320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ma olen nüüd küll sajand hiljaks jäänud, aga siin vahepeal tegi sarnase "clear and obvious dive" Manchester team B mängija ja pennal anti .

    Mis mulle selle uue käega mängu reegli juures meeldib on see, et sealt on välja jäetud igasugused "attempt", "clear and obvious", "perfect silhouette" jms jura. Puutub kätt = computer says no. Inimlikult saan ma aru, et on olukordasid, kus kätt eest ära tõmmata on võimatu, aga ma näen, et see on väiksem argument, kui "clear and obvious" situatsioonid, mis jätavad kordades rohkem tõlgendamist. Igaks juhuks ütlen, et statside järgi MC vääris kindlat võitu, kuid statsid vahest valetavad ka (mängu ei näinud).
    Millist penaltit sa sellelt B meeskonnalt mõtled siis?

    Aga ei ole reegel, et puutub kätt ja computer ütleb no, kaitse mängijate kohta nii ei käi
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      premi vaatamise võib vist sellest aastast ära lõpetada, isegi VAR on fucked up. HOW THE FUCK ei ole see pennal ei jõua mulle kohale. Fuck premi kohtunikud ja fuck premi var. Mõttetu saast liiga. Niikaua kuni kohtunike tase ei tõuse pole see liiga väärt rohkem kui serie b.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Andmata penalti ja punane kaart. Ilma VAR-ita oleks vähemalt vabandus. Ei lasta neid idioote ka tulevastele suurturniiridele.

        Kommentaar


          Algselt postitas Drake Vaata postitust
          Andmata penalti ja punane kaart. Ilma VAR-ita oleks vähemalt vabandus. Ei lasta neid idioote ka tulevastele suurturniiridele.
          Punane punaseks, see polnud vähemalt 100% olukord IMO, pigem mingi 99,99% kuigi ise arvaks, et kindel punane, või no ehk ma ei tea reegleid nii hästi. Aga see andmata pennal VARiga... :,DDDDDDDDDDDD iga gameweek tõestavad premi refid, et suvaline vend fännide seast ei teeks asja kehvemini. amazing.

          Keda huvitab siis video: https://twitter.com/BYariganet/statu...602350597?s=19

          Kui leian õige nurga siis editin.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Veider jah, eelmine nädal anti VAR'ga penalti kus tuli kätt otsida luubiga, täna võis ka häguse nägemisega inimene öelda,et penalti

            Kommentaar


              Heli oli korra mute peal, aga keegi teab kas James sai jälle dive eest kollase? (kui talle põlve lennati täiega sisse)
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                See tuli n.ö dive eest jah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas gize Vaata postitust
                  See tuli n.ö dive eest jah.
                  AHAHAHAHAHHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAH, kuidas selline vend kunagi üldse uuesti premis vilistada saaks käib minul üle mõistuse, koos selle VARi tiimiga peaks pärast sellist esitust hooajaks kindlasti keelu saama.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kas utd vs cry palace mängus jäi VAR magama või

                    Kommentaar


                      Pigem VARil hakkas hale juba, palju neid penalteid saab mööda tampida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        AHAHAHAHAHHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAH, kuidas selline vend kunagi üldse uuesti premis vilistada saaks käib minul üle mõistuse, koos selle VARi tiimiga peaks pärast sellist esitust hooajaks kindlasti keelu saama.
                        Ise peab tugev olema. Chelseale jäeti ka andmata kui Azpi piki jalgu sai aga saadi ilma hakkama nagu tugevatel kombeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Ise peab tugev olema. Chelseale jäeti ka andmata kui Azpi piki jalgu sai aga saadi ilma hakkama nagu tugevatel kombeks.
                          Mängu tulemus ei ole siin teemas oluline, või on teisejärguline. Sellised kohtunikud kuuluvad viiendasse kuuendasse liigasse. Klippi?
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Kui VAR-i peamine reegel on, et kui vähegi võimalik, siis mitte sekkuda, mida muud sealt ongi oodata. See paljuräägitud clear and obvious tingimus midagi muud ju ei tähenda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas diver Vaata postitust
                              Kui VAR-i peamine reegel on, et kui vähegi võimalik, siis mitte sekkuda, mida muud sealt ongi oodata. See paljuräägitud clear and obvious tingimus midagi muud ju ei tähenda.
                              Vale. Aitäh, et proovisid.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Punane punaseks, see polnud vähemalt 100% olukord IMO, pigem mingi 99,99% kuigi ise arvaks, et kindel punane, või no ehk ma ei tea reegleid nii hästi. Aga see andmata pennal VARiga... :,DDDDDDDDDDDD iga gameweek tõestavad premi refid, et suvaline vend fännide seast ei teeks asja kehvemini. amazing.

                                Keda huvitab siis video: https://twitter.com/BYariganet/statu...602350597?s=19

                                Kui leian õige nurga siis editin.
                                Halb nurk, ilmselt dives siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X