320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Soccernet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'FC Soccernet\'

    Rääkisin rohkem Õllemeeste klubist,kus mängis esiliiga kutte.Kuigi turniiri reeglites olid kirjas,et mängida tohivad vaid neljanda ja viienda liiga vennad.Selle loo peale vastasid turniiri korraldajad,et nad registreerisid satsi alles hommikul ja pole reegleid kätte saanud.Samahästi ma oleks võinud teha seal platsil mida tahes ja pärast oleks öelnud,et ma ei ole turniiri reegleid lugenud.
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'FC Soccernet\'

      nagu ma aru saan, sai EBS poolfinaalis just õllekalt pähe

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'FC Soccernet\'

        Originally posted by Litmanen37
        Rääkisin rohkem Õllemeeste klubist,kus mängis esiliiga kutte.Kuigi turniiri reeglites olid kirjas,et mängida tohivad vaid neljanda ja viienda liiga vennad.Selle loo peale vastasid turniiri korraldajad,et nad registreerisid satsi alles hommikul ja pole reegleid kätte saanud.Samahästi ma oleks võinud teha seal platsil mida tahes ja pärast oleks öelnud,et ma ei ole turniiri reegleid lugenud.
        Väike küsimus: mida siis FC Nimeta jõuluturniirilt otsib?
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'FC Soccernet\'

          Esiteks,on Andy käest küsitud,kas saame mängida meestega,kes eelmine hooaeg teist liigat mängisid ja järgmisest aastast Nimeta hingekirja lähevad.Vastus oli positiivne:Seega ma ei näe probleemi. Ja pealegi---järgmine aasta peate nii või teisiti mängima samade meeste vastu.

          PS Loo cupil valetati meile kah otse näkku korraldajate poolt,nii et ma tõesti ei leia vabandusi!
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'FC Soccernet\'

            Rahu Litmanen, rong on ammu läinud ning pole mõtet viriseda siin teemal \"mis-oleks-võinud-olla\". Keskendu parem tulevikule

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'FC Soccernet\'

              nohh, võrreldes kevadturniiri EBS-i ja viimast esitust Loo Cupil võiks öelda, et teil läks üle ootuste hästi.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                Mängi AGA ÄRA mölise.

                (kommenteerides teemat, et miks neil paremad mängijad olid jne)
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                  Originally posted by Litmanen37
                  Esiteks,on Andy käest küsitud,kas saame mängida meestega,kes eelmine hooaeg teist liigat mängisid ja järgmisest aastast Nimeta hingekirja lähevad.Vastus oli positiivne:Seega ma ei näe probleemi. Ja pealegi---järgmine aasta peate nii või teisiti mängima samade meeste vastu.
                  Ja siit omakorda küsimus, et mis kuradi pärast sa siis vingud, kui ise nüüd sama asja korraldad, mis siis et \"ametlikult\".

                  BTW, mul endal jumalast poogen, mis koosseisuga te seal turniiril olete, kuna Soccernet võidule nii või naa ei konkureeriks.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                    Seda, et kui Soccernetlastel aega ja tahtmist on, siis võix ju enne turniiri yhe sõprusmängu teha. Näiteks kolmapäeval, 11 detsembril ning see toimuks nö meie trenni ajast. Mäng algaks kell 17.00. Mis te arvate ? (loomulikult toimub mäng Fc Nimetaga)
                    Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                      Originally posted by meier11


                      Seda, et kui Soccernetlastel aega ja tahtmist on, siis võix ju enne turniiri yhe sõprusmängu teha. Näiteks kolmapäeval, 11 detsembril ning see toimuks nö meie trenni ajast. Mäng algaks kell 17.00. Mis te arvate ? (loomulikult toimub mäng Fc Nimetaga)
                      krt krt kallis meier teiste eest ei oska rääkida aga mina saan koolist lahti alles 17:30 ... tuleks varem ära aga miskine jubetähtis töö on ... eksamieelduseks vajalik , kuid arvan et mu kallid meeskonnakaaslased oleks siiski nõus.
                      ehk täpsustame asjaolusi, kui jõuan täna teie sõpruskohtumisele mustamäe poistega täna õhtul. Kus te mudu trenni teete ehk oleks võimalik hilisema aja peale lykata nagu ma tean meil tööinimesi jagub ja ka nemad just vara lahti ei saa :/.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                        Originally posted by Devil
                        Originally posted by meier11
                        Seda, et kui Soccernetlastel aega ja tahtmist on, siis võix ju enne turniiri yhe sõprusmängu teha. Näiteks kolmapäeval, 11 detsembril ning see toimuks nö meie trenni ajast. Mäng algaks kell 17.00. Mis te arvate ? (loomulikult toimub mäng Fc Nimetaga)
                        krt krt kallis meier teiste eest ei oska rääkida aga mina saan koolist lahti alles 17:30 ... tuleks varem ära aga miskine jubetähtis töö on ... eksamieelduseks vajalik , kuid arvan et mu kallid meeskonnakaaslased oleks siiski nõus.
                        ehk täpsustame asjaolusi, kui jõuan täna teie sõpruskohtumisele mustamäe poistega täna õhtul. Kus te mudu trenni teete ehk oleks võimalik hilisema aja peale lykata nagu ma tean meil tööinimesi jagub ja ka nemad just vara lahti ei saa :/.
                        devil räägib tõsijuttu, enne kella kuut oleks seda tõesti raske teostada, sest töö va vigurvänt kestab viieni kindlasti... ja ma arvan, et ma pole ainuke, kellel see \"pisiasi\" takistuseks on... yks võimalik variant oleks sõpruskohtumine nt. see laupäev (07.12) ärateha, kl 14:30, siis kui meie trenn on... aga eks te deviliga arutage seda asja!
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                          Njah, nimeta pidas siis esimese ametliku mängu maha ning kohe ei saa ju head tulemust looota. Meeskonnal jäi vajaka meeskonnatööst, kuid mis me sellest ikka räägime. Vastased panid hästi ning sur tänu neile hea kohtumise eest. Samas tahaksime koostöö mõttes veel mõnd kohtumist teha, ning kõik pakkumised on oodatud.
                          Ok, järgmise korrani siis
                          Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                            Njah, nimeta pidas siis esimese ametliku mängu maha ning kohe ei saa ju head tulemust looota. Meeskonnal jäi vajaka meeskonnatööst, kuid mis me sellest ikka räägime. Vastased panid hästi ning sur tänu neile hea kohtumise eest. Samas tahaksime koostöö mõttes veel mõnd kohtumist teha, ning kõik pakkumised on oodatud.
                            Ok, järgmise korrani siis
                            Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                              4:2 oli vict skoor Nimeta surus rohkem veits ja võimalusi oli ka aga meie väravavaht oli tasemel ja tegi vahest ka imetõrjeid. Rünne lasi meil hästi aga kaitses jäi veits puudu vahest pean just ennast silmas. TRENNI PEAB TEGEMA!!!!!!
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'FC Soccernet\'

                                Kuid siiski duff,oled kindel et neil oli võimalusi rohkem,mina mäletan küll et edz ja keegi veel mitu korda ei suutnud väravavahiga silmitsi olles ära lüüa,ja mitu korda seda palli veel väravajoonelt päästeti paar 3 korda ikka.Ühesõnaga võrdne mäng.:P Lõpp hea kõik hea Praegu rääkisin siis Fc mustamäe võimalustest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X