320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistri- ja esiliiga ennustusmäng Skoor!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistri- ja esiliiga ennustusmäng Skoor!

    Soccernet.ee traditsiooniline Eesti tippliigade ennustusmäng alustab taas. Uue nimega, uues kuues, uues keskkonnas, aga sisult sama lihtne.

    Ennustada saab meistri- ja esiliiga kohtumiste tulemusi. Iga täpne skoor toob 3 punkti, õige võitja või viik 1 punkti. Mõlema liiga parimaid ennustajaid ootavad auhinnad. Osalemine muidugi tasuta.

    Siia teemasse küsimused ja muud arutelud.

    Alusta ennustamist!

    #2
    Auhinnakoti täidab NIKE!

    Mõlema liiga parimatele:

    1. koht - Nike jalgpallisaapad
    2. koht - Eesti koondise uus mängusärk
    3. koht - Nike jalgpall

    Kommentaar


      #3
      Miks mul Kalju duubli ja Vändra mängust 0p kirja läks, kuigi arvasin õige võitja ära?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Marts Vaata postitust
        Miks mul Kalju duubli ja Vändra mängust 0p kirja läks, kuigi arvasin õige võitja ära?
        Endiselt nii?

        Kommentaar


          #5
          Nüüdseks probleem lahendatud.

          Kommentaar


            #6
            Sattusid siis ilmselt vaatama halval hetkel, kui tulemuse sisestamine oli just pooleli.

            Kommentaar


              #7
              Ma ei tea kas viga on minu arvutis aga kui ma soovin läbi Facebooki sisse logida, siis näitab veateadet mulle. Mitu korda parooli sisse trükkinud ja ikka sama jama. Ehk oskate aidata.

              Kommentaar


                #8
                Levadia 4-0 võit punane.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Levadia 4-0 võit punane.

                  Tulemise sisestamine võttis pisut aega, nüüd korras.

                  Kommentaar


                    #10
                    Puuma ja Leva duubli tulemust saab jätkuvalt ennustada.

                    Kommentaar


                      #11
                      Tere ennustuse toimetajad. Ennustamise sisestamine väga aeglane ja lisaks ennustades päeva mängu ja salvesta, siis viskab lehe algusesse ja hakka jälle alla ketrama, et ennustada järgmise päeva mänge, mis võtab taas aega. Salvestamine ja sisestamine eriti uimane. Kas ei ole võimalik IT-poole pealt seda kiiremaks teha. Väga hea kannatus peab olema seal lehel, et kuu mänge sisestada.
                      Ootan vastukaja. Tänan.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas VIIMAN Vaata postitust
                        Tere ennustuse toimetajad. Ennustamise sisestamine väga aeglane ja lisaks ennustades päeva mängu ja salvesta, siis viskab lehe algusesse ja hakka jälle alla ketrama, et ennustada järgmise päeva mänge, mis võtab taas aega. Salvestamine ja sisestamine eriti uimane. Kas ei ole võimalik IT-poole pealt seda kiiremaks teha. Väga hea kannatus peab olema seal lehel, et kuu mänge sisestada.
                        Ootan vastukaja. Tänan.
                        Salvestamisprotsess peaks nüüd olema natukene kiirem. Tõsi, et süsteem vajaks veel suuremaid muudatusi, aga esialgu ei oska neid ajaliselt välja lubada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Tere

                          Esiliigas ennustasin Vändra - Tuleviku võitja õigesti, kuid näitab seda punasena.

                          Kommentaar


                            #14
                            Nüüd peaks korras olema (segadused võivad ajutiselt tekkida sel perioodil, kui mänguprotokoll ei ole veel täielikult sisestatud).

                            Kommentaar


                              #15
                              Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Flora II mäng on veel halli värviga. Peaks sellest mängust mulle punkt ikka tulema.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X