320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    lolz. Loogiline mõtlemine pole sul vist tugevaim külg. Mis ma peaks Spursi poolt sinu arust olema, et ma oleks tahtnud Lesterile punktide kaotust?
    Selline asi jääb lihtsalt silma kui küsitavad olukorrad mis mõjutasid mängukäiku läksid ainult ühte auku. Ja arvad, et treenerina sa ise võtaksid kõik need otsused rõõmsalt vastu ning ütleks sitta kah? Edu siis.

    Kommentaar


      Mida vittu, tra kõik käed olid unintentional ju. Puhas vile

      Kommentaar


        Ikka ilgelt ajab mõnedel hooaja edenedes sügelema. Tassitakse tiitlini? What. The. Fuck.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Ikka ilgelt ajab mõnedel hooaja edenedes sügelema. Tassitakse tiitlini? What. The. Fuck.
          This.
          Simpsoni olukord minu arust kohtuniku poolt ka täiesti okei otsus.
          Uskumatu sats ikka, Forster tegi ka päris hullu mängu vastas.

          Kommentaar


            Kõik sõltub mis vaatenurgast asjale läheneda. Romantikuna tore ju - väike vaene Taavet näitab suurtele, rikastele, saamatutele koljatitele, kuidas see mäng käib. Neutraalselt mõeldes oleks Lesteri võit parim asi, mis PLis juhtunud 90ndatest saadik.

            Skeptikuna muidugi piisab vaid vaadata paari tabelit ja jutud paistavad üsna selgena - vigastusetabeli lõpus, penalteid 10 nende kasuks ja kaks nende vastu. Korralik dopinguprogramm, kohtunike favoritism, kosmiline õnn?!? Üks korralik harmooniline mikstuur ehk kõigest sellest?

            Üleüldse, vaadates Leicesteri mängudegraafikut, siis neid tiitliga üle pärjata tundub siiski veel veidi ennatlik. Kui nüüd Arsenal ja/või Spurs korraliku hooajalõpu teeks, võib veel nii mõndagi juhtuda. Hoidku jumal muidugi selle teise variandi eest...

            Kommentaar


              Haha @dopinguprogramm.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Skeptikuna muidugi piisab vaid vaadata paari tabelit ja jutud paistavad üsna selgena - vigastusetabeli lõpus,

                Korralik dopinguprogramm
                Äkki hoopis normaalsed füsiod + läbimõeldud treeningspetsiifika, mis mehi läbi ei tõmba?

                Ja mingist dopinguprogrammist ei tasu küll hetkel rääkida. Eriti veel, kui nendest "The Suni usaldusväärsetest allikatest" on läbi käinud ka ühe A tähega algava meeskonna mängijaid.

                Kommentaar


                  Välistada ei saa midagi, kinnitada hetkel samuti mitte. Võibolla tõesti on täiesti puhtad poisid ja terve hooaeg sama alg11-ga laskmine on korraliku töö tulemus treeningväljakul...või siis äkki sai terve eelmise hooaja relegatsioonitsoonis istuv tiim endale eelmise aasta märtsist endale korraliku mahlapaki kätte. Sest relegatsioonitiimist tiitlivõitjaks on ikka korralik engimasse pakitud müstika. Muidugi inimloomuses on kangelaslugudega kaasa minna ja alati parimat inimestest uskuda. Doping spordis kõlab tõepoolest uksumatult eksole? Kui keegi end aastaga ATP tabelis 100ndalt kohalt tippu mängiks, oleks dopingusüüdistusi praktiliselt võimatu vältida. Ometigi Leicesteri puhul sellest jutu tegemisel naerdakse sind välja?

                  Ma ei baseerunud oma väiteid absoluutselt sellel Suni artiklil, see tundub mingi odav soov tähelepanu saada ja skandaali tekitada.

                  Kui Arse paneb dopingut, siis see vend, kes selle programmiga tegeleb, tuleks päevapealt lahti lasta ja Leicesteri dopinguguru asemele palgata, sest see on kõige sitem doping mida spordimaailm kunagi näinud on - arvestades et viimased 10 aastat on Arsenal ja vigastused nagu sukk ja saabas. Lisaks saatis alles hiljuti UEFA 10 liikmelise delegatsiooni Arse mängijaid testima preemiaks Wengeri kommentaaride eest, et UEFA ei vii piisavalt teste läbi. Keegi vahele ei jäänud, teadaolevalt.

                  Kommentaar


                    Jalgpall on nii vàhetestitud, et seal sùùakse kòike. Ka sinu kullakesed teevad seda. Aga kuidas doping aitab nàiteks hùppeliigese vòi reievigastuse vastu? Ehk asi on pigem taastumisvahendites. Sellest hoolimata on Lester lasmendanud julmalt. Pluss on imelik òelda, et samadel antidopingu tingimustel vòidab just vàikeklubi.

                    Kommentaar


                      Kui nad kõik koos koguaeg rahupiipu tõmbavad, siis isegi saaks debiilik viidata, et näe meeskonnavaimu imevad sisse.

                      Pigem tekkis küsimus, et mis teema näiteks Vardyl tolle käesideme/lahasega on? Tõsteti ta ju sama kättpidi üles, et nagu valus polnud. Mood?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kui nad kõik koos koguaeg rahupiipu tõmbavad, siis isegi saaks debiilik viidata, et näe meeskonnavaimu imevad sisse.

                        Pigem tekkis küsimus, et mis teema näiteks Vardyl tolle käesideme/lahasega on? Tõsteti ta ju sama kättpidi üles, et nagu valus polnud. Mood?
                        Süstimisjälgede varjamiseks.

                        Kommentaar


                          Vigastuste vähesus, värskus...
                          Pigem ikka jah läbimõeldud treeningprotsess - täpsemalt periodiseerimine. Osa treeningute ettevalmistamisel, millest Arsene pole juba aastaid hästi aru saanud. Vigastuste paljususe puhul peaks treener ikkagi endale ja oma treeningmeetoditele ka otsa vaatama. Ranieri (ja ka nt Mourinho) on tuntud treener, kelle käe all vigastusi väga meeletult ei kuhju.
                          Terve hooaeg sama alg11 laskmise kohta võid küll vaadata ka näiteks Mourinho poole, kes ka aastast aastasse Chelseas küllaltki sama tuumikuga mängis. Seda saabki teha, kui treeningprotsessis hoida mehed värsked ja koormust parajalt jagada. Kui mängida mitut sarja korraga, siis on see tõesti raskendatud, samas ikkagi - võimalik.

                          Ei ole midagi müstilist ja eriskummalist. Lihtne jalgpall (oma tugevustele mängitud), hea meeskondlik vaim (kõik mängijad ühe eesmärgi peal väljas ja on valmis ka läbi betoonseina üksteise ja meeskonna eest jooksma), näpuotsatäis õnne õigel hetkel (vigastuste vähesus, mõned squeaky bum time väravad) ja voilà.

                          Selles suhtes, et kui midagi tõesti kunagi välja nüüd tuleb, siis kudos teile, aga praegu tundub küll küllaltki "hapude viinamarjade" keiss või lihtsalt kadedus.
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Krt nalja ei või ka teha, ma isegi ei näinud seda mängu. Leicesteri eelis on kindlasti ka see, et Euroopas ei oldud ja kohalikest karikatest lennati ka suht varakult välja.
                            Selluseid hooaegu ikka juhtub. Ega Leicester ju vaene tiim pole. Selliseid Inglismaal ei olegi, kõigil on raha korralike mängumeeste jaoks.

                            Kommentaar


                              Jep. Ma arvan, et Leicester leiutaski äkitselt imelise treeningprogrammi ning palkas normaalse füsio. See ongi kõik mida vaja teha kui tahad meistriks tulla. Ma usun, et äkki järgmine aasta Norwich võiks ka sama teha. Lahe oleks. Ma ei tea miks nad siiani krdid lihtsalt ei ole viitsinud seda teha lihtsalt? Lollakad.

                              Ning lisaks see üsnagi kahtlase väärtusega ajalehe artikkel just spetsfiiliselt tõi välja ühe Chelsea füsio kes sellega väidetavalt tegeles, ehk Mourinho väikese squadi kasutamine saab sealt kohe selgitust.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Ja põhiliselt hakkas sügelema arse omadel. Minu suprise-o-meter on igaljuhul kildudeks.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X