320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kusjuures, soccernet või Järvela vms ka kirjutas sellest reeglimuudatusest. Sain samamoodi aru, nagu linnukas. Aga kui see on fakenews, siis see on küll puhas rõõm.
    Eestis alates sellest suvest.

    Edu mängimine

    Kui kohtunik mängib edu olukorras, mille eest mängijat tulnuks hoiatada/eemaldada, kui mäng oleks koheselt peatatud, siis tuleb vastav distsiplinaarkaristus määrata järgmisel mängupausil. Kui aga rikkumiseks oli ilmse väravavõimaluse peatamine, tuleb mängijat hoiatada ebasportliku käitumise eest. Kui rikkumiseks oli lubava rünnaku peatamine, siis rikkujat kaardiga ei karistata.

    Kommentaar


      Eilne kübaratrikk nüüd nähtav ka TV3 Sport lehel.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Palun loe uuesti muudatused läbi.
        Ära kuuluta siin valesid
        Ei olnud ma ainukene, kes sellet reeglist valesti aru sai, sellepärast kirjutasin ka 'peaks', sest polnud kindel.

        The IFAB
        @TheIFAB
        ·
        Jul 2
        New: LAW CHANGES 2020/21

        If the referee plays ADVANTAGE for an offence which ‘interfered with or stopped a promising attack’, the caution (yellow card, YC) is NOT issued

        Aga see reegel on iikka väga rõve kui ma sellest nüüd õigesti aru saan. Taktikalised vead on jalgpallirõvedus ja nüüd ei tohi kollast ka anda? Või äkki saan ma ikka siin valesti aru?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Väga vales suunas ollakse nende reeglite kohendamisega minemas küll. Järjekordne spetsiifiline olukord, kus ametlikult reeglimuutusega premeeritakse kaitsefaasis räpast ja küünilist mängu ning otseselt julgustatakse rohkem sedaviisi mängima. Seda ajal, kus kaitsjate võimekus puudulikust mängulugemisest ja valest positsioonivalikust tulenevaid eksimusi toore jõu ja kiirusega ära lappida on suurem kui kunagi varem.

          Kõigepealt viimase mehe vea reegli pehmendamine, siis jabur käega mängu reegel, mis valdavalt ründavat poolt karistas ning nüüd see viimane lollus taktikaliste vigade karistamata jätmisega edu andmise korral - ei saa aru, kuidas reeglite muutmisega tegelevad inimesed ei mõista, et karistuste peamine eesmärk on teatud ebasportlikumat või ohtlikumat sorti vigade ennetamine. On ilmne, et kui leevendada neid karistusi muutub mäng vältimatult räpasemaks ja robustsemaks.

          Korralik kivipallurimentaliteet ikka valitseb ka oluliste jalgpallifunktsionääride seas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Aga see reegel on iikka väga rõve kui ma sellest nüüd õigesti aru saan. Taktikalised vead on jalgpallirõvedus ja nüüd ei tohi kollast ka anda? Või äkki saan ma ikka siin valesti aru?
            Sa praegu saad selles suhtes valesti aru, et kollast kaarti ei tohi enam anda siis, kui lubav rünnak jääb alles. Ehk siis selle tehtud veaga ei juhtunud midagi ega ründav võistkond ei kaotanud midagi.

            Loogika küsimus, et kuidas saab kollase põhjus olla "lubava rünnaku peatamine", kui lubav rünnak tegelikult jätkus?

            Ja samamoodi jäävad alles need kaardid, kus edu antakse olukorras, kus vead on hoolimatud või siis küünilised, mida taktikalised vead kipuvad olema.

            Kommentaar


              Teatati uus rahvavaenlaste grupp. Platsis on kaks uut nägu: Darren England ja Robert Jones. Mõlemad tegid mullu oma esimese matši maailma parimas liigas juba ära. Esimene vajas VAR-i abi, et penalti määramiseni jõuda.

              Edit: link korras.

              Kommentaar


                Ilma VAR-ta oleks Walker-Petersi mäng praeguseks mängitud olnud.

                Kommentaar


                  Targett ei saagi viimase mehe vea eest punast?

                  e: Jah, ma tean, et topeltkaristust ei ole kui palli mängida. Aga Targett oli küll väga kaugel palli mängimisest.

                  Kommentaar


                    Video siis:


                    Suht close call, pigem tahaks punase anda jah.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Video siis:


                      Suht close call, pigem tahaks punase anda jah.
                      See oleks küll täiesti lamp punane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        See oleks küll täiesti lamp punane.
                        Tegelikult ma olen mõelnud, et päris põnev oleks kui mängu kommenteerivad ajakirjanikud käiksid EJLi kohtunike koolitusel. Hea silmaringile.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Tegelikult ma olen mõelnud, et päris põnev oleks kui mängu kommenteerivad ajakirjanikud käiksid EJLi kohtunike koolitusel. Hea silmaringile.
                          Jup, ses osas tark minu poolt kirjutada 10 sekundi järel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Tegelikult ma olen mõelnud, et päris põnev oleks kui mängu kommenteerivad ajakirjanikud käiksid EJLi kohtunike koolitusel. Hea silmaringile.
                            Ja kohtunikud võiksid paar hooaega liigat mängida.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Munnis
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Iga käsi on nüüd pennal? Täiesti naeruväärne...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X