320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Vaatasin toda Crystali ja Bournemouthi kokkuvõtet ning ühel Crystali rünnaku ajal (vist) oli ühel nende mängijal juhuslik käsi, kes söötis palli näiteks Zaha'le ja too võinuks ka vähe pingutada ning peale lüüa. Ütleme, et pall läinuks väravasse. Ma saan aru, et antud värav oleks tühistatud, sest käsi ja jutud. Kui aga Zaha driblanuks või söötnuks veel edasi ja tulnuks värav, kas siis oleks värav tühistatud? Või mis hetkest toda käe ja palli puudet enam arvesse ei võeta?
    reeglite järgi rünnaku ülesehitusel, ehk siis reeglite järgi oleks mõlemad väravad ära võetud. oleks Zaha kohe peale kõmmutanud või driblanud ja võrku löönud.

    Premi reeglitest (mitte lambisest wikist)
    All goals scored in the Premier League will automatically be checked by the Video Assistant Referee (VAR).

    They will check for any infringements by the attacking team in the attacking possession phase that led to the goal.

    Attacking posession phase:
    The starting point for a phase of play that leads to a goal or penalty incident will be limited to the immediate phase and not necessarily go back to when the attacking team gained possession.

    Other factors for consideration will be the ability of the defence to reset and the momentum of the attack.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      quote then please? ja reeglid on ilusti pdf failina premi kodukal üleval

      Ja kui sa nii teadja oled, siis äkki viitsid mõne päris viite visata sellele reeglile? FIFA enda reeglid lõppevad 17ga ära btw.
      Ei saa aru, millest jutt on. Ongi 17 reeglit ja keegi pole midagi muud väitnud. Mulle pole vaja midagi linkida, saan aru ja aktsepteerin, et erinevad kohtunikud tõlgendavad sarnaseid olukordi erinevalt. Sina arvad, et kuskil on olemas või peaks olemas olema standartiseeritud Linnupoja koodeks, kus kõik olukorrad saavad alati identse vile (ning et Man Utd kaotab pidevalt punkte, sest kohtunikud seda koodeksit ei järgi).

      Kommentaar


        Algselt postitas COYI Vaata postitust
        Ei saa aru, millest jutt on. Ongi 17 reeglit ja keegi pole midagi muud väitnud. Mulle pole vaja midagi linkida, saan aru ja aktsepteerin, et erinevad kohtunikud tõlgendavad sarnaseid olukordi erinevalt. Sina arvad, et kuskil on olemas või peaks olemas olema standartiseeritud Linnupoja koodeks, kus kõik olukorrad saavad alati identse vile (ning et Man Utd kaotab pidevalt punkte, sest kohtunikud seda koodeksit ei järgi).
        Ei, ma ei arva seda ja ka viimases postituses isegi mainisin sulle seda.

        Ei, sa tõid välja wikipedia 18. reegli - sa oled muud väitnud.

        On mõned olukorrad mis on standartiseeritud ja mõned mitte. Lihtne.

        nice try
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas NuFc Vaata postitust
          inglaste kommentaare lugedes siis ei olda selle punasega rahul.
          Kivipalluri mentaliteet ning nostalgiline igatsus idealiseeritud mängustiili järele, mida reaalsuses kunagi olemas pole olnud.

          Kommentaar


            Kas ManU sai tõesti just selle eest penalti, et Sissoko lõi Rashfordi jalast mööda ning Rashford langes selle löögiga kaasnenud tuulehoost pikali?
            Mitte, et mul oleks kurb meel kui Spurs lutti saab, aga taaskord tõstatab VARi poindi küsimuse. Palun kaotage see ära, sest see pole peaaegu mitte ühtegi otsust teinud lihtsamaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
              Kas ManU sai tõesti just selle eest penalti, et Sissoko lõi Rashfordi jalast mööda ning Rashford langes selle löögiga kaasnenud tuulehoost pikali?
              Mitte, et mul oleks kurb meel kui Spurs lutti saab, aga taaskord tõstatab VARi poindi küsimuse. Palun kaotage see ära, sest see pole peaaegu mitte ühtegi otsust teinud lihtsamaks.
              Sissoko astus rashfordi jala peale, ehk vaata olukord uuesti üle.

              Lisaks, et isegi kui var on sitt, vähemalt päästavad vähemalt ühe või kaks olukorda ära, ehk kasutegur on ikka sees.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                Kas ManU sai tõesti just selle eest penalti, et Sissoko lõi Rashfordi jalast mööda ning Rashford langes selle löögiga kaasnenud tuulehoost pikali?
                Mitte, et mul oleks kurb meel kui Spurs lutti saab, aga taaskord tõstatab VARi poindi küsimuse. Palun kaotage see ära, sest see pole peaaegu mitte ühtegi otsust teinud lihtsamaks.
                Astus jala peale.

