320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leicester vs Atletico Madrid

    kumb võidaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      100+ niitmist, mingi 130+ vaheltlõiget, kolm kollast (ca 1,5 viga mängus... kaitsev poolik!), samas loob võimalusi, s.t liigub palliga edasi, otsib rünnakut, andnud äkki kolm väravasöötu ja löönud ka värava. Näeb kole välja ja sobib Etioopia reklaamnäoks.
      Siia lisandub veel meeskondlik mäng, s.t loeb enda ja teiste mängu, ei kaota pead.

      Selliseid vendi on võtta vasakult ja paremalt?
      Noh mul tekkib küsimus, et palju see statisitka sõltub ka meeskonna mängustiilist ja ülesehitusest. Premierist näiteks Idrissa Gueye näitab pea täpselt samasuguseid numbreid, nagu ka Dembele Tottenhamist - viimase numbrid on ikka väga muljetavaldavad. Ja ka Coquelin ei jää keskmisi võrreldes palju maha.
      Kindlasti kui kammima hakkata leiab veel mehi kes samamoodi lammutada võivad. Ma paraku ei ole eriti muid liigasid jälginud viimasel ajal, et puusalt tulistada.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Leicester vs Atletico Madrid

        kumb võidaks?
        Atletico

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Noh mul tekkib küsimus, et palju see statisitka sõltub ka meeskonna mängustiilist ja ülesehitusest. Premierist näiteks Idrissa Gueye näitab pea täpselt samasuguseid numbreid, nagu ka Dembele Tottenhamist - viimase numbrid on ikka väga muljetavaldavad. Ja ka Coquelin ei jää keskmisi võrreldes palju maha.
          Kindlasti kui kammima hakkata leiab veel mehi kes samamoodi lammutada võivad. Ma paraku ei ole eriti muid liigasid jälginud viimasel ajal, et puusalt tulistada.
          Ma soovitan Sul mõnda Leicesteri mängu vaadates eraldi kogu mängu jooksul Kanté`l silma peal hoida, ja siis vast saad aru, kui kuradima hea mängumees ta tegelikult on. See kuidas ta täiesti võimatutest olukordadest suudab vastase käest puhtalt palli ära võtta on minu arvates küll fenomenaalne. Aga see pole muidugi tema ainukene trump.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Noh mul tekkib küsimus, et palju see statisitka sõltub ka meeskonna mängustiilist ja ülesehitusest. Premierist näiteks Idrissa Gueye näitab pea täpselt samasuguseid numbreid, nagu ka Dembele Tottenhamist - viimase numbrid on ikka väga muljetavaldavad. Ja ka Coquelin ei jää keskmisi võrreldes palju maha.
            Kindlasti kui kammima hakkata leiab veel mehi kes samamoodi lammutada võivad. Ma paraku ei ole eriti muid liigasid jälginud viimasel ajal, et puusalt tulistada.
            See kas ta raha VÄÄRT ON. On absoluutselt teine küsimus ju. Eelpoole öeldud ka , et näiteks Vardy eest võivad mingid tüübid maksta ennast lolliks, kuigi ta objektiivselt nii palju väärt ei pruugi olla.

            Ja Kante väärtus on ka see, et
            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Kante on lisaks "jooksmisele ja tacklimisele" mees, kes suudab palli kanda ja ka päris kiiresti ja energiliselt väljakutmööda ülespoole vudida. Miski, millest väga paljudel kaitsva pooliku meestel selgelt puudu jääb.
            Näiteks tõepoolest - Dembele näitajad on täiesti brutaalsed - selles samas linkis ühes varasemas postituses ka tõin välja, et temast on kogu hooaja peale mööda driblatud 8x. Fcking brickwall I tell ya. Chant "Ooooouuuuu Mousssaaa Dembeeeeleeee, Oooooouuu Mousssaaa Dembeeeeleee" kostub WHL'il sel hooajal üsna sagedasti. Dembele suudab hoida ülihästi posessionit ja teha keskväljal tööd, samas Kante pakub oluliselt rohkem dünaamilisust oma mängustiililt - see mees kontrarünnakule jalgu juba ei jää, samas kui belglane pigem võtab aega ja "plays if safe".

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Noh mul tekkib küsimus, et palju see statisitka sõltub ka meeskonna mängustiilist ja ülesehitusest. Premierist näiteks Idrissa Gueye näitab pea täpselt samasuguseid numbreid, nagu ka Dembele Tottenhamist - viimase numbrid on ikka väga muljetavaldavad. Ja ka Coquelin ei jää keskmisi võrreldes palju maha.
              Kindlasti kui kammima hakkata leiab veel mehi kes samamoodi lammutada võivad. Ma paraku ei ole eriti muid liigasid jälginud viimasel ajal, et puusalt tulistada.
              Idrissa ongi hea ja Coquelin ka, kuid katus kipub sõitma ja Dembele pole ka paha, kuid ebastabiilne. Idrissa ja Kante on stabiilselt head, mõni üksik halb mäng (sel hooajal).

              Muidugi mõjutab taktika numbreid, kui aga mängija üks tööülessannetest on palli tagasi võita ja ta teeb seda väikeste kadudega, siis on ta väärtuslik.

              Ma ei esita mingit oodi Kantele. Näkää. Aga öelda, et ta selliseid vendi on igas turukioskis... näkää.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Leicester vs Atletico Madrid
                kumb võidaks?
                Kas see oli üldse reaalne küsimus?

