320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Mis süsteemiga Ibra veel platsil on? #againnoballs
    Jumalal omad seadused. I am Zlatan, who are you?
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      Carragher : " I think he deserved a smack for that "

      Kommentaar


        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
        Jumalal omad seadused. I am Zlatan, who are you?
        Zlatan Imbetsillovic? Moureeni lobitöö kohtunike suunas on lõpuks vilja kandmas. Soton finaalis, St. Etienne EL-is, Bournemouth täna... Kindlasti on veel, aga need on kolm viimast, mida endal on õnnestunud näha.

        Edit: Mings on ka muidugi paras...

        Kommentaar


          Inglismaal on kohtunikud ikka eriti odavad, kui mingsid Bournemouthid nad endale ära suudavad osta.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Jube K. Friend jube!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Moureeni lobitöö kohtunike suunas on lõpuks vilja kandmas.
              sa oled tugevalt üle keskmise tark inimene, palun jäta teinekord sellised lollused kirjutamata.

              foorumis on eespool korduvalt lahatud otsuseid, mis läinud sel hooajal manku poolt ja manku vastu. ma enam kopeerima ei hakka, küll aga ütlen, et selle "kindlasti on veel" võib endale kuskile istuda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                sa oled tugevalt üle keskmise tark inimene, palun jäta teinekord sellised lollused kirjutamata.

                foorumis on eespool korduvalt lahatud otsuseid, mis läinud sel hooajal manku poolt ja manku vastu. ma enam kopeerima ei hakka, küll aga ütlen, et selle "kindlasti on veel" võib endale kuskile istuda.
                Tunnistan. Oli tiba rumal ja emotsiooni pealt tehtud kommentaar. Samas, kui olid eelpool mainitud mängudes näiteks Sotoni poole kaldu, kellelt rööviti selge värav, või St. Etienne`i, kelle vastu esimeses mängus sündisid kaks väravast Ibra kahes haledest dive'ist, siis ehk saad ka minu pahameelest pisut aru. Tänasest ei hakka rääkimagi. See oli ikka new level sh*t, aga pigem mõlemale poolele. See, kui palju Costale ja Ibrale on lubatud räpaseid võtteid kasutades mängida, ajab ikka s*ta keema küll.

                Peace. Ära pikka viha pea.

                Kommentaar


                  ma olen seda Ibrat päris palju sel hooajal mängimas näind ja teda tegelt lõhutakse ka mõnusalt, kusjuures päris palju on jäänud ka ära vilistamata. nõus olen, et nendes kahes mängus läks vile valesti. tänast Friendi etteastet täismahus vaadata ei saanud, seega jääb siinkohal suures plaanis kommenteerimata.

                  vihast muidu asi kaugel. chill.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Mingsil polnud mitte mingit aimugi kas seal on üldse keegi.

                    Kommentaar


                      Tundus, et ta enne ikka viskas pilgu, kus see suure ninaga rootslane täpselt on. Aga kui seda olukorda veel pisut tagasi kerida, siis tundus mulle, et Ibra tahtis eelnevalt ka ise Mingsile peale astuda, enne kui Rooney'le otsa koperdas, aga ei tulnud välja.

                      Kogu see Ibra ja Mings üksteise pidev töötlemine algas vist sellest olukorrast:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Aga kui seda olukorda veel pisut tagasi kerida, siis tundus mulle, et Ibra tahtis eelnevalt ka ise Mingsile peale astuda, enne kui Rooney'le otsa koperdas, aga ei tulnud välja.
                        Ise vaatasin sama, polnud lihtsalt nii täpne. See teise nurga alt kordus algab liiga hilja kahjuks ning kolmanda nurga alt kattis mingi vennike vaate täpselt sellel hetkel ära. Aga heide oli muidu mahe, stamp lahe ning nukk jahe. Sai kubmki neist mängus muidu nende olukordade eest karistada ka või on retro bänni oodata?

                        Kommentaar


                          Zlatan on ikka väga väga palju küünarnikuga tahtlikut molli sõitnud. Liiga kergelt on pääsenud kahjuks. Juba Malmös 19 aastasena tegi seda. Vaga osavalt oskab, õppinud mees. Videokordustest õnneks näeb ära et meelega teeb.

                          Kommentaar


                            Ei tasu ka ära unustada, et Taylor pani ühes teises eile peetud mängus maailmaklassi kala maha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Ei tasu ka ära unustada, et Taylor pani ühes teises eile peetud mängus maailmaklassi kala maha.
                              Canile jättis teise kollase andmata ja andis lambist suvalisele mehele?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                Canile jättis teise kollase andmata ja andis lambist suvalisele mehele?
                                Suvaline mees mölises liiga palju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X