                Kommentaar


                  Minu point on selles, et tänu VARile on tekkinud nii palju tarbetud "bürokraatiat." Jalgpall on muutunud mingiks aritmeetikaks, kus on pikad seisakud, suluseise mõõdetakse millimeetrites, "käe" tõlgendus on jätkuvalt sama, ehk ei ole selgust kust algab käsi ja kust õlg. Lisaks veel olukordade tagasitoomised. Kui kaugele me hakkame mängus tagasi minema, et võtta ära ntks penalti või värava otsus. I could go on..

                  ja see jalale "astumine" - taaskord, seal oli vbl mingi õrn riive, aga see ei olnud viga. Keskväljal oleks kohtunik öelnud selle peale, et tõuski püsti. Tase muidugi ka see, et kohtunik määras selle otse penaltiks ning ei küsinud VARilt üle. Linki kah https://streamja.com/Z37g

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                    Minu point on selles, et tänu VARile on tekkinud nii palju tarbetud "bürokraatiat." Jalgpall on muutunud mingiks aritmeetikaks, kus on pikad seisakud, suluseise mõõdetakse millimeetrites, "käe" tõlgendus on jätkuvalt sama, ehk ei ole selgust kust algab käsi ja kust õlg. Lisaks veel olukordade tagasitoomised. Kui kaugele me hakkame mängus tagasi minema, et võtta ära ntks penalti või värava otsus. I could go on..

                    ja see jalale "astumine" - taaskord, seal oli vbl mingi õrn riive, aga see ei olnud viga. Keskväljal oleks kohtunik öelnud selle peale, et tõuski püsti. Tase muidugi ka see, et kohtunik määras selle otse penaltiks ning ei küsinud VARilt üle. Linki kah https://streamja.com/Z37g
                    Oleksid sa näinud, mille eest Vardy täna kollase sai...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                      Minu point on selles, et tänu VARile on tekkinud nii palju tarbetud "bürokraatiat." Jalgpall on muutunud mingiks aritmeetikaks, kus on pikad seisakud, suluseise mõõdetakse millimeetrites, "käe" tõlgendus on jätkuvalt sama, ehk ei ole selgust kust algab käsi ja kust õlg. Lisaks veel olukordade tagasitoomised. Kui kaugele me hakkame mängus tagasi minema, et võtta ära ntks penalti või värava otsus. I could go on..

                      ja see jalale "astumine" - taaskord, seal oli vbl mingi õrn riive, aga see ei olnud viga. Keskväljal oleks kohtunik öelnud selle peale, et tõuski püsti. Tase muidugi ka see, et kohtunik määras selle otse penaltiks ning ei küsinud VARilt üle. Linki kah https://streamja.com/Z37g
                      ta astus jala peale, selge penalti.

                      suluseise loetakse algusest peale millimeetritest ja pikki seisakuid ei ole. kui sulle var ei meeldi, palun leia päris argumendid mitte ära kasuta vanaema lelle heietusi.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Oleksid sa näinud, mille eest Vardy täna kollase sai...

                        https://metro.co.uk/2019/12/04/leice...ence-11272599/
                        Kollased kaardid ei kuulu VAR-i haldusalasse. Kollase kaardi andmine/andmata jätmine on ikka puhtalt kohtuniku otsus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                          Kollased kaardid ei kuulu VAR-i haldusalasse. Kollase kaardi andmine/andmata jätmine on ikka puhtalt kohtuniku otsus.
                          Teeb nüüd lingi lahti ja vaatab milles point oli ka ehk?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Teeb nüüd lingi lahti ja vaatab milles point oli ka ehk?
                            Jutt oli kollase kaardi andmisest. Kui kohtunik otsustab daivi eest kollase anda siis ei saa VAR seda tagasi võtta, kuna kollaste kaartide üle otsustab kohtunik. Vastasel juhul ei oleks kohtunikku ju enam üldse vaja kui VAR kõik töö ära teeb. Nagu ma lugesin siis oleks pidanud sealt hoopis penalti määrama ja see on juba VAR-i teema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                              Tase muidugi ka see, et kohtunik määras selle otse penaltiks ning ei küsinud VARilt üle. Linki kah https://streamja.com/Z37g
                              Kust see teadmine, et üle ei vaadatud? Mujal liigades vaadatakse kõik penaltid mu meelest jooksvalt üle. Briti saartel on teistmoodi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Kust see teadmine, et üle ei vaadatud? Mujal liigades vaadatakse kõik penaltid mu meelest jooksvalt üle. Briti saartel on teistmoodi?
                                VAR vaatas üle.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X