320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsisin vintsu ja eika käest, et kas mina olen loll. Selgus, et ma olen vist loll jah. Lähen ja joon nüüd teraflud edasi.

    Kommentaar


      Fikseerin siia ära, väljakukohtuniku algne tõlgendus oli minu meelest vale, aga samas pole see ka koht, kus VAR sekkuma peaks. Sellised olukorrad on tõlgendamise kohad ja pole videokohtuniku asi öelda, et väljakohtuniku tõlgendus on vale, sest antud olukorras pole 100% õiget või vale otsust. (Mulle väga ei meenu, et Itaalias näiteks oleks videokohtunik selliselt väljakukohtuniku tõlgendusest üle sõitnud. Hooti ajab muidugi jube närvi, aga samas hoitakse seda joont päris kenasti.)

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Küsisin vintsu ja eika käest, et kas mina olen loll. Selgus, et ma olen vist loll jah. Lähen ja joon nüüd teraflud edasi.
        ma mõtlesingi, et kas maailmas said uudised (ja sellest tulenevalt ka sul töö) tänaseks otsa.. või mis värk on, et nii palju vaba aega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Jah, ma laskun demagoogiasse hetkel, aga kas kell neli öösel tühjal tänaval punase tulega teeületamine on sinu jaoks õigustatud tegu, mida karistada?
          Võttes arvesse seda, kuidas sa mängijaid segamini ajad ja olukordi ei näe, siis peaksid liiklema juhtkoeraga ning siis ei tekiks kell neli öösel ka taolist dilemmat.

          Muide see näide juba pädeks, kui mõni Siggy numbrimärgiga auto oleks liikluses.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ses suhtes oleks olnud aus, kui kohtunik oleks läinud ise vaatama, mida nad seal kahjuks ei taha teha.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Ses suhtes oleks olnud aus, kui kohtunik oleks läinud ise vaatama, mida nad seal kahjuks ei taha teha.
              miks see ausam oleks? täpselt samasugune premi kohtunik on vari taga.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                dean at it again, fredile kollane "daivimise" eest. pidevalt premis sellised kollased, ebakompetentsus at its best

                var natuke eit ei julgenud pennal ka anda, punased prillid probs, aga see ju kindel pennal?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Dean Deaniks, aga kuidas VAR juba jumalteabmitmekümnendat korda ilmselgelt valet otsust ei muuda (viimastes voorudes siis näiteks Maguire punane, Gomeze selga lükkamine ja nüüd siis see) on päris kurb. Ja ma olen kindlasti VARi pooldaja, aga päris jube, kui vähe Inglismaal otsuseid muudetakse. Saatke kohtunik ekraani juurde, kui muudmoodi ei saa.

                  Kommentaar


                    Meeldib, kuidas Fred on kaks mängu järjest täiesti lambist kollase saanud. Eelmine kord mängis põlvega palli ja sai kollase "käe" eest. Nüüd taoti konkreetselt kossi ja kollane daivi eest.

                    See oli klassikaline keiss, kus kohtunik pidanuks ise ekraani juurde minema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      Meeldib, kuidas Fred on kaks mängu järjest täiesti lambist kollase saanud. Eelmine kord mängis põlvega palli ja sai kollase "käe" eest. Nüüd taoti konkreetselt kossi ja kollane daivi eest.

                      See oli klassikaline keiss, kus kohtunik pidanuks ise ekraani juurde minema.
                      Kui on kollase moment, siis Var ei tohi üldse sekkuda ju?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kui on kollase moment, siis Var ei tohi üldse sekkuda ju?
                        Penalti koht oli ju. Otamendi andis Fredile kastis piki jalgu, aga hoopis Fred sai daivi eest kollase.

                        Kommentaar


                          Taasavame teema?

                          Kommentaar


                            Kas inglismaal seda väravajoone tehnoloogia situatsiooni 3D animatsiooni ei olegi? Seda oleks täitsa huvitav näha olnud. Ilmselt kõik patareid on jah unustatud üle kontrollida...

                            Kommentaar


                              oijah......
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X