320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noniiiiii, davingu eksperid Poolist.

    Ootan nüüd siin avalikku üleskutset Mane meeskonnast välja külmutada või tema sääreluud kahest kohast murda või üleüldse vardasse ja tuleriidale? Või olete lihtsalt ülieepilised hüpokriidid ja omad võivad ?

    P.S mänguseisu osa ärge närvi minge, me kõik teame, et Hodgsoni Palace teeb suurtega enam-vähem võrdse mängu aga vile kõlades ollakse ikka ühe väravaga kaotanud.

    Kommentaar


      Ära ole nii rumal.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Noniiiiii, davingu eksperid Poolist.

        Ootan nüüd siin avalikku üleskutset Mane meeskonnast välja külmutada või tema sääreluud kahest kohast murda või üleüldse vardasse ja tuleriidale? Või olete lihtsalt ülieepilised hüpokriidid ja omad võivad ?

        P.S mänguseisu osa ärge närvi minge, me kõik teame, et Hodgsoni Palace teeb suurtega enam-vähem võrdse mängu aga vile kõlades ollakse ikka ühe väravaga kaotanud.
        Manule 2:3 kaotus 90+ väravast
        Spursile 0:1 kaotus 88. väravast
        Chelseale 1:2 kaotus
        Arsenalile 1:4 kaotus
        Cityga 0:0 viik (pennal mööda lisamindil)
        Spursile 0:1
        Manule 0:4
        Cityle 0:5
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Noniiiiii, davingu eksperid Poolist.

          Ootan nüüd siin avalikku üleskutset Mane meeskonnast välja külmutada või tema sääreluud kahest kohast murda või üleüldse vardasse ja tuleriidale? Või olete lihtsalt ülieepilised hüpokriidid ja omad võivad ?

          P.S mänguseisu osa ärge närvi minge, me kõik teame, et Hodgsoni Palace teeb suurtega enam-vähem võrdse mängu aga vile kõlades ollakse ikka ühe väravaga kaotanud.
          Viga oli. Hilja kukkus. Kohe pidanuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Viga oli. Hilja kukkus. Kohe pidanuks.
            Sellise asja nimi ongi sukeldumine. Kukkus kukkumise pärast, mitte vea.

            Kommentaar


              See mäng näitab päris hästi ära miks inglasi MM-ile ei oodata.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                P.S mänguseisu osa ärge närvi minge, me kõik teame, et Hodgsoni Palace teeb suurtega enam-vähem võrdse mängu aga vile kõlades ollakse ikka ühe väravaga kaotanud.
                Prohvet

                Kommentaar


                  Kohtunikud särgistrebimistele kastis üldse ei reageeri - kestku see või mitu sekundit. Üks selline siin taas WBA vs Burnley mängus. Oli mingi nõue hiljaaegu, et sellistele asjadele peab rohkem tähelepanu pöörama - tähelepanu jätkus paariks vooruks hooaja alguses.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    huvitav oleks kuulda ka Swarbricki selgitust Manele teise kollase andmata jätmise osas, kui see palli oma kasti joonel vastase jala pealt sülle korjas.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      huvitav oleks kuulda ka Swarbricki selgitust Manele teise kollase andmata jätmise osas, kui see palli oma kasti joonel vastase jala pealt sülle korjas.
                      Jah. Ja samal ajal tahaks ja kuulda miks ta lubas sellisel maadlusel üldse aset leida, kui ta väiksemaid puuteid usinasti ära vilistas. Imelik moment sellegipoolest.

                      Kommentaar


                        ju see osa sai temas võitu, mis paljudele ei meeldi - inimlikkus. sukeldumise karistamine läks vähe nihu ning heastas.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Emv Vaata postitust
                          Sellise asja nimi ongi sukeldumine. Kukkus kukkumise pärast, mitte vea.
                          Vastupidi. Kui ta läinuks mõttega, et kukub/sukeldub, siis olnuks pikali ennem puudet (otsinuks puudet). Praegusel juhul sai löögi vastu jalga (noh, tehti viga), mis jõudis lihtsalt Manele tiba hiljem kõrvade vahele kohale, et tehti viga. Ja et kohtunik selle fikseeriks, siis ongi täiesti normaalne end pikali visata (draama selle juures on külma kliimaga inimesele muidugi...naljakalt tobe).
                          Tegelikult võiks õppida kordusi tajuma - see aegluubis teema kipub inimesi juurviljaks muutma.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Vastupidi. Kui ta läinuks mõttega, et kukub/sukeldub, siis olnuks pikali ennem puudet (otsinuks puudet). Praegusel juhul sai löögi vastu jalga (noh, tehti viga), mis jõudis lihtsalt Manele tiba hiljem kõrvade vahele kohale, et tehti viga. Ja et kohtunik selle fikseeriks, siis ongi täiesti normaalne end pikali visata (draama selle juures on külma kliimaga inimesele muidugi...naljakalt tobe).
                            Tegelikult võiks õppida kordusi tajuma - see aegluubis teema kipub inimesi juurviljaks muutma.
                            Viga ei põhjustanud kukkumist. Kukuti selleks, et näidata - viga vms. Kukuti selgelt peale viga ja tehti tsirkus, nagu oleks jalg otsast.
                            See on sukeldumine. Kui viga põhjustab kukkumise - selge pilt. Kui kukutakse draama pärast (isegi, kui draama on reaalselt vea tagajärjel) on see ikkagi puhas sukeldumine. Või ok, kasutame teist terminit. Sukeldumine tõesti on see, mis sina ütlesid.
                            Praegune oli penalti välja petmine.

                            Kommentaar


                              Viga ju oli. Ei? Teater, kino, muusika on teine teema.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Viga oli. Kohtuniku arvates mitte penalti vääriline. See, mis sellele järgnes - selle eest sai kollase. Ma ei näe mingit eksimust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X