosher või?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud