320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sekundeeriks seda Coutinho olukorra küsimust. See on teine kollane, mis ta saanud on see hooaeg karistuslöögi blokeerimise eest. Samas pidevalt seistakse kiirel lahti mängimisel ees ja ma saan aru, et kui kohtunik veel vilistab, siis peab ta eest ära tulema. Samas Coutinhole on kohe pall jalgadesse löödud ja kollane.. et kas siis kiiret lahti mängimist üldse võib blokeerida või ongi kollast väärt viga?
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Vahe on selles, et kas mängija eemaldub pärast viga olukorrast või mitte. Esimese olukorra puhul on kaart 100% õige otsus, sest segas ja mökutas ta seal päris pikka aega peale vilet. Teise olukorra puhul keeras selja ning eemaldus pallist, kui talle see pihta löödi. Muidugi ta tegi seda meelega, videostki näha, et vaatab üle õla lootes pallile ette jääda kuid jah... Vahe on ees töllerdamisel ja olukorrast eemaldumisel.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Rein või keegi kohtunik võiks lahti seletada, miks selles teises Coutinho olukorras kohtunik lasi karka uuesti lahti mängida? See, et punane pold on obv.
        Liikuvat pilti palun. Ma ei tea mis olukorrast jutt käib?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar



          @8:00

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Jah, mulle tehti ka pubis kiirkursus ja sain lõpuks teada, et tegelikult ei tohi takistada vastasel palli lahtimängimist, aga seda tuleb teha kuidagi möödaminnes, näiteks keerad selja ja loivad aeglaselt seal ees. Lihtsalt rahvaliigas ei anta kaarti selle eest, kui sunnid vastaseid vilega mängu küsima.
            Kui vastane ütleb, et vilega tahab mängida, siis jah ei saa kaarti. Aga kui ta hakkab lahti mängima ja sa segad, siis kollane.

            Kommentaar


              Esimene olukord- jah, on liiga lähedal ja vastane meelega lööb talle pihta, sellise asja eest ei anta kollast.
              Teine olukord, olukorrale seljaga ja liigub eemale ning isegi üritab palli eest ära hüpata. Samuti ei ole kollane.

              Kollane anatkse ikka siis kui kaitsva võistkonna mängija on liiga ligidal, näoga palli poole ja paneb jala ette, et palli kiiresti lahti mängida ei saa.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Nii Nii, meie staarkohtunikud Priit ja Rein räägivad erinevat juttu @Coutinho esimene olukord. Mida reeglid ütlevad?

                Kommentaar


                  Kui oled karistusalas ja näed, et vastane hakkab palli väravale lööma, siis keerad selja ja viskad käed laiali ning pall tabab kätt. Tahtlik käega mäng?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Nii Nii, meie staarkohtunikud Priit ja Rein räägivad erinevat juttu @Coutinho esimene olukord. Mida reeglid ütlevad?
                    Esimene olukord, seletan pikemalt- jah, on liiga lähedal, nõus. Selle asemel, et küsida kohtunikult vilet, paneb silmad kinni ja kütab meelega. Ilmselgelt tahtiski mängijat tabada, mitte palli lahti mängida. Jään ikka endale kindlaks, sellise asja eest ei anta kollast.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Aga mu küsimus oli (eriti teist olukorda silmas pidades), et kui see vastane nii lampi lahti mängib. Siis miks kohtunik karka uuesti lahti laseb mängida? Võiks ju nagu mängul lihtsalt edasi lasta minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Esimene olukord- jah, on liiga lähedal ja vastane meelega lööb talle pihta, sellise asja eest ei anta kollast.
                        Teine olukord, olukorrale seljaga ja liigub eemale ning isegi üritab palli eest ära hüpata. Samuti ei ole kollane.

                        Kollane anatkse ikka siis kui kaitsva võistkonna mängija on liiga ligidal, näoga palli poole ja paneb jala ette, et palli kiiresti lahti mängida ei saa.
                        Ja kui kollast ei anta, siis peaks ju mäng edasi minema? Et lööb vastu jalgu, pall põrkub sealt kuhuiganes ja mäng läheb edasi. Teises olukorras lasi uuesti lahti mängida, see ei tohiks ju õige olla?

                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kui oled karistusalas ja näed, et vastane hakkab palli väravale lööma, siis keerad selja ja viskad käed laiali ning pall tabab kätt. Tahtlik käega mäng?
                        Selline olukord on koguaeg vaieldav olnud. Et kui kaitsjal on käed laiali ja siis lajatatakse pall vastu kätt. Otsest tahtlust nagu ju ei ole. Aga minu arvates peaks sellises olukorras ikkagi ära karistama, kuna käsi laiali ajades pead sa vähemalt aru saama või möönama, et nüüd võib pall vastu kätt lennata. Nagu karistusõiguses on kaudse tahtluse käsitlus

                        Kommentaar


                          Ilmselgelt Coutinho takistab. On seal siis vahet, kas silmad kinni või mitte - tähtis on, et kohtunik näeks, et vastane takistab määruste vastaselt. Sellepärast on ka mõistlik vea korral kukkuda, et kohtunik saaks aru, et oli viga.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kui oled karistusalas ja näed, et vastane hakkab palli väravale lööma, siis keerad selja ja viskad käed laiali ning pall tabab kätt. Tahtlik käega mäng?
                            Tark kohtunik kaitseb sellistes olukordades oma perset ja läheb kohe juurde ning pakub vilet. Üldiselt see ka vastu võetakse.
                            Kui viskad käed laiali ja mängija üritab selgelt tsenderdada, mitte kätt tabada, siis on pennu. Käe fikseerimisel on esimene asi mida vaadatakse kas käed on loomulikus asendis või mitte. Kui on ebaloomulikus, siis on karistuslöök. Käies inimesel käed laiali ei ole loomulik asend.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kollane anatkse ikka siis kui kaitsva võistkonna mängija on liiga ligidal, näoga palli poole ja paneb jala ette, et palli kiiresti lahti mängida ei saa.
                              Ma ei saa aru, et kollane antakse ainult siis kui jala ette paned?
                              Selgelt meelega takistab kiiret lahtimängu ja on pallil ees, mis erinevus neil on kas paned pea või jala või kolmanda kehaosa ette?
                              Nii hea meel oli selle vile üle, et kollane anti, viimane aeg on hakata ka neid palliga minema jooksvaid tegelasi hoiatama.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                suva see lahtimäng, keegi võiks parem öelda, millal selliseid liigutusi hakatakse ära karistama nagu Arnautovic vs Debuchy. täna lasi karikamängus Amalfitano täpselt samasuguse Bainesi vastu, kes õnneks ei olnud õhus, vaid juba põlvili ja seetõttu pääses kergelt. enamvähem kõige argpükslikum ja samas vastasele ohtlikum asi, mida annab mängus üldse teha.

                                aga noh kindlasti on märksa tähtsam see, et kõik twitteris sündsalt kirjutaksid.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X