                Kante osas siis ta on kindlasti praegu hinnas. Jookseb ja tööd rügab korralikult fairytale meeskonna eest ning on ka vääriliselt tunnustada saanud. Kas ta parem on kui mõni insert_random_korralik_keskpoolik näitab aeg. Hetkel saab mängida talle väga hästi sobivas süsteemis kus tema tugevused tulevad kenasti välja. Kui oleks väheke rohkem pallivaldamisele orienteeritud tiimis siis ei tea hetkel arvata kuidas hakkama saaks, äkki paneks samamoodi kunnilt edasi, vb mitte. Ehk järgmine hooaeg näeb ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Idrissa ongi hea ja Coquelin ka, kuid katus kipub sõitma ja Dembele pole ka paha, kuid ebastabiilne. Idrissa ja Kante on stabiilselt head, mõni üksik halb mäng (sel hooajal).
                  Mõistan, et see läheb natukene off-topickuks selles osas (teises osas jälle mitte -> PLi alateema ja PLi CM'ide võrdlus) - aga palun näita mulle selle hooaja esitusi, kus Dembele on kehv olnud ? Mis ebastabiilsust saab olla mehel, kes reaalselt on kaitsepoolel terve hooaja peale lasknud 8 korda vastasel endast mööda mängida ?

                  Whoscored annab mängijatele reitingu ja seal (alates LPooli I mängust, kui kindlustas koha CM'i positsioonil) on ta madalaimaks reitinguks täispika mängu korral 7,3 (ühel juhul) sealt edasi reitingud vahemikus 7,7-8,9.

                  Kui ebastabiilsus oli mõeldud hooaegade lõikes, siis suht fair. Enne praegust hooaega oli probleeme.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    100+ niitmist, mingi 130+ vaheltlõiget, kolm kollast (ca 1,5 viga mängus... kaitsev poolik!), samas loob võimalusi, s.t liigub palliga edasi, otsib rünnakut, andnud äkki kolm väravasöötu ja löönud ka värava. Näeb kole välja ja sobib Etioopia reklaamnäoks.
                    Siia lisandub veel meeskondlik mäng, s.t loeb enda ja teiste mängu, ei kaota pead.

                    Selliseid vendi on võtta vasakult ja paremalt?
                    Kante on rikka mehe Reginald.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Mõistan, et see läheb natukene off-topickuks selles osas (teises osas jälle mitte -> PLi alateema ja PLi CM'ide võrdlus) - aga palun näita mulle selle hooaja esitusi, kus Dembele on kehv olnud ? Mis ebastabiilsust saab olla mehel, kes reaalselt on kaitsepoolel terve hooaja peale lasknud 8 korda vastasel endast mööda mängida ?

                      Whoscored annab mängijatele reitingu ja seal (alates LPooli I mängust, kui kindlustas koha CM'i positsioonil) on ta madalaimaks reitinguks täispika mängu korral 7,3 (ühel juhul) sealt edasi reitingud vahemikus 7,7-8,9.

                      Kui ebastabiilsus oli mõeldud hooaegade lõikes, siis suht fair. Enne praegust hooaega oli probleeme.
                      Eks Dembele puhul on jah ajalugu vähe pikem ning tänavusel hooajal on ta täitsa hea olnud. Kui juba jutt temale läks, siis kaotab ta aga jube palju palli (nagu ka näiteks Milner ja tegelikult kaotavad üldse teie keskväljurid palju palli). Näiteks Kantega võrreldes 2,5+ korda rohkem.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kas praegu või järgmisel hooajal, pärast suvist Lesteri rappimist? Mõlemal juhul Atletico
                        Sisuliselt on 3 meest on Leicesteri kuumimad eks - Vardy, Kante ja Mahrez. Aka Kramaric, Demaray Gray ja Daniel Amartey

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Kas see oli nüüd mingi uber-peen troll v kuidas ?

                          Eniveis, olgu ajaloolise tõe huvides öeldud, Kante on faking loom ja Ligue 1-st tuleb Sissoko'sid ja Capoue'sid enamasti iga hooaeg. Mis nendel meestel Kantega pistmist on ... ma eriti ei mõista. Ma ütleks, et Kante esitus Arsenali vastu on üks muljetavaldavamaid DM etteasteid Premmis, mis mulle meenub..
                          Ei olnud troll tõesti.
                          Ei ütlegi, et Kante suvaline töll on, lihtsalt tõenäoliselt tema eest keegi 30 MEURi ei maksa, lihtsam on analoogne vend Ligue1-st otsida, neid 2-3 ikka hooajas Itaaliasse ja Inglismaale tuleb. Mask teab kindlasti statistikat paremini.
                          Kante ongi teinud see aasta super hooaja, ei vaidle üldse selle üle. Ning sobib ka igati Lesteri mängumootorisse. Müü ta Citehisse või Interisse - võib samuti teha taas sellise keskmise Ligue1 DMi hooaja.

                          Võta need Kondogbia, Veretout - tunduvad koos Kantega sama masti mehed eelmise hooaja põhjal ning ega ju hooajad on mõlemal korralikud tegelikult olnud isiklikus plaanis. Pogba ka vist nendega sama aastakäigu poiss - ManUs oli selline lootustandev, Juves lõi kohe särama. Võta kinni, kas ManU-s oleks sellist klassi kunagi näidanud.

                          Kommentaar


                            Üsna tähtis mäng täna Leicesteril. Tiitel pole üldse veel aga kindel, sest kui kaotatakse võib vahe Spursiga olla esmaspäeva õhtuks kõigest neli punkti. Samas kui peale 34 vooru lõppu on tiimidel laual veel 12 punkti. Saab olema huvitav.

                            Kommentaar


                              Vardy sai üsna daivitava daivi eest teise kollase ja saadeti minema. Swansea vastu meest siis ründes pole. Kas läheb huvitavaks?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Herr Moss otsustas siiski punkti kinkida Lesterile. Mida penaltit lihtsalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X