Lehekülg 62, kokku 64 EsimeneEsimene ... 125258596061626364 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 1280
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olin ka täiesti kindel, sest, noh, see oli ju sigakindel pennal.
    Lol, see on kõrge meelelauhutusliku väärtusega värk jaa

Ilmselt ainus asi, miks võiks näha, et kaheldi v andmata jäeti, oleks see, et Kane kukkus liiga kergelt (?) noh et ei teinud 100% pingutust, et proovida edasi joosta ja pallini jõuda... Aga nuh, ikka selline 95% pennal kohe kindlalt (pigem isegi rohkem)

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kellegil liikuvat pilti jagada?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2015

Algupärane

Spursi mängus kohtunik näitas mängijate protesteerimise peale, et tema ei saa otsust teha, kuna VAR ütles, et pole penalti. Seega mingi "Clear and obvious" jutt siinkohal eriti pädev ei tundu.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Graeme Vaata postitust
    Mina, kohtunikud ja VAR ei näinud mingit penaltit. Teenitud vōit.
    Ilmselt sp kuna Lascelles kogemata koperdas?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ilmselt sp kuna Lascelles kogemata koperdas?
    Käsi ei liikunud küll kogemata jalgadesse.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

"kogemata koperdas" HAHAHAHAHAHA, see oli spets hüpe, et Kane' takistada, see ei ole lihtsalt reaalne ega normaalne. Keegi võiks mulle seletada või vähemalt üritada seletada kuidas sellised inimesed ka edaspidi VARi tiimi jäävad. Minu mõistus ei loadi ära sellist asja.

Sitt kvali, aga kellel nägemata jäi: https://i.imgur.com/9ra1OxC.gifv

Kõige kurvem on siinkohal see, et inimesed hakkavad rääkima 90%, 95% juttu, sest ajud on nii ära pestud selle sita reffimisega. Siin pole mingit küsimustki, 100% pennal ja see, et kohtunik seda mängu käigus kohe ära ei vilistanud on ka fucked up.

Kuidas britid ise seal nii rahulikud on? Jalgpall ei ole seal lihtsalt kultuur..
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Käsi ei liikunud küll kogemata jalgadesse.
    Jalg läks tal n.ö alt ja siis sooritas hüppe ning sai Lascelles keha ette, mille tagajärjel Keane jooksis Lascelles'ile otsa ja kukkus.
    Käega kedagi maha ei tõmmatud või n.ö pilpaid kodaratesse ei visatud.
    Ehk siis olukord polnud c'n'o ja kuna igat liigutust ning selle mõju eraldi hindama ei hakata, siis otsustati, et väljakukohtunikul oli õigus.

Ma pakun, et seal mingi selline seletus.

Ja kui väljakukohtunik määranuks penalti, siis pakun, et VAR poleks seda tühistanud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Jalg läks tal n.ö alt ja siis sooritas hüppe ning sai Lascelles keha ette, mille tagajärjel Keane jooksis Lascelles'ile otsa ja kukkus.
    Käega kedagi maha ei tõmmatud või n.ö pilpaid kodaratesse ei visatud.
    Ehk siis olukord polnud c'n'o ja kuna igat liigutust ning selle mõju eraldi hindama ei hakata, siis otsustati, et väljakukohtunikul oli õigus.

Ma pakun, et seal mingi selline seletus.

Ja kui väljakukohtunik määranuks penalti, siis pakun, et VAR poleks seda tühistanud.
    See ei ole ameerika jalgpall kus võib mängijaid pikali hüpata, see on kindel penalti, siin pole midagi vaielda.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma usun, et sestap VAR ei kutsunudki peakohtunikku ekraani taha. Olukord oli selgelt näha ja väljakukohtunikud tõlgendasid, et antud olukorras polnud viga. VARi asi pole öelda "meie tõlgendaks asja teistmoodi". VARi asi on öelda, et "kuulge, düüdid, te ei näinud olukorda ja panite paska". Neil kahel asjal on suur vahe ja kui Inglise peakohtunikud tõlgendavad olukordi nagu debiilid, siis VAR seda olukorda küll parandama ei hakka.

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    See on 100% kindel, et VAR poleks seda tühistanud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma usun, et sestap VAR ei kutsunudki peakohtunikku ekraani taha. Olukord oli selgelt näha ja väljakukohtunikud tõlgendasid, et antud olukorras polnud viga. VARi asi pole öelda "meie tõlgendaks asja teistmoodi". VARi asi on öelda, et "kuulge, düüdid, te ei näinud olukorda ja panite paska". Neil kahel asjal on suur vahe ja kui Inglise peakohtunikud tõlgendavad olukordi nagu debiilid, siis VAR seda olukorda küll parandama ei hakka.

See on 100% kindel, et VAR poleks seda tühistanud.
    Ei, premis ei lähe kohtunik ekraani taha, sest premis vähemalt feigitakse, et järgitakse VARi reegleid.

Ei, VAR ei tõlgenda olukorda nii, et küllap kohtunik nägi olukorda, are you fucking kidding me? Spurs/manu/city mängus olid kõik kohtunikud mängijate seljataga ja kohe kindlasti polnud see parim koht kus olukorda näha, pigem üks halvimaid ja arvestades, et nende jalgpalli iq on madalam kui muru, siis kohe kindlasti ei tea nad mis juhtus, ma olen enam kui kindel, et kõik viled on 50/50 juhuse tahtel.

Miks ma üldse arvasin, et mängud on nüüd ausamad? Kohtunikud on sitad, nende ametikaaslased VAR ruumis veel sitemad. Seal on ilmselt nende lapsed/onupojad jne kes ei tea mitte ***** jalgpallist.

Ma ei saa sellest VARi kaitsmisest praegu aru, kui sa nende nelja olukorraga mis see gameweek aru ei saanud, et VAR ei tööta, siis unusta jalgpalli reeglid ära, sest neid sa ilmselt varem ei teadnud nagunii.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ei, VAR ei tõlgenda olukorda nii, et küllap kohtunik nägi olukorda, are you fucking kidding me?
    Oot. See Spursi olukord. Tahad väita, et ei peakohtunik ega küljekohtunik ei näinud, mis toimus ja magasid olukorra maha? Ma olen 100% kindel, et vähemalt üks meestest (kui mitte mõlemad) nägid olukorda ja otsustasid penaltit mitte anda. Uuesti. VARi asi pole öelda "teie tõlgendus olukorrast on vale" vaid VAR sekkub siis, kui kohtunik ei näe situatsiooni. Mis sai väljakukohtunikel antud olukorras nägemata jääda, mida videokohtunikud ekraanilt nägid?

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Oot. See Spursi olukord. Tahad väita, et ei peakohtunik ega küljekohtunik ei näinud, mis toimus ja magasid olukorra maha? Ma olen 100% kindel, et vähemalt üks meestest (kui mitte mõlemad) nägid olukorda ja otsustasid penaltit mitte anda. Uuesti. VARi asi pole öelda "teie tõlgendus olukorrast on vale" vaid VAR sekkub siis, kui kohtunik ei näe situatsiooni. Mis sai väljakukohtunikel antud olukorras nägemata jääda, mida videokohtunikud ekraanilt nägid?
    Jah, mina olen kindel, et peakohtunik ei näinud olukorda(ta oli seljataga). Täpselt samamoodi ei näinud olukorda hästi ka küljekohtunik(Nägi vale külje pealt), mõlema vaatenurgad olid valed selle olukorra hindamiseks.

Teiseks, VAR ei saa otsustada, et "ilmselt nad nägid olukorda" mäng käib sajandikega, pilgutad silma ja midagi jääb nägemata.

Seleta palun city andmata penalti ka meile lahti for the luls.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Jah, mina olen kindel, et peakohtunik ei näinud olukorda(ta oli seljataga). Täpselt samamoodi ei näinud olukorda hästi ka küljekohtunik(Nägi vale külje pealt), mõlema vaatenurgad olid valed selle olukorra hindamiseks.
    Okei, võimalik. Minu meelest seal düüd libises kehaga jalgadesse, mida on üsna võimatu mitte näha. Aga pohui sellega, sul vist mu mõte on eniveis kaduma läinud.

Seleta palun city andmata penalti ka meile lahti for the luls.
    Seda ei oska seletada.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ma saan aru, et sa lihtsalt otsid vabandusi VARi jaoks. Siin ei ole ühtegi vabandust, see on kindel penalti mis jäeti andmata ja VAR peab sekkuma. Ilmselgelt on premis kohtunikud VARiga salareeglid teinud, et nende tulemustemõjutamised edasi toimuks. Ego laksu saab kätte, mina olen tähtsam kui meeskonnad väljakul.

Premi kohtunike tase oli halvim suurtest liigadest ja samamoodi võeti VAR kasutusele kõige hiljem, sellel on lihtne põhjus.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

See ei ole ameerika jalgpall kus võib mängijaid pikali hüpata, see on kindel penalti, siin pole midagi vaielda.
    Täpsustuseks. Tegelikult hüppas, koperdas vms keha ette ja vastane jooksis sisse.

Amatöör Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Kuule Linnupoja, varasematel hooaegadel on Manu küllalt kohtunike abi saanud just nimelt väiksemate meeskondade vastu. Meenub siinkohal selgelt Rooney palli peale astumine karistusalas, mille peale ta kukkus ja Manu kasuks määrati penalti. Niiet ei ole mõtet siin mingitest vandenõuteooriatest ja salareeglitest jahuda.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Kuule Linnupoja, varasematel hooaegadel on Manu küllalt kohtunike abi saanud just nimelt väiksemate meeskondade vastu. Meenub siinkohal selgelt Rooney palli peale astumine karistusalas, mille peale ta kukkus ja Manu kasuks määrati penalti. Niiet ei ole mõtet siin mingitest vandenõuteooriatest ja salareeglitest jahuda.
    Mu mõte oli see, et kohtunik tahab olla tähtsam kui mäng/mängijad. Mitte, et eelistataks mingit kindlalt klubi. Aga mingi Rooney näite toomine 5 aasta tagusest ajast on küll nice try. Manule jäeti siin viimase kahe hooajaga kindlaid penalteid andmata kuhjaga, aga see ei puutu siin asjasse. Kohtunike tase on PASK ja VAR on veel sitem, enam pole vabandust, et 'ups ei näind ä' vaid nüüd on tõestus olemas, et kohtunikud vajavad karistusi.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Ah? Ja see õigustab kohtunike reeglite mitte tundmist kuidas? Ma ei mäleta seda konkreetset olukorda mida sa kirjeldad, aga ilmselgelt tehti viga siis ja samuti tegid selle nädalavahetuse jooksul mitmed kohtunikud vigu. 2 wrongs ain't making 1 right. Seega probleem on ilmselgelt olemas ju ja me räägime siin kohtunike ebapädevusest või ebakindlusest otsuste vastuvõtmisel, mitte seda kes ja kui palju punkte kaotas. Me oleks võinud sama hästi saada 3 penaltit vs Crystal Palace ja kõik need puu taha panna ja ikka kaotada, aga seda arutelu siin ei oleks siis esile kerkinud.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kohtunik oli meeste seljataga, see ei olnud kohtuniku subjektiivne arvamus. See on damage control ja fucking disgraceful tweet. Oleks see premi ainukene debiilne vile(hooaja peale) poleks vast hullu midagi, aga ÜHE gameweekiga 3-4 VARi totaalselt paska...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud