320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Kuule Linnupoja, varasematel hooaegadel on Manu küllalt kohtunike abi saanud just nimelt väiksemate meeskondade vastu. Meenub siinkohal selgelt Rooney palli peale astumine karistusalas, mille peale ta kukkus ja Manu kasuks määrati penalti. Niiet ei ole mõtet siin mingitest vandenõuteooriatest ja salareeglitest jahuda.
    Ah? Ja see õigustab kohtunike reeglite mitte tundmist kuidas? Ma ei mäleta seda konkreetset olukorda mida sa kirjeldad, aga ilmselgelt tehti viga siis ja samuti tegid selle nädalavahetuse jooksul mitmed kohtunikud vigu. 2 wrongs ain't making 1 right. Seega probleem on ilmselgelt olemas ju ja me räägime siin kohtunike ebapädevusest või ebakindlusest otsuste vastuvõtmisel, mitte seda kes ja kui palju punkte kaotas. Me oleks võinud sama hästi saada 3 penaltit vs Crystal Palace ja kõik need puu taha panna ja ikka kaotada, aga seda arutelu siin ei oleks siis esile kerkinud.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kohtunik oli meeste seljataga, see ei olnud kohtuniku subjektiivne arvamus. See on damage control ja fucking disgraceful tweet. Oleks see premi ainukene debiilne vile(hooaja peale) poleks vast hullu midagi, aga ÜHE gameweekiga 3-4 VARi totaalselt paska...
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Mu mõte oli see, et kohtunik tahab olla tähtsam kui mäng/mängijad. Mitte, et eelistataks mingit kindlalt klubi. Aga mingi Rooney näite toomine 5 aasta tagusest ajast on küll nice try. Manule jäeti siin viimase kahe hooajaga kindlaid penalteid andmata kuhjaga, aga see ei puutu siin asjasse. Kohtunike tase on PASK ja VAR on veel sitem, enam pole vabandust, et 'ups ei näind ä' vaid nüüd on tõestus olemas, et kohtunikud vajavad karistusi.
          Minu mõte jällegi oli selles, et kohtunikud ei ole robotit. Eksitakse mõlemale poole ja see on ju inimlik, et mõnda viga ei näha, või nähakse vale nurga alt.

          Kommentaar


            Algselt postitas NuFc Vaata postitust
            Minu mõte jällegi oli selles, et kohtunikud ei ole robotit. Eksitakse mõlemale poole ja see on ju inimlik, et mõnda viga ei näha, või nähakse vale nurga alt.
            Absoluutselt. Kena näha, et varritamine ei aita linnupojade unistusi realiseerida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas NuFc Vaata postitust
              Minu mõte jällegi oli selles, et kohtunikud ei ole robotit. Eksitakse mõlemale poole ja see on ju inimlik, et mõnda viga ei näha, või nähakse vale nurga alt.
              Just sellepärast ongi meil VAR.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ehk, et viga on VAR-i protokollis ja juhistes, mida kohtunikele antakse selle reglemendi rakendamise kohta - väide, mida ma olen siin teemas viimase nädala jooksul vähemalt kaks korda juba välja käinud.

                Elementaarne eeldus VAR-i normaalseks toimimiseks on videokohtuniku õigus saata väljakohtunik üle vaatama olukordi, mis videokohtuniku hinnangul on valesti vilistatud. Kui nüüd hakata lisama täiendavaid piirangud ja klausleid seoses sellega, kui ilmne see eksimus ikka olema peab, siis lähebki asi farsiks kätte nagu praegu Inglismaal on juhtunud. Aeg näitab, kas FA ametnikel on võimet ja eelkõige soovi vigadest õppida ja VAR-i rakendamisele vähe tervema mõistusega läheneda kui praegu on tehtud.

                Kommentaar


                  See on täiesti sihilikult tehtud, vaata kuidas seda VARi alguses testiti. Nad üritavad seda välja süüa.

                  Aga ma siiski ei nõustu su väitega, sest seal ei ole asi subjektiivses arvamuses, see on kindel penalti. Võta näiteks silvale andmata pennal, astuti jalapeale, ükskõik mis nurga alt sa seda vaatad või kui munadeta kohtunik sa oled, see on pennal.

                  Teiseks see on juba sellest otsast debiilne, et kuidas VARi tiim teab kui hästi kohtunik olukorda nägi?

                  Kuskil saab VARi premi reglementi lugeda ka? Olen otsinud, aga ei leia.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    "kogemata koperdas" HAHAHAHAHAHA, see oli spets hüpe, et Kane' takistada, see ei ole lihtsalt reaalne ega normaalne. Keegi võiks mulle seletada või vähemalt üritada seletada kuidas sellised inimesed ka edaspidi VARi tiimi jäävad. Minu mõistus ei loadi ära sellist asja.

                    Sitt kvali, aga kellel nägemata jäi: https://i.imgur.com/9ra1OxC.gifv

                    Kõige kurvem on siinkohal see, et inimesed hakkavad rääkima 90%, 95% juttu, sest ajud on nii ära pestud selle sita reffimisega. Siin pole mingit küsimustki, 100% pennal ja see, et kohtunik seda mängu käigus kohe ära ei vilistanud on ka fucked up.

                    Kuidas britid ise seal nii rahulikud on? Jalgpall ei ole seal lihtsalt kultuur..
                    Issand jumal inimene.
                    Võta mõned rahustid nüüd.

                    Jah, VARiga on alguses jama olnud. So effin what. Muidugi oleks mulle kui Spursi toetajale meeldinud sealt olukorrast pennal saada.

                    Aga Sa kõlad nagu see mees, kes 1910. aastal pärast esimest korda ajalehest lugemist et keegi autoõnnetuses surma sai jooksis hüsteerias naabrite juurde ja kukkus karjuma "Kurat, need masinad tapavad inimesi!!! miks me seda lubame!! KÕIK AUTOD KOHE ÄRA KEELATA. Need liiguvad ju nagunii ainult natukene kiiremini kui hobused, mis mõtet neil tapariistadel on!!!".

                    Tuleb jama, mõeldakse läbi, tehakse korrektuurid. Chill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Tuleb jama, mõeldakse läbi, tehakse korrektuurid. Chill.
                      Palun vaata näiteks cityle andmata penaltit. Asi on milleski muus, ei ole chill.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Olge lahked.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Just sellepärast ongi meil VAR.
                          Jalgpall pole lineaarne. VAR saab näiteks aidata siis, kui Sideshow Bob'i asemel saab punase Guendouzi või kui Manu lööb värava ja see on vaja tühistada. Tegelikult taoliseid 100% mööda ning määrava tähtsusega vilisatud olukordi on mõni üksik protsent. Ajada taga mingeid sentimeetreid või detsibelle kui rämedalt keegi kossisõitmisel peeretas... see on Ameerika jalgpalli equal pay.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ok, selline küsimus. Kui VAR sekkub otsustavalt, siis kui palju on neid otsustajaid? Kas ainult see nö. VARi peakohtunik, või on on seal mingi komisjon, kes peab konsensuse saavutama?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Tee endale var ja asjad selgeks enne kui kommenteerid. Jalgpalli debiilikud on need kes asjast aru ei saa.

                              Egotripilt hea küsimus, neid on seal rohkem kui üks, kas ka seal on pea VARi kohtunik?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Tee endale var ja asjad selgeks enne kui kommenteerid. Jalgpalli debiilikud on need kes asjast aru ei saa.

                                Egotripilt hea küsimus, neid on seal rohkem kui üks, kas ka seal on pea VARi kohtunik?
                                Kas sa ise kohe kuidagi aru ei saa, et su jaur läheb piinlikuks? Vasta oma teisel real esitatud küsimusele esimesel real olevate lausetega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X