320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot, mis see põhjus oli miks punane ära kustutati tagant järgi? Ei näinud kuskil....
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Diaz PUNANE FAKING KAART! Üritas palli mängida v? #Scam. Jah, Salah kukus ka väga väga kergesti, aga see on lihtsalt vajalik, et penaltit saada kahjuks, sest ma elusees ei usu, et kui ta sealt vastu väravavahti lööb siis kohtunik pennu annaks selle väikse tagasi tõmbe peale.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Diaz PUNANE FAKING KAART! Üritas palli mängida v? #Scam. Jah, Salah kukus ka väga väga kergesti, aga see on lihtsalt vajalik, et penaltit saada kahjuks, sest ma elusees ei usu, et kui ta sealt vastu väravavahti lööb siis kohtunik pennu annaks selle väikse tagasi tõmbe peale.
        Jep. Täpselt sama küsimus. Kõik sellised olukorrad on viimasel ajal punased olnud, aga enam ei ole. Okei.

        Kommentaar


          VAR andis Soucek-le nv punase kaardi, FA tühistas selle ja mees saab täna West Hami eest väljakule.

          Kommentaar


            Järgmine häirekell.

            Võttes arvesse mängude hulka (mis panevad psüühika proovile) ja muidu kohtunike kvaliteeti, siis varsti on vaja hakata vilemehi importima.

            Teinekord on tunne, et peaks inglise keeles kirjutama, et nad saaksid aru, et nad kaevavad endale hauda, et see pole päris see, mida nad tahavad, et olukordade lahendamisel pole tähtis, kellel on õigus.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Tra te vingute, premi kohtunikud on sitaks head.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Suluseisu joon oli küll veidi kahtlane taas ning lesteri teise väravaolukorra algus undus küll olevat viga, kuid seda ei näidatud kordusest millegi pärast.

                Vabandused, et pole pilti/videot jagada.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Suluseisu joon oli küll veidi kahtlane taas ning lesteri teise väravaolukorra algus undus küll olevat viga, kuid seda ei näidatud kordusest millegi pärast.
                  See hooaeg pidid suluseisujooned tõmmatama käisest ja selle tõttu jäid hooaja alguses lugemata mõned väravad absurdse suluseisu tõttu (Henderson vs Everton, Bamford vs keegi). Mis vähemalt teleeetrile tuginedes täna toimus:
                  suluseis.jpg

                  Consistency.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                    See hooaeg pidid suluseisujooned tõmmatama käisest ja selle tõttu jäid hooaja alguses lugemata mõned väravad absurdse suluseisu tõttu (Henderson vs Everton, Bamford vs keegi). Mis vähemalt teleeetrile tuginedes täna toimus:
                    [ATTACH=CONFIG]6985[/ATTACH]

                    Consistency.
                    See reegel tuli minu arust ju alles keset hooaega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      See oli esimene joon ja seda korrigeeriti kaenlaauku. Ainuke asi, mille üle vaielda, on see, kas teises väravas on süüdi Kebab või Alisson Karius.
                      Alisson. Kebab oli mängus sees ja kontrollis olukorda. alissonil polnud mingit põhjust sinna segama minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        See oli esimene joon ja seda korrigeeriti kaenlaauku. Ainuke asi, mille üle vaielda, on see, kas teises väravas on süüdi Kebab või Alisson Karius.
                        Uskumatu, et ma selle nimel viitsin üldse mingit vaeva näha.



                        Panin kaks võrreldava kehaasendiga suluseisuepisoodi kõrvuti ja tegin (lõpliku!) suluseisujoone kitsamaks, tõmmates vanale joonele kontrastse värviga uue joone mängija kehale lähemale olevale servale, kust minu arusaamist mööda tegelik suluseisujoon tõmmatakse.

                        Ma ei saa ju ometi ainuke olla, kes näeb, et antud jooned ei ole samast kehapiirkonnast läbi tõmmatud? Teise suluseisuolukorra juhul ei saa mingit juttugi olla kaenlaaugust.

                        Ehk siis, kas...
                        1) televaatajatele kuvatakse jooned, mis ei ole päris vastavuses VAR-i ruumis tõmmatud joontele (halb variant, tekitab furoori olukordade üle, mida saaks vältida)
                        2) kohtunikud ei suuda leida ühist joont, kust piirkonnast algab käega mäng, mis on antud kahes olukorras suluseisu määramise tingimuseks (veel halvem variant, millimeetriste suluseisude tõttu lähevad tabelis punktid ühele või teisele meeskonnale selle põhjal, milline kohtunik arvutiekraani taga istub, kuigi tegelikult peaks antud piirkond ikkagi väga üheselt määratav olema.)

                        Kommentaar


                          FIFA ütleb nii: "the boundary between the shoulder and the arm is defined as the bottom of the armpit
                          (see the diagram on p. 14)"

                          Pildil 14 on kujutatud selline mehike.



                          See aga ei lahenda ülaltoodud probleemi, et samal hooajal mõõdeti kahel erineval korral suluseisu kahest erinevast punktist kehal. Maailma tippkohtunikud võiks selliste asjadega suuta ühist joont hoida. Selle hooaja vältel on seni pigem hoitud sellist joont, nagu antud pildil teine situatsioon (Bamford, Henderson vs Everton). Kui nüüd uues olukorras tõmmatakse arbitraarselt joon 5 cm kehale lähemalt, siis selline asi tekitabki frustratsiooni.

                          Thiago olukorras tundus kontakt ikkagi kastist väljaspool olevat

                          Kommentaar


                            Tüüpiline premi vile wba vs manu.

                            Manu teemas on hea pilt juba määrustepärasest wba väravast.

                            Poolaja lõpp vilistati ära kui 5vs1 olukord manul. Edaspidi soovitaks meeskondadel üldse 11kesi poolaja viimaseks nurgaks kasti minna, nkn sulle ei saa lüüa enam.

                            Kui tahad väravat premis lüüa, siis on hea nipp kaitsjale näpud silma panna. Tv3 sport kommentaator ütles hästi, näpud paneb silma, aga värava tühistamiseks pole see piisav viga. Ilmselt oleks pidanud lusikaga välja kraapima silma, siis vist oleks piisav.(niisama tögan, mega kommentaator muidu, üks parimaid kaarega.)

                            Edit:
                            Hea var ka otsa. Kui sind tõmmatakse pead salah olema. Muidu pole viga. Hea väga hea

                            Legendaarne on see tase. Muud pole öelda selle kohta. Legendaaaarne
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Piinlik kuulda juttu mängu kommentaatorilt, et ManU pendla tühistamine vea puudumise ettekäändel oli õige otsus. Võimalikku suluseisu seejuures ei hakka üldse puudutama. Kontakt (kinnihoidmine) oli ilmne, kui ka mitte kõige tugevam, seega viga tehti igal juhul. Täiesti kindlasti ei olnud tegu olukorraga, kus kohtunik esialgse otsusega üheselt mõistetavalt eksis. Kas selline viga on piisavalt suur, et see kastis ära vilistada ja seega penalt anda on pigem maitse küsimus, kuid penalti tühistamine vea puudumise ettekäändel tundub mulle palju suurema eksimusena kui selle algne pehmevõitu andmine.

                              Kohtuniku käitumine korduse vaatamise järel jättis ka sellise mulje, et ta polnud isegi kindel, mida teha. Käitus selliselt, nagu ei peaks seda penaltivääriliseks veaks, kuid pole ka kindel kas tal ikka on õigus seda tühistada.

                              Kommentaar


                                Lesteri pooli joonte koha pealt, et ma ei saanud aru millest see pooli joon välja võluti? Särgid särkideks ja millimeetrit millimeetriteks, aga seal on ju Firmino jalast 20cm kaugusele joon tõmmatud???
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X