320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kes Oliveri aadressi teab? Saadaks ühe pommi talle, mis kuradi punane, täielik idikas.
    Mida see laias laastus muutis? Vaevalt et Buffon oleks sellise kuuli ära võtnud.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Täielik ebapädevus ja väikese riista mentaliteet 20 sek ennem mängu lõppu kõvat meest mängida ja pigem mitte penalti anda. Minimaalne kontakt oli.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Oliver on inglise kõige sitem kohtunik, aga mõlemad otsused olid õiged.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Mida see laias laastus muutis? Vaevalt et Buffon oleks sellise kuuli ära võtnud.
          Buffoni vastu on mentaalselt ikka kõvasti raskem lüüa kui külmalt pingilt tulnud mehe vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Kes Oliveri aadressi teab? Saadaks ühe pommi talle, mis kuradi punane, täielik idikas.
            No sa ei lähe kohtunikku tõukama. Lihtsalt ei lähe ja kõik.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Kusjuures ta võib kohtunikuna peale mängu päris hea hinde saada, kõik käis suht raamatu järgi.
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Oliveril ikka raudsed munad, tema esimene mäng nii kõrgel playoffifaasis, aga õiged otsused. Saaks ikka ulmehea hinde, aga kripeldama jääb vist andmata punane või teine kollane Benatiale?

                Kommentaar


                  Olin isegi Juve poolt, aga peab tunnistama et otsused olid täiesti õiged. Pennal oli ja sellejärgselt Buffoni käitumine oli punast väärt. Kurb, et nii pidi muidugi asi lõppema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust

                    FA vaatas esimest korda peale - Jep, Erikseni värav.
                    Tottenham saadab hiljem appeali teele (like wtf, miks üldse?) - muudke Kane'i nimele.
                    FA vaatab uuesti peale - Jep, Kane 'I Swear on My Daughter's Life I Touched It' oli läheduses. A see juu uus Inglise kuldpoiss, anname muidugi talle. Muidu ei saa Salah'it väravalööjate arvestuses enam kätte.

                    Kommentaar


                      Sellise kohtunike verbaalse ja füüsilise töötlemise eest on punane ainuõige lahendus. Loodetavasti saab reegliks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        RM ja Juve mängul ikka ülisoft pennal. Arvestades, et see kellele viga tehti olid mõlemad jalad õhus juba enne vea tegemist.?
                        kolmanda vea ajaks olid jalad õhus jah. kui käed selga läksid, siis kindlasti mitte. kui küljelt sisse lendas, siis ka veel päris mitte. #ülisoft
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Keegi viitsib seletada mida see buffon siis tegi, et teie arust punast vääris? Meenutab lihtsalt järjekordset, olen kohtunikuga ühel nõul, sest ma teist targem. Meie ju ei kuulnud mida ta seal karjus, ilmselt olo midagi piisavalt huvitavat, et kollase asemel punane saada.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Mine munni.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vapustav vastus.

                              No reaalselt, selliseid olukordi olen sadu näinud ja paljudes ei anta isegi kollast.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Ära liialda. Iga olukord on siiski unikaalne. Üldises plaanis jah - pigem lasevad kohtunikud end sõimata (mis on tegelikult vastik vaatepilt), kuid tõugata pigem mitte. Samas oli meil siin just üks Hispaania kohtunik, kes iga peeretuse peale kollast näitas.

                                Mis täpselt Real-Juve lõpus oli - seda teavad hetkel vaid vähesed ning nii ehk naa on neil erinev tõlgendus, nägemus.

                                Minule ka ei meeldinud näha pennut, ega punast. Samas mõistan Oliveri käitumist, sest Juve mängijad lendasid temale nii verbaalselt, kui ka füüsiliselt peale ja kui nõnda käitub ka kapten, kes peaks olema mõistlikuse etalon, siis da-daa.
                                Ja Buffoni hilisem kommentaar väga Oliveri otsuse objektiivsuse kahelda ei luba.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X