320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lee Mason fakk raisk...

    Kommentaar


      https://gfycat.com/RichRashGazelle VAPUSTAV, millal see SITT ükskord lõppeb? MASENDAV
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        üks asi, et mingit olukorda hästi ei näe ja paned natuke puitu, aga see kuradi tünn ei suuda ju absoluutselt mänguga samas tempos püsida.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          üks asi, et mingit olukorda hästi ei näe ja paned natuke puitu, aga see kuradi tünn ei suuda ju absoluutselt mänguga samas tempos püsida.
          Ei tea, kus kohtunik oli aga ilmselt vastas tema vaatele see esimene osa sellest gifist. Sealt võib päris kindlasti mulje jääda, et läheb väravavahile sisse. Külje pealt on muidugi hästi näha, et midagi ohtlikku ei olnud. Joonekohtunik või reisisaatja oleks ju võinud seda näha.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            reisisaatja
            Möh?
            .....
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Möh?
              .....
              Jah, ilmselgelt premmis ei kasutata reisisaatjaid, minu paha. Ei tea, miks mul selline ettekujutus oli.

              Kommentaar


                Polnud see üldse mitte ainus olukord kus kohtunik korraliku kringli maha pani täna
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Pogba oli sulus, enne kui oma käärlöögi posti lõi.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Feghouli punane......... oleks aeg videokordusteks, see pole rahvaliiga.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Feghouli punane......... oleks aeg videokordusteks, see pole rahvaliiga.
                      Suht kummaline jah, parimal juhul kollase koht.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Suht kummaline jah, parimal juhul kollase koht.
                        Ei tasu nüüd üle pingutada, sellised olukorrad on alati 60/40 ja ega Feghouli ennast kuskil tagasi ka ei hoidnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                          Ei tasu nüüd üle pingutada, sellised olukorrad on alati 60/40 ja ega Feghouli ennast kuskil tagasi ka ei hoidnud.
                          Vb ütlesin tõesti eelnevalt liiast, aga tbh, see polnud säärane olukord, kus punane ainuvõimalik lahendus olnuks.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                            Ei tasu nüüd üle pingutada, sellised olukorrad on alati 60/40 ja ega Feghouli ennast kuskil tagasi ka ei hoidnud.
                            Kommentaator sellel feedil, mida ma vaatan, arvas korduste järel, et see oleks olnud pigem kollase kaardi koht Jonesile. Ma ei tahaks vastu vaielda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Kommentaator sellel feedil, mida ma vaatan, arvas korduste järel, et see oleks olnud pigem kollase kaardi koht Jonesile.
                              Arsenal Fan TV striimib mängu ?
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Vb ütlesin tõesti eelnevalt liiast, aga tbh, see polnud säärane olukord, kus punane ainuõige lahendus olnuks.
                                Korduset on tõesti näha, et pigem tumekollane kui punane, maitse asi muidugi. Samas, need olukorrad ongi sellised, kus olenevalt kohtunikust, võid mõlemat värvi kaarti näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X