Lehekülg 114, kokku 119 EsimeneEsimene ... 1464104110111112113114115116117118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 261 kuni 2 280, kokku 2362
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ikka aitan. võix muidugi osata redditist kasutada, u 20 sek vaev!
    Ma mobiilist ei viitsind :$

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Siin peab ikka löpuks robot otsustama ja geniaalsed joonestajad puhkusele saatma

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Var pole süüdi vaid ebakompetentsete gäng kes mänge vilistab.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Var pole süüdi vaid ebakompetentsete gäng kes mänge vilistab.
    See on tore jah, et nagu ütled naisele "ära korista, homme tuleb koristaja", siis üritab ikka näidata, et ta on ikka päris naine ja koristab. Samamoodi on mingid lipuga Pavlik Morozovid, kellele öeldakse, et ära tõsta kaheldavas olukorras lippu, lase olukord lõpuni ja siis VAR vaatab, aga ikka on lipp püsti, et saada pärast nagu kutsikas küpsist, et, näe, suudad ka ise jalga tõsta!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lihtsalt neutraalse vaataja jaoks, kelleks ma end suures plaanis loen ehk selliseks, kes unustab järgmiseks päevaks eelmisel päeval nähtud mängu juba ära, on sellist mängu ajal "minge putsi, ma enam ei vaata"-hetki vähemaks jäänud.
    Ja kuidas täna on lood?

Aga mul on just vastupidi ning vaatan nüüd jalgpalli pigem harva. Ja ma isegi ei saada kedagi väga kuhugi - lihtsalt pole isu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ja kuidas täna on lood?

Aga mul on just vastupidi ning vaatan nüüd jalgpalli pigem harva. Ja ma isegi ei saada kedagi väga kuhugi - lihtsalt pole isu.
    Lood on samad, et selliseid fullon linnuka hetki on korra kaks hooajast. Enne oli iga voor praktiliselt. Aga täiesti arusaamatu jama.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lood on samad, et selliseid fullon linnuka hetki on korra kaks hooajast. Enne oli iga voor praktiliselt. Aga täiesti arusaamatu jama.
    Eks see dafuq-emotsioon sõltu lähtepositsioonist. Sinu ja minu arusaamine mängust on erinevad. Nagu on ka seda mängijal ja kohtunikul, mängijal ja treeneril, mängijal ja kommentaatoril, kommentaatoril ja pealtvaatajal jne.
    Ma pakun, et kui teostada mõni uurimus, siis pigem on treenerid, mängijad, pealtvaatajad (staadionil) VARi kasulikkuse/vajalikkuse osas meelt muutnud.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ma pakun, et kui teostada mõni uurimus, siis pigem on treenerid, mängijad, pealtvaatajad (staadionil) VARi kasulikkuse/vajalikkuse osas meelt muutnud.
    Oleneb vist riigist? See VARi-hala on väga britisaarte teema, sest Itaalias, Saksamaa, Hispaanias sellist meedia, fännide ega ajakirjanike jauru pole. Sellele premmist kirjutajad ise ka tähelepanu pööranud, Dale Johnson näiteks:
    Let's take this example from the weekend. Handball penalty given by the VAR against Philip Mwene of Mainz vs. Cologne. It's almost identical Ryan Bertrand against Wolves. In England, the Bertrand call was a scandal. In Germany, it's not even mentioned.
    Iseenesest huvitav fenomen, millest ma aru ei saagi. Premm muidugi keeras VARi ise perse esimesel hooajal, mis keeras fännid nende vastu, aga loogiliselt võttes peaks seal veel midagi taga olema.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Toetun endiselt Michael Oliverile, kes ütles midagi sellist, et kui VAR ära kaotataks, siis saadaks aru, et asi oli parem. Ehk emotsiooni pealt muidugi jauratakse, et kuidas kunagi oli kõik lillepidu ja väravaid sai kohe tähistada ja puha. Aga, noh, kui naljamehed ei suuda praegu viie mehe ja kaameratega praegu järjepidevat joont ja loogilisi otsuseid teha, siis nende otsuste hulk muutub kolme mehe ja ilma kaamerateta veel eriti kõrgeks.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

See on nüüd see teema, millest kunagi... keegi Ajaxi logoga kasutaja oli... sai räägitud, et pigem kohtunike kvaliteet langeb, sest arvuti justkui võtab neilt kohustusi, tööd vähemaks - tulemuse saavutamiseks on pinge oluline. Samas positiivse noodi pealt - mis läheb halvemaks, saab minna ka paremaks

Ma arvan, et Oliver räägib sellest (võib olla enda teadmata), et ennem VARi tehti kohtunikele ülekohut (sest kedagi on vaja süüdistada). Nüüd aga tõdeme, et kohtunikud on saamatud. Ja kui võtta VAR ära, siis jäävad kohtunikud juba igasuguse kaitseta ning ülekohtust saab normaalsus (ehk need, kes ennem said aru, et tegemist on ülekohtuga... neid inimesi jääb veelgi vähemaks).
    Ma arvan, et see on ka üks põhjustest, millepärast ei saa VARi (vähemalt mitte praegu) mängust eemaldada. Vähemalt isegi mina ei teeks seda.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Saad aru küll ju. VAR kontrollis, kas värav on legitiimne ja tõenäoliselt vaatas ka löögi jõhkruse üle ning leidis, et otse punast ei vääri. Kui ref oleks punase andnud, oleks VAR ta ikkagi monitori juurde kutsunud, sest see ei olnud vägivaldne käitumine. Aga see tsirkus, mida Son tegi.. kaua läheb aega, et selle eest karistusi andma hakata? Ma olen varsti nagu kesa, et korrutan sama asja, aga kuidas hokis saab kohtunik käigupealt aru, kui üks vend kukub kergelt ja jalgpallis ei saa? Kaua tolereeritakse sellist rivaldotsemist? Ja miks? Veab, et nad tattoo nõeltega harjunud on, muidu ei saaks neid eitesid vaktsineeridagi ju!
    No minu meelest see käsi näos temaatika tuleks üldse üle vaadata. Praegu on see reegel 10x pehmem kui olla võiks.
    Minu jaoks tuleneb see täpselt sellest, et kusagil on otsustatud - käsi ebaloomuliku liigutusega nägu puutub = kollane ... ja siis on vaja see kollane ju välja rääkida/mängida. Seda teevad Pooli mehed, City mehed, ManU mehed, Spursi mehed.

Kui lõpetataks mingite riivakate eest vigade andmine, siis poleks midagi seal välja näidelda ka ju - asjal poleks lihtsalt tulemust.

Aga korra postituse alguse juurde tulla "saad aru küll ju" - ega ausalt ei saa. Kui kohtunik läheb tagasi ja näeb oma eksimust, siis minu meelest oleks elementaarne see täies ulatuses ära parandada. Sest antud juhul kui otustati, et käsi käis näos, siis see oli täiesti kindel (teine) kollane kaart.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    No minu meelest see käsi näos temaatika tuleks üldse üle vaadata. Praegu on see reegel 10x pehmem kui olla võiks.
    Minu jaoks tuleneb see täpselt sellest, et kusagil on otsustatud - käsi ebaloomuliku liigutusega nägu puutub = kollane ... ja siis on vaja see kollane ju välja rääkida/mängida. Seda teevad Pooli mehed, City mehed, ManU mehed, Spursi mehed.

Kui lõpetataks mingite riivakate eest vigade andmine, siis poleks midagi seal välja näidelda ka ju - asjal poleks lihtsalt tulemust.

Aga korra postituse alguse juurde tulla "saad aru küll ju" - ega ausalt ei saa. Kui kohtunik läheb tagasi ja näeb oma eksimust, siis minu meelest oleks elementaarne see täies ulatuses ära parandada. Sest antud juhul kui otustati, et käsi käis näos, siis see oli täiesti kindel (teine) kollane kaart.
    Millal selliste asjade eest kollane on antud? Ära kammisid?

Lisaks son hoidis kätt ees ja lasi selle lahti, inertsist sai ise pihta. Viga siin ei olnud. Pärast seda söödeti veel pall tagasi ja alustati uuesti rünnakut. Rõve eksimus kohtunikelt selline otsus teha.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Millal selliste asjade eest kollane on antud? Ära kammisid?

Lisaks son hoidis kätt ees ja lasi selle lahti, inertsist sai ise pihta. Viga siin ei olnud. Pärast seda söödeti veel pall tagasi ja alustati uuesti rünnakut. Rõve eksimus kohtunikelt selline otsus teha.
    Teinekord kui esitad avalduse "Linnuka alternatiivuniversiumi ränt" siis maini see dislciamerina ära.
    Hakkasin hetkeks lugema nagu tavalist postitust juba.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Teinekord kui esitad avalduse "Linnuka alternatiivuniversiumi ränt" siis maini see dislciamerina ära.
    Hakkasin hetkeks lugema nagu tavalist postitust juba.
    päriselt, vb biased memory, aga ma reaalselt arvan, et kõik sellised asjad vilistatakse maksimaalselt veaks. kollast? vb 1 juhul 20st?
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Varchenster Unitedi fänni/fänne kuulmas var/kohtunike kohtunike eksimustest on jätkuvalt räigelt hale ja kahepalgeline. Ilma helpita te oleks npoweri sats.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Varchenster Unitedi fänni/fänne kuulmas var/kohtunike kohtunike eksimustest on jätkuvalt räigelt hale ja kahepalgeline. Ilma helpita te oleks npoweri sats.
    jep, kui poleks mctominay olukord veaks loetud vari poolt, siis oleks united spursi võitnud ja liigas teine!
    Je suis Nasfal

Algupärane

Vahelduseks uudis, mis ühtegi inglise kohtunike fänni külmaks ei jäta
    Proosit ja hõissa !
    https://www.bbc.com/sport/football/56734091
    299195

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas INCE Vaata postitust
    Vahelduseks uudis, mis ühtegi inglise kohtunike fänni külmaks ei jäta
    Proosit ja hõissa !
    https://www.bbc.com/sport/football/56734091
    inglise kohtunikel on fänne? äkki seepärast nad peavadki omavahel abielluma
    ★★★★★★

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kuidas siis viisakalt öelda...Anthony Taylor ilmselt valib sotse!?

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

njh, makaronid alati ekremehed old, sisimas
    ★★★★★★

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi