320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Teles näiteks oli üldine arvamus, et polnud nagu viga De Gea vastu. Nii arvasid näiteks van Persie, R. Kean, G. Neville, M. Owen.
    vanad mehed unustavad reeglid ära vahepeal, van dijk ei puutunud palli ja hüppas de geale sisse, millisest otsast see ükskõik kelle arust pole viga huvitav.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Minu meelest ei peaks VAR seal sekkuma. Vähemalt oma reeglistiku järgi. Pawson näeb olukorda, paneb vile suu juurde, aga jätab vilistamata sest ? Loodabki VARi peale või tema meelest pole tegu veaga ? Ühel juhul on ta debiilik ja teisel juhul ei ole tegemist ju clear ja obvious eksimusega ? Või on v ? Ma ei ütle, et see ei ole viga. CLis , ELis on kindlalt , pole küsimustki. Inglismaal selline so so. Väravavahid ütlevad, et viga, väljakumängijad, et ei ole. Mis sai sellest, et kohtunikud peaksid ise käima monitore piilumas. Käis mõni ka see mänguvoor ?

      e. mul jäi lisamata, et Pawson lubas Everon- Man utd mängus sarnase olukorra VARina läbi, kui Calver-Lewin sarnaselt DDG-le sisse hüppas. Seda enam tundub imelik, et monitori vaatam ei jooksnud.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Minu meelest ei peaks VAR seal sekkuma. Vähemalt oma reeglistiku järgi. Pawson näeb olukorda, paneb vile suu juurde, aga jätab vilistamata sest ? Loodabki VARi peale või tema meelest pole tegu veaga ? Ühel juhul on ta debiilik ja teisel juhul ei ole tegemist ju clear ja obvious eksimusega ? Või on v ? Ma ei ütle, et see ei ole viga. CLis , ELis on kindlalt , pole küsimustki. Inglismaal selline so so. Väravavahid ütlevad, et viga, väljakumängijad, et ei ole. Mis sai sellest, et kohtunikud peaksid ise käima monitore piilumas. Käis mõni ka see mänguvoor ?
        inimene eksib, saad aru? inimene ei näe ühte olukorda aegluubis kordusest. see on nii rumal jutt, et kohtunik NÄGI olukorda ja VAR ei peaks sekkuma.

        inglismaal selline so so? ühesõnaga võib kastis inimesele sisse joosta nii, et ta pikali lendab ja see pole viga? selge, väga ilusad arusaamised reeglitest sul - eks see selline eesti jalgpallifänni tase ole, sama sitt kui eesti jalgpall ise, loodetavasti tulevad noored peale.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          inimene eksib, saad aru? inimene ei näe ühte olukorda aegluubis kordusest. see on nii rumal jutt, et kohtunik NÄGI olukorda ja VAR ei peaks sekkuma.

          inglismaal selline so so? ühesõnaga võib kastis inimesele sisse joosta nii, et ta pikali lendab ja see pole viga? selge, väga ilusad arusaamised reeglitest sul - eks see selline eesti jalgpallifänni tase ole, sama sitt kui eesti jalgpall ise, loodetavasti tulevad noored peale.
          Mängu ise ei näinud aga kui seal ei olnud tegu punase kaardi olukorraga siis ei olekski VAR seal sekkuda saanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas NuFc Vaata postitust
            Mängu ise ei näinud aga kui seal ei olnud tegu punase kaardi olukorraga siis ei olekski VAR seal sekkuda saanud.
            nagu stok juba mainis, siis sai küll sekkuda, sest tegu oli väravaga. lisan veel ära, et VAR sekkus ja võttis värava ära.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Selle teema võiks üldse ära kustutada siin. Päris müstika, kuidas te viitsite jämmida absoluutselt iga kord.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Selle teema võiks üldse ära kustutada siin. Päris müstika, kuidas te viitsite jämmida absoluutselt iga kord.
                äkki peaks terve foorumi ära kustutama? igalpool kõik kirjutavad!
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  nagu stok juba mainis, siis sai küll sekkuda, sest tegu oli väravaga. lisan veel ära, et VAR sekkus ja võttis värava ära.
                  No aga milles siis üldse probleem on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                    No aga milles siis üldse probleem on?
                    kohtuniku käitumine ning tema ebakompetentsus.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      kohtuniku käitumine ning tema ebakompetentsus.
                      Jep, var ajab närvi jah. Derbydes juba teist korda eelistati manu.

                      Siin on üks tore video ka, kus manu lengend selgitab miks kohtunik ei vilistanud kohe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Jep, var ajab närvi jah. Derbydes juba teist korda eelistati manu.

                        Siin on üks tore video ka, kus manu lengend selgitab miks kohtunik ei vilistanud kohe.
                        https://youtu.be/2wdDZn7kUps
                        Kõik eksivad. Eksivad ka ininesed stuudios. Kohtuniku mitte vilistamine pole nii hull kui see vile suhu toppimine ja lolli näoga vahtimine, ja siis ei suuda mängijaid rahustada ka, et var klaarib sorry ma ei näinud vaid jagab kollaseid.

                        Kohtunik eelistas siin mängus kõvasti pooli, typical prem.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Kohtunik eelistas siin mängus kõvasti pooli, typical prem.
                          Ja see on fakt, eks?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Ja see on fakt, eks?
                            Tal on ikka väga hapud viinamarjad, ning mõtestatud teksti sealt väga ei tule.
                            Aga samas naljakas, et viha Liverpooli vastu on nii hull, et segab elu elamist.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              Tal on ikka väga hapud viinamarjad, ning mõtestatud teksti sealt väga ei tule.
                              Aga samas naljakas, et viha Liverpooli vastu on nii hull, et segab elu elamist.
                              Kus mu viha pooli vastu välja tuleb? Reaalselt kas teil elus paremat pole teha kui mi gi suvalise foorumlase sõnadest oma välja mõeldud suva välja lugeda. Ainukene probleem on mul premi sittade kohtunikega. Seal mängus lihtsalt minu objektiivne arvamus, et kohtunik vilistas 50 50 olukorrad enamasti pooli kasuks. Liverpool oli patem on hetkel maailma parim tiim, mis kuradi hapud viinamarjad? Ja mjaasa ei see ei ole fakt, dollarid on troller ja peale selle üks mu parimaid sõpru, et ma ei näe mingit issuet mu postituses. Arenege vms, see on nii kurb kui sitt tase on keskmisel eesgi jalgpalli fänni jalka iq

                              Edit: telefoniga kirjutatud, ei hakka parandama teksti. Aga lisaks juurde, et kui pool foorumit ei tea suluseisu reeglit ja ajavad totaalselt häma suust, siis kuidas jääb ette see kui mina ütlen, et "kohtunik oli pooli poolt see mäng" nagu what the actual fuck su peas peab toimuma, et see kraani lahti keerab?

                              Kas teid kõiki kiusatakse tööl või naised jätsid maha või mis värk on, reaalselt ei saa aru. Mingi common värgendus peab olema, et ühiselt võtta iga postituse kallal, aga keep going, mind see ei häiri, õnneks mõni asjalikum vend satub ka sekka ja saabki mõnele asjale teise nurga alt tänu sellele vaadata ja õppida enda vigadest ja valedest arvamustest.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Keegi suudab mulle selle mehe fenomeni lahti seletada või?
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X