Lehekülg 106, kokku 110 EsimeneEsimene ... 65696102103104105106107108109110 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 2182
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ha ha wut?
    holy shit.... see on ehe näide kuidas var pole erapooletu....

See on olukord kus peaks kindlasti järgnema vilistamise keeld, sest muidu saadad hea signaali mõnele härrasmehele, et vilemehi saab lihtsalt ära osta ja karistust ei järgne.
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Täiesti uskumatu. Alustuseks ei saadeta Brunot duši alla nii kahel-kolmel eri korral, peale mida läks kogu mäng täielikuks lõhkumiseks mõlemalt poolelt ning seejärel teises mängus leitakse täiesti arusaamatu suluseis
    VAR võib sekkuda vaid punase kaardi määramise korral, teise kollase puhul ei saa sekkuda. Kui arvad, et mõni Brunolovemasteri viga oli punast väärt, siis palun gifi/videot, sest ei mäleta ausõna ühtegi roosakat olukordagi, teise kollase hõngu mõnes olukorras oli, aga see ei puutu VARi valdkonda.

Sellest mängust võiks pigem pickfordi välja tuua, kes lõi Maguire'ile jalaga kõhtu. Olen nõus, et nõme penalti kuna olukorda see viga ei muutnud, aga minu silma järgi siiski kindel pendla koht - tühjast kohast jalaga kõhtu. (Bruntsik sai esimese kollase palju palju palju leebema olukorra eest)
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    VAR võib sekkuda vaid punase kaardi määramise korral, teise kollase puhul ei saa sekkuda. Kui arvad, et mõni Brunolovemasteri viga oli punast väärt, siis palun gifi/videot, sest ei mäleta ausõna ühtegi roosakat olukordagi, teise kollase hõngu mõnes olukorras oli, aga see ei puutu VARi valdkonda.

Sellest mängust võiks pigem pickfordi välja tuua, kes lõi Maguire'ile jalaga kõhtu. Olen nõus, et nõme penalti kuna olukorda see viga ei muutnud, aga minu silma järgi siiski kindel pendla koht - tühjast kohast jalaga kõhtu. (Bruntsik sai esimese kollase palju palju palju leebema olukorra eest)
    Ei, ma ikka pidasin teist kollast silmas ja rääkisin kohtuniketööst üldiselt, mitte konkreetselt VARist. Punast muidugi ei olnud kuskil.

Selle Maguire’i olukorra juures olen ka pigem sinuga nõus, küll ja veel sarnastest olukordadest pendlaid määratud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

kõik heitisid mu joonte tõmbamise juttu siin aasta aega tagasi, see leedsi disallowed värav on ehe näide sellest mida mõtlesin. kohtunik saab ise valida kus kohast joone tõmbab - tahab väravat või mitte.

Üldiselt on siiski VAR hea olnud nende joontega, peab tunnistama, aga vot selliste olukordade takistamiseks on mingit muutust vaja.

igaksjuhuks lisan juurde, et VAR on vajalik ja hea, lihtsalt reegeleid on vaja.
    Je suis Nasfal

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Aga Kouyate hoiab seal sulu ära ju, miks seda joont clyneiga võrreldatakse? Vähemalt minu arust jookseb see joon Kouyate kottide jalge vahelt läbi?

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Aga Kouyate hoiab seal sulu ära ju, miks seda joont clyneiga võrreldatakse? Vähemalt minu arust jookseb see joon Kouyate kottide jalge vahelt läbi?
    õigus, aga samas clyne katab ka sulu ära kui aus olla
    Je suis Nasfal

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

pilt natuke nurga all on siis tõmbab siin osadel kohe protsessori krussi.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    pilt natuke nurga all on siis tõmbab siin osadel kohe protsessori krussi.
    selgita siis minusugustele ullikestele palun.

edit: aaaaaaaaaa uus käe reegel, õlaga võib mängida ehk sellepärast pole joon tõmmatud kaenlaaugust. sssssssssssssssssssssssselve, olin loll. otsus õige (vist). õltsid on täna oma töö teinud.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

selgita siis minusugustele ullikestele palun.

edit: aaaaaaaaaa uus käe reegel, õlaga võib mängida ehk sellepärast pole joon tõmmatud kaenlaaugust. sssssssssssssssssssssssselve, olin loll. otsus õige (vist). õltsid on täna oma töö teinud.
    A kui reaalselt lööd õlavarrega siis võetakse käsi 😀
    Nali on see asi.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    A kui reaalselt lööd õlavarrega siis võetakse käsi ��
    Nali on see asi.
    Kas peale uue käe reegli tulekut on selliseid olukordi olnud?

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Nüüd vist pannakse mõned kaamerad ka joontega paralleelselt. Praeguste kaameratega ainuõige otsus, polnud aru saada, kas pall oli väljas või mitte, aga fakt, et joontega paralleelseid kaameraid pole, on päris uskumatu.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Mis need reeglid on käe osas? Mitu kätt täna, mis varasemalt pendlaks varitud jäänud tähelepanuta.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Mis need reeglid on käe osas? Mitu kätt täna, mis varasemalt pendlaks varitud jäänud tähelepanuta.
    kas keegi neist üldse aru saab? Enne viimaseid muutatusi ma arvasin et saan. Nüüd ei tundu küll enam nii.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

kas keegi neist üldse aru saab?
    Kihlveokontorid?

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

kas keegi neist üldse aru saab? Enne viimaseid muutatusi ma arvasin et saan. Nüüd ei tundu küll enam nii.
    Särk pole käsi.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Everton - Arsenal mängus sai Dominic Calvert-Lewin liiga aeglaselt platsilt lahkumise eest kollase. see mingi uus asi pole? Ei tundunud küll mingit ülemäärast venitamist
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Everton - Arsenal mängus sai Dominic Calvert-Lewin liiga aeglaselt platsilt lahkumise eest kollase. see mingi uus asi pole? Ei tundunud küll mingit ülemäärast venitamist
    Venitas ikka päris korralikult platsilt lahkumisega. Minu meelest peaksid kohtunikud rohkem sellist venitamist karistama hakkama.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Venitas ikka päris korralikult platsilt lahkumisega. Minu meelest peaksid kohtunikud rohkem sellist venitamist karistama hakkama.
    Ei suuda ära oodata kui igale venitajale kollast hakatakse näitama.

Teine asi mis häirib on palli minema löömine või kaasa võtmine kui vastaste karistuslöök/out on. Igakord võiks selline asi kollane olla, annaks mängu põnevusele ka juurde.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Teine asi mis häirib on palli minema löömine või kaasa võtmine kui vastaste karistuslöök/out on. Igakord võiks selline asi kollane olla, annaks mängu põnevusele ka juurde.
    MM2006 prooviti seda. Mängijad ikkagi puutusid palli vile järel. Kollaste ja punaste arv alagrupiturniiril tõusis järsult, mis eskalleerus Holland - Portugali mänguga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud