320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiks kaisukarusid jagada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Crystal Palace vs West Ham United eilse mänguga seoses ootaks Linnupoja kommentaari, et ka kohtunikud ikka tõmbavad seal VAR ruumis suvaliseslt jooni.

      Kommentaar


        Algselt postitas NuFc Vaata postitust
        Crystal Palace vs West Ham United eilse mänguga seoses ootaks Linnupoja kommentaari, et ka kohtunikud ikka tõmbavad seal VAR ruumis suvaliseslt jooni.
        : DDDDDDD

        Jooned olid selgelt tõmmatud, kasutati vari tehnoloogiat selleks!, inimestele näidati protsessi, sulgu ei olnud, kõik on rõõmsad.

        Aga kuna ma olen selline vinguja, siis mulle tundus, et ründaja joon tõmmati 1-2 pikslit valest kohast, aga no mina sinna sisse ei saanud zoomida mida eeldatavasti VARi ruumis tehti, aga ei imestaks, et premi kohtunik arvab, et tal sitaks hea silm, et pole mõtet. Oleks seda meile ka näidatud oleks aus värk olnud.


        Mane daiv jäeti üle otsustamata, ehk VAR ei toimi inglismaal siiani. Jah, ta jalapihta tõesti mindi, aga kukkus ta järgnevas hetkes penalti meelitamiseks, täpselt sellisteks asjadeks VAR ka toodi. BTW jah, mulle oleks meeldinud kui pool ei võitnuks, aga VARi olemus on mulle tähtsam ehk punased prillid jätsin eos koju.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          : DDDDDDD

          Jah, ta jalapihta tõesti mindi, aga ....

          Ei mingit aga. Jala pihta mindi, see on viga ja boxis panalty. Mida Mane pärast viga tegi ei oma siinjuures enam tähtsust. Penalti anti jala pihta minemise eest ja mitte Mane kukkumise eest. Kukkumise eest penalty ei saa ja kukkumine on dive kui puudet ei ole.
          "No one is asked to do more than anyone else."

          Kommentaar


            Algselt postitas ike Vaata postitust
            Ei mingit aga. Jala pihta mindi, see on viga ja boxis panalty. Mida Mane pärast viga tegi ei oma siinjuures enam tähtsust. Penalti anti jala pihta minemise eest ja mitte Mane kukkumise eest. Kukkumise eest penalty ei saa ja kukkumine on dive kui puudet ei ole.
            Jala pihta minemine ei ole alati viga.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Jala pihta minemine ei ole alati viga.
              Davai. Seleta lahti.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                Davai. Seleta lahti.
                Mis siin seletada on? Sa tõsiselt arvad, et IGA puude on viga? üle 4k postituse, võiks ju reegleid tunda.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Davai. Seleta lahti.
                  Liverpool vs Leicester city tipphetki vaadates jäi tõesti mulje, et tegu oli penaltiga. Lähemalt uurides aga selgus, et tegu oli puhtakujulise daiviga. Seal võis ju mingi õrn puude olla aga kindlasti mitte midagi sellist, mis võtaks kohe jalad nõrgaks.

                  Kommentaar


                    Kõik selle foorumi kasutajad ilmselt teavad, et osa vigu on sellised, mida kuskil keskväljal vilistatakse pikemalt mõtlemata ära, kuid kastis antakse kaitsvale poolele andeks, et vältida liiga kergekäelise penalti andmist. See Mane vastu tehtud viga oli selline, mida küllaltki paljud kohtunikud ilmselt keskväljalgi ära ei vilistaks. Siiski on kahtlane, kas ka normaalselt toimiv VAR oleks selle penalti ära tühistanud, kui ta kord juba antud oli.

                    Seetõttu ei ole eriti midagi vaielda - jõulud tulid seekord Liverpooli varakult. Kõige mõistlikum lahendus oleks olnud lasta edasi mängida, andmata penalti ega Manele simuleerimise eest kaarti, kuigi oma hilinenud ja teatraalse kukkumisega ta seda aktiivselt küsis.

                    Kommentaar


                      100% oli see selge viga, mis sest et vb käed käisid rohkem kui tavaliselt. Kellel tippudest ei käiks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kas kaitsja läks Manéle tagant jalgadesse? - Kõik nõustuvad.
                        Kas kaitsja tegi Manéle vea? - Paljud nõustuvad.
                        Ütle nüüd ausalt kui purjus sa olid kui sa mängu vaatasid?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Davai, liikuvat pilti palun sellest pennust ja ma kuulutan siis teile tõde.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Davai, liikuvat pilti palun sellest pennust ja ma kuulutan siis teile tõde.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Nagu lubatud, kuulutan teile tõde.
                                Odav, väga odav ja minu jaoks see ei ole pennu.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X