320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    http://www.telegraph.co.uk/football/...-panel-clears/
    Ja kohe esimesel võimalusel lasti enda püksid märjaks. Kurb.
    See polnud mingi selline daiv ju mida karistada.. Kontakt oli, kohtunik andis liiga kergelt penalti, aga keegi ei petnud seal julmalt kohtunikku ju, ta eksis ise.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      See polnud mingi selline daiv ju mida karistada.. Kontakt oli, kohtunik andis liiga kergelt penalti, aga keegi ei petnud seal julmalt kohtunikku ju, ta eksis ise.
      Ma ei saa ka aru, mis kuradi dive. Mis asjast kontakti peale pikali minekut karistama on hakatud?

      Kommentaar




        Loodetavasti siis teeb teie vastu samamoodi ning jään siis teie arvamusi ootama, kuigi ka antud juhul on üpris selge, et pole antikahurite prille vaja, et seda kohtuniku tüssamist näha (mida on kinnitanud kõik minu tuttavad, k.a. Pooli, Chelsi ning Manu toetajad).

        Kommentaar


          Kas sukeldumine on see, kui mängija püüab olukorrast maksimumi võtta? Kas iga “pettus” väljakul on sukeldumine? Mis asi on sukeldumine?

          Pennu/kohtuniku peale võib pahane olla, kuid arvata, et mängija taolist käitumist tuleks video alusel tagant järgi karistada... varsti hakataks nõnda nutmeg’imise eest ka keelde jagama. Ei saa ennast nii võõraks mängu(lisuse) osas teha.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            2-1 oli seis sellel hetkel:

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              2-1 oli seis sellel hetkel:

              https://streamable.com/lzu77
              1) Srsly? Sellises mängus süüdistad kohtunikke? Et 20 minutil oleks hea realiseerimise juures olnud 4:0 taga ja mainimisväärne põhjus on kohtunik ?
              2) Srsly? Selle nurga alt pole absoluutselt mitte midagi võimalik tuvastada. Penalti andmisel peab 100% kindel olema v nii.
              3) srsly? Isegi hea nurga alt (kui oleks sellist pakkuda - tervitaksin seda), kas see on nii kindel penalt ISEGI KUI ta käsi selle palli hoo maha võtab (aus küsimus teadjamatele)? Saaks aru kui oleks käega löögi blokkinud or whadeva.

              Kommentaar


                Aga see olukord enne Alli väravat, kus talle nö sisse sõideti ning ta maas püherdas pikalt. Mitte see Cani olukord, vaid oli vist Milner? Näidati kordust ning tundus et teda ei puudutatudki. Kui see nii oli, siis kas see läheb divena kirja ning vaadatakse üle olukord?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kuulge, võtke videokordused kasutusele. Piinlikuks hakkab muutuma juba. Maailma parim liiga aga vile tase on hullemgi, kui Prantsusmaal. Ja uskuge mind, sealne vilemeeste tase on tõesti kehva. (Vaadake kasvõi, mille eest Balo täna punase sai).

                  Kommentaar


                    Kohtunikul olid rahad city -1,5 peal.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Romelu Lukaku: No action against Man Utd striker for alleged kick on Brighton's Gaetan Bong
                      No bias. None whatsoever.

                      Kommentaar


                        See panel on kiirelt kahtlase maine endale saanud. Niasse sai küsitava daivi eest 3 mängu ja nüüd siis öeldi , et Lukaku puhul polnud nagu hullu midagi. Või siis tõesti jõuti järeldusele, et see oli loomulik donkey käitumine. Eesel ikka peksab tagajalgadega kui miski ei meeldi.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          See panel on kiirelt kahtlase maine endale saanud. Niasse sai küsitava daivi eest 3 mängu ja nüüd siis öeldi , et Lukaku puhul polnud nagu hullu midagi. Või siis tõesti jõuti järeldusele, et see oli loomulik donkey käitumine. Eesel ikka peksab tagajalgadega kui miski ei meeldi.
                          Kui lukaku oleks sellest olukorrast 3 mängulise bani saanud võiks vist igavoor paar meest puhkusele saata, miks see Lukaku nüüd kõigile ette jääb?

                          Niasse videod mida mina näinud olen on tõestanud mulle ehtsat daivi. https://www.youtube.com/watch?v=_Rq5pIsWqXA kus see küsitavus on? Pärast bani otsisin mõned videod ja ei leidnud ühtegi kus mingitki puudet/libastumist näeks.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Kui lukaku oleks sellest olukorrast 3 mängulise bani saanud võiks vist igavoor paar meest puhkusele saata, miks see Lukaku nüüd kõigile ette jääb?

                            Niasse videod mida mina näinud olen on tõestanud mulle ehtsat daivi. https://www.youtube.com/watch?v=_Rq5pIsWqXA kus see küsitavus on? Pärast bani otsisin mõned videod ja ei leidnud ühtegi kus mingitki puudet/libastumist näeks.
                            Selles suhtes on hea, et su väide kallutatud pole millestki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Selles suhtes on hea, et su väide kallutatud pole millestki.
                              Ei olegi. Lukaku oli täielik ahv, et seal enda jalgadega tantrumit tegi, aga 3 mängulist banni see ei vääri.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Viimane osa Mark Clattenburgiga. Väga huvitav kuulamine oli vähemalt minu jaoks.

                                We discuss football. And wear blazers. Usually at the same time. Men in Blazers is driven by the belief that Soccer is America’s Sport of the Future. As it has been since 1972.